Aşk-ı Memnu Kanal D

ya bu behlül şimdi nihali seviyomu zoraki bi teklifmiydi bu.
ya hani sırılsıklar deli divane aşık olacaktı bu behlül nihale.
olduda benimmi haberim yok. eyvahedigeldismile

oldu canım senin haberin yok, bunun adı a ş k, :roflol::roflol:
ama bu daha da başka türlüsü, bihtere aşkı daha başka türlüsü
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Yaaaaaa ne kadar bahtsız bedeviyim ben ya bilmiyorumkismile
Kulaklık bozuldu, fragmanın görüntüsü var sesi yok :gitme:

ben size ne lacağını söyleyeyim. nihalle behlül nişanlanacak . birgün nihal bihterin kıyafetini giyecek yada bi şekilde bihtere benzeyecek behlülde onu bihter sanacak nihal orda içkillenecek ve beşirden gerçekleri öğrenecek. o bihterde nefret ediyorum ondan zaten ettiğni bulacak:CüvCüv:

ohaoldumsmile vayyy behül beyin kuyruk sıkışdı kaydirigubbakcemile3 kendini aklama çabasında
hemen çareyi evlilik teklifinde buldu .
bihter gene çemkirmelerine başlamış mirmirmirmirhele bu yüzüğü görünce evde herkes kaçsa iyi olur
ona buna çemkirir iyice:hulya:

ohaoldumsmile vayyy behül beyin kuyruk sıkışdı kaydirigubbakcemile3 kendini aklama çabasında
hemen çareyi evlilik teklifinde buldu .
bihter gene çemkirmelerine başlamış mirmirmirmirhele bu yüzüğü görünce evde herkes kaçsa iyi olur
ona buna çemkirir iyice:hulya:

hele de hizmetçiler kaçacak delik arasın artıkkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

strateji mi kaldı canım ya, at nalı kadar pırlantayı taktı nihale pehlül, bihtere elifin yüzüğünü bozdurup kolye almıştı düşünboshayallersmile
nihali seviyorum diye hönkür hönkür hönkürdü, beşir sayesinde daha da gaza geldi
her insan pihter dahil, her olay, bi şekilde sürekli nihale itiyo mehlülü:hulya:
ama pihter hala muayyen gününde çoşan dırdırcı kadınlar gibi sinir krizlerinde herkese karşı, sanmıyorum ki bi hamle yapsın
aklinialirimsmile

kaydirigubbakcemile5 bu pihterinde muayyen günleri bitemedi bi türlü kaydirigubbakcemile3 daha da artacak ..:lepi:

eee fragmanın sonunda bihter nasıldı kafasına gözüne takmış takıştırmış.kaydirigubbakcemile3
nihalin nişanınımı yaptılar la ayak üstü yosam.
normal bi akşam yemeği değildir kanımca.
alsanaalsanasmile

olacak o kadarın eski bi bölümü aklıma geldi:
ne koydun la kafana
:roflol::roflol:

bence de nişan oluyo kızlar:hulya:

beşir insanıda ne s.lak ya, madem söylicen niye önce mehlüle söylüyon, mehlülle pihter önlem alsın diye mi:mymeka::mymeka:

adnan ondan da s.lak, behlül beşirle bu kadar ilgilenerek yine şaşırttı beni diyo, allam, asıl hayatı şaşmış haberi yok:1shok::mymeka:

bitterin bir gazete röportajında
ayağımı incittim. dizide topuklu ayyakabıyı bir süre giymedim topuksuz botlar öyle moda oldu dedi :kahve:
bu kafasınıda biyere çarpıp şişirmiştir şimdi kafasını ondan bişeyler takıyordur biz de moda zannediyoruzmirmirmirmir

bitterin bir gazete röportajında
ayağımı incittim. dizide topuklu ayyakabıyı bir süre giymedim topuksuz botlar öyle moda oldu dedi :kahve:
bu kafasınıda biyere çarpıp şişirmiştir şimdi kafasını ondan bişeyler takıyordur biz de moda zannediyoruzmirmirmirmir

ya meldam nası gadınsın heç modadan anlamıyonaklinialirimsmileaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Beşir ölüm yatağında ,10 kaplan gücünde nerdeyse..:roflol:
Behlülü tartaklıyor..o ne güç..öyle..
bu adam ölmiycek galiba..a.s

Evlilik teklifini de yaptı Behlül..
Kesin Bihterin kostümü,Nihalin nişanındaki kostümü..
Millet çakmasın diye.. pek bir frapan gördüm Bihteri..bayanssulusmile

X