Aşk-ı Memnu Kanal D

nişandan kareler, nihalin dekoltesininde maşşşallahı var yaniaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

12012010031105.jpg

bu adamlar nereye bakıyorCADIARZU

adnenin gözler faltaşı gibi açılmış maşallah yani delikafadulden

Son düzenleme:
nihalda arap atı misalı sonradan açıldıaklinialirimsmile bir açıldı pir açıldı :jeyyar::jeyyar:
nihal böyle cömert davranırsa pehlülün gözleri yüzüğe çok kayar:dilcikar::dilcikar:

Oyyy..neler oluyorrr..
Demek sonunda yüzükler takılıyorrrzemuszemus
Ama daha hazirana çok varr erken olmadımı bilmiyorumkismile

ayyy neler oluyo böyle yüzük falan ayy sonunda oldu bu iş delikafadulden kaç gündr foruma gremiyodum yaa gözlerim rahatsızlandısenağlama allahtan aşkı memnu gününe kadar iyileştim şükürler olsun valla:lepi:yeni bölüm çok iyi nihalin dekoltesi vaaaaşş dedrtii bana hatun açılıp saçıldı maşahhh:roflol:

ayyy neler oluyo böyle yüzük falan ayy sonunda oldu bu iş delikafadulden kaç gündr foruma gremiyodum yaa gözlerim rahatsızlandısenağlama allahtan aşkı memnu gününe kadar iyileştim şükürler olsun valla:lepi:yeni bölüm çok iyi nihalin dekoltesi vaaaaşş dedrtii bana hatun açılıp saçıldı maşahhh:roflol:

geçmiş olsun canım, nihale bak gözün açılsın:roflol:

12012010031411.jpg

bihterin suratsızlığına bakar mısınız yanlız, napcak yüzük takılınca çok merak ediyorum

bide geçen bölümlerde nihale nasıl atıp tutmuştu

behlülle evlennnnmiyceksin, boş hayaller kurma

diye bastıra bastıra hönkürmüştü, bide

sadece annemle iddaya girmiştik annem ben bunların arasını yaparım demişti

dediydi
:hulya:

al kendini dedi git dedi sonrakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ya bu behlül ne kadar zayıf hemen atladı nihali seviyorum diye bihterle beraber olup da nihali sevmek ne kadar enteresan akannehir

X