Aşk-ı Memnu Kanal D

Bihter ve Behlül panik içinde

Beşir’in yasak ilişkilerini bildiğini öğrenen Bihter ve Behlül büyük bir panik yaşıyor. Behlül, Beşir’in Bihter’le aralarındaki yasak ilişkiyi bildiğini öğrenmesiyle dağılır. Beşir’le yüzleşmek zorunda kalması Behlül’ü iyice köşeye sıkıştırır. Durumu öğrenen Bihter ise büyük panik yaşamaktadır. Behlül’e Beşir’i susturması için baskı yapmaya başlar.
Bu arada Behlül’ün gizli sığınağını keşfeden Hilmi Önal, Ziyagiller’i alt edecek deliller aramaya başlar. Behlül’den beklediği yakınlığı göremeyen Nihal ise giderek umutsuzluğa kapılmaktadır. Behlül, Beşir’i bildiklerini kimseyle paylaşamaması için ikna etmeye çalışırken en büyük kozunu oynar. Gelişmeleri korkuyla izleyen Bihter ise bütün öfkesini Behlül’e yöneltince aralarındaki gerginlik giderek büyür. Behlül’ün Beşir’le yakından ilgilenmesi Adnan Bey’i mutlu etmektedir. Beşir’in ıstanbul’daki bir hastaneye getirilmesiyle tedirginliği iyice artan Bihter, Adnan Bey’e karşı da hırçınlaşmaya başlar.
Yaşadıklarının muhasebesiyle yorulan Behlül artık bir karar vermek zorundadır.
Behlül’ün zorlukla aldığı önemli karar, Ziyagil Ailesi için yepyeni bir dönemin başlangıcı olacaktır.

:hulya: ay ne ördüm ben aylardır ya, neyse devam edeyim:hulya:

nişandan kareler, nihalin dekoltesininde maşşşallahı var yaniaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

12012010031105.jpg

12012010031411.jpg

12012010031403.jpg

12012010031115.jpg

nihalin dekoltesi maşşallah yani saçlarıda güzel olmuş beğendim farklı enazından düz yada toplu değil herzaman yaptığı gibi :hulya:

bihter çok güzel olmşşşş,zeyna gibi tarz yapmış kaydirigubbakcemile3

evet bihter güzel olmuş, elbiseside çok güzel, yasta ya, siyah giymiş, bi siyah raybanları eksik:roflol::roflol:
saç makyaj çok nostanjik bi hava katmışboshayallersmile

nihalin elbisede kırık beyaz yanlız, hemen gelinlik nikah modunamı girdi acepbilmiyorumkismile

nihal kk dan biri olsa kıyameti koparırdı valla, firdo neden benim nişanımda, benimle aynı renk giyinmiş, napmak istiyo bu kadın diye, derdim vara yazardı hemen
:roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:
yok ya bu nişan değil bence ya da söz.. klasik akşamlardan birinde behlül çekio bunu köşeye takıo yüzüğü..

burada chess vala açardı topiği nihal :roflol:

nihal çok güzel olmuş. ama keşke krem giymeseydi.
firdevs kimseyle aynı giyinip pişti olmayı sevmezdi hayret. aynı renk giymiş nihalle.
bihterinde saçı elbisesi harika olmuş.
yas modunda hatun.

kafama bişe takıldı
behlül beşirin olayı bilmesine yorulup durumu kapatmak için nihale yüzük takıcaksa
beşir sinirlenip söyleyebilir kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Dizinin sonu geliyo bunlar hazirana kadar ne gibi aksiyonlarda bulunmayı düşünüyolar acep:sm_confused:

Acaba aile arasında yıldırım nikah mı kıyılıyor?..
Nihal beyaz giydiğine göre..saç ta gelin başını andırıyor...kaydirigubbakcemile3
Bihter ne komuş kaffasına laaa?..alsanaalsanasmile

Yok be chess.. nihal derdim vara yazmazdı,
Firdoş kankası ya..Eğer elti ,görümce olsa..
Ancak o zaman yazardıııı..
kaydirigubbakcemile3

Bihterin saçı güzel olmuş modelim ya ben beğendim..Çok nostaljikkaydirigubbakcemile3

Nihal dekoltede azıtmaya başladıkaydirigubbakcemile3

X