Aşk-ı Memnu Kanal D

Ya ben Bihter'den çok şu Nihal'e gıcık oluyorum. Hemen havalara girdi, kendini kadın oldum sandı ya uyuz oldum valla. Daha yaşı kaç onun ki nişanlanıyo hem lmaz:

Kızlar bence bi nişan töreni filan olmuyo galiba hı ?
Behlül evlenme teklif ediyo,nihal kabul ediyo behlülde yüzüğü takıyo..
Sonra evdekilere gösteriyolar..
Yani bence firdo bihter filan akşam yemeğii için giyinmişler yine delikafadulden

Valla bilmem artık takmış takıştırmış. Gerçi bi yemek için iki saat süsleniyolar ya. Dışarı mı çıkacak acaba diyorum bi de bakıyorum salonda kendi kendilerine yemek yemek için o kadar hazırlanmışlar. Ben dışarı çıkarken o kadar süslenmem bee değil evde yemek yemek için akannehir

Artık süslencen şekerim..Bu diziyi izliyosan bu şart..Bak bize her hafta tuvalet alıp perşembe günleri kuaföre gidiyoruz..kaydirigubbakcemile3

Valla bu gidişle olacağı o. Bunları izleye izleye yürüyüşüm bile değişecek Bihter gibi tuhaf yürümeye başlıcam. Yakında kocama da bağırmaya başlarım: Katya! Katyaaa! Gardrobumu havalandır! Sütümü getir! :roflol: :roflol: :roflol:

Yok onu ecmel yapıcak..Sen kendine başka bi rol bul:roflol:

Eski versiyonundada öyle behlül..Bi yandan peykere asılıyo..Bi yandan da firdevsin elini tutuyoakannehir

Chess, bu akşam da yemeği fazla kaçırıp uyumayasın..
Kafein yülemesi falan yap,olmadı göz kapaklarını mandalla tuttur..
sositososito

Chess, bu akşam da yemeği fazla kaçırıp uyumayasın..
Kafein yülemesi falan yap,olmadı göz kapaklarını mandalla tuttur..
sositososito

:roflol::roflol:

Şekerini ölçtürdümü acaba:roflol:Kaç çıktıki:roflol:

ya harbiden uyuyana saygınız yok sizin ya:umursamaz::umursamaz:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 yok uyumıcam bu defa okkalı bi kahve yapayım kendime

valla kocem pc ye yazmamı sabote ederse bilmiycem:mymeka:

Benimkide sabote etmeye çalışıyo izin vermiyorum chess..Aç bayraklarını azcıkkötükedihüso

ya harbiden uyuyana saygınız yok sizin ya:umursamaz::umursamaz:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 yok uyumıcam bu defa okkalı bi kahve yapayım kendime

valla kocem pc ye yazmamı sabote ederse bilmiycem:mymeka:

Peki, kocen KK ya yazmanı mı kıskanıyor heee?
Ne için sabote edecekkine?

bir günlüğüne şu bihterin hayatını verseler .sabah kalksam deniz manzaralı dört dörtlük kahvaltı sonra alışveriş milyarlık elbiseler ahh ahh-

Peki, kocen KK ya yazmanı mı kıskanıyor heee?
Ne için sabote edecekkine?

niye tıkır tıkır habire bişeyler yazıyomuşum, bende bakayım diyo bende baktırmıyorum, kapatıyorum kk yıkaydirigubbakcemile3

halbuki onunda laptobu kucağında
:dilcikar:

kız bu haydiyle petere hormon takviyesi mi yaptın kaydirigubbakcemile3
daha dün kirpi alışverişi yapıyolardı bastıbacak halleriyle
kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…