Aşk-ı Memnu Kanal D

cemile beşirin hastalığını öğrendimi
ne olur öğrenmemiş olsun eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
şimdi öğrenirse etrafa çemkirecek burun deliklerini aça aça ağlıcakkkkkkkkk bunu kaldıramam ben akannehirakannehir

burun deliklerini aça aça heekaydirigubbakcemile3
ay çok güldüm bunaa
dün fragmanların bi kısmını gördüm evlilik tekşifi var sanırım bu bölümde tek taş gördüm
bihter gene yapmış yapcağını yeni bi akım oluşcak
yunan mitolojisine sarmış bu bölüm
kolda dövemler kafada yapraklar falalnbayanssulusmile
beşir konuşsun ölmeden bee
ama ozamanda film biter ay bilemedim yönetede bırakıyorumbilmiyorumkismile

o kolundaki elbise koluymuş bilmiyorumkismile

bu bölümü çok heyecanlı bihterin içi içini yiyo ama bişide yapamıyo malesef iyi oluyo ona beter olsun nihale yazık yaa kız onların oyunlarının içinde oynatılıyo bu akşam eşimde merak ediyo reklamları çıkıyo nasıl meraklı meraklı bakıyo benim sayemde müptelası oldu normalde hayatta izlemz hihoyyyt

aynenkaydirigubbakcemile5

adamlarıda bozdukkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aynenkaydirigubbakcemile5

adamlarıda bozdukkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
öle valla kız o diyo zaten banada böle dizilier izletiyosun ya helal olsun sana bende diyorumki herhalde ne sandın kork benden daha nelere alıştırcam seni sen daha durr diyorum :roflol::roflol:

Benim eşimde hiç sevmiyo aşkı memnuyu..Seyrederkende sürekli behlüle sövüyo şerefsiz diyekaydirigubbakcemile3

öle valla kız o diyo zaten banada böle dizilier izletiyosun ya helal olsun sana bende diyorumki herhalde ne sandın kork benden daha nelere alıştırcam seni sen daha durr diyorum :roflol::roflol:

Aaaaa benimkide böyle diyo bana da bunu izlettiriyosun ya helal olsun sana diyo:roflol:

Bilmemki :sinifsinif:

Yani bu topik daha heyecanlıkaydirigubbakcemile3burası olmasa seyretmiycemkaydirigubbakcemile3

valla bende sizin yüzünüzden sorumluluk hissediyorum, izlemek zorundaymışım gibi
kaydirigubbakcemile3
toplu halde bırakalım diziyi greve gidelim, senaristlere baskı yapalım, adnan öğrensin artık diye
kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3
zaten sonunu bile fragmanda veriyorlar dizinin artık.

valla bazı dizileri fragmandadan da takip edebilirsin ya aşkı memnu da öyle, mesela ben hiç yaprak dökümünü seyretmedim ama seyretmeme gerek yok yıllardır fragmandan herşey anlaşılıyo
kaydirigubbakcemile3

Ayy kıs ama bu hafta şoşırtıcı bitti ohaoldumsmile

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile5 aynen valla artık dizileri fragmanlardan anlamak
mümkün...ama aşkı memnuda başda bizi kandırmaya çalışdılar fragmanlar gayet
heyecanlı gibi sanki biri gördü biri bişey dedi gibi ama fosss guclubacismileher şey kurgu
artık uyutamazlar

burun deliklerini aça aça :roflol: süperdi..valla pihterden sonra en gıcık,sinir ve çemkiren
şahsiyet bu kız ...
dizinini başından beri hiç sempatik gelmiyor zaten çok itici :1ninca:

Sanki geliyosunda dizi zamanı buraya:dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…