Aşk-ı Memnu Kanal D

günaydın canım benim.
işler bastırdı canım yoklayamadım sizi de.
ay izledim hafta sonu.
ya aynur kim ben kim.1500 basarım allahıma :kedi:
ama gönül bu tatlım akada konar ....da kaydirigubbakcemile3

günaydıııın canım,Şeniz

valla ya aynurda kim olaki firdonun yanında:dilcikar:

aynurda heç göründüğü gibi değilmiş ha, yere bakan yürek yakan, daha boşanmadan ayarladı adamıaklinialirimsmile

hilmi, derdine yansın
boshayallersmile

ay kız senmiydin diyorum ki boşnak güzelinin profilinde uğur var galiba, denizciaşkım görmesin:roflol:

hani şoferaşkım yapıyodun nicki:roflol:

Ay sorma chessim denizciyle kavga ettik dün değiştirdim nicki şoferaşkım aklıma gelmedi :kedi: tühh bidaha değiştirirsem kazen beni ne yapar bilmiyorum eyvahedigeldismile :roflol:

Beren'i neden kıskanim yahu:)) Ben oyunculuğunu eleştirmiştim. Ama şu bir açık ki bu dizideki en güzel ve çekici kadın Nebahat Çehre.(Bihterin annesi) 66 yaşındaymış resmen şok oldum. Bihter'in kardeşi Peyker'i de çok beğeniyorum o da çok güzel.

Beren'i neden kıskanim yahu:)) Ben oyunculuğunu eleştirmiştim. Ama şu bir açık ki bu dizideki en güzel ve çekici kadın Nebahat Çehre.(Bihterin annesi) 66 yaşındaymış resmen şok oldum. Bihter'in kardeşi Peyker'i de çok beğeniyorum o da çok güzel.

ayy bende çok beyeniyorum nebahat çehre, peyker, aynur da çok hoş bence:hulya:

Ben Peyker' i beenmiyorum, Allah günah yazmasın burun delikleri çok büyük, çok dikkatimi çekiyor, hoşuma gitmiyor boshayallersmile

ben geldim durumlar ne :hulya:

matmazel nerde , cmt günü babamı kandırmaya holdinge gittim biraz sohbet ettik pihteri boşa matmazeli al dedimkaydirigubbakcemile3

Ben Peyker' i beenmiyorum, Allah günah yazmasın burun delikleri çok büyük, çok dikkatimi çekiyor, hoşuma gitmiyor boshayallersmile

ne diyon kıs benim hakkımdaalsanaalsanasmile kaydirigubbakcemile3

bence oyunculuğu güzel, hatta dizideki en güzel ikili bence nihatla peyker, nihatında oyunculuğu güzel:hulya:

bakıorum bihter karşıtları bu bölümde pek de bişe yazmamışlar CADIARZU
bihter hamleyi kendine çevirdi behlül ün canı feci yandıı
yansııın inşallah daha beter yanar ne oldu hane bihter nihal e yaklaşmasın diyodun
karışmıyor artık bihter sanaaa
dumur oldun demiiii :dilcikar:
saten bihter i de o hale getiren oydu :mymeka:

günaydıııın canım,Şeniz

valla ya aynurda kim olaki firdonun yanında:dilcikar:

aynurda heç göründüğü gibi değilmiş ha, yere bakan yürek yakan, daha boşanmadan ayarladı adamıaklinialirimsmile

hilmi, derdine yansın
boshayallersmile
yansın tabı hılmı derdıne ne dıye gul gıbı anlayıslı agır zarıf esını aldattıkı kendı dusen aglamaz!..
aynur hanım ıse gercekdende asaletlı bı kadın fırdevs e bakmaması ey oldu cetın amcanın zaten fırdevs parası ıcın dolanır onun pesınde ancak ama aynur mutluluk arıyo eınım kı..
fırdevs hanım teyzede az guzel dusuncelere sahıp olsun ...

bakıorum bihter karşıtları bu bölümde pek de bişe yazmamışlar CADIARZU
bihter hamleyi kendine çevirdi behlül ün canı feci yandıı
yansııın inşallah daha beter yanar ne oldu hane bihter nihal e yaklaşmasın diyodun
karışmıyor artık bihter sanaaa
dumur oldun demiiii :dilcikar:
saten bihter i de o hale getiren oydu :mymeka:

estafurullah extreme, senin topiğe geleceğini düşünerek hiç pihter hakkında ileri geri konuşur muyuz, bizim bi tanemiz o:roflol::roflol:

yansın tabı hılmı derdıne ne dıye gul gıbı anlayıslı agır zarıf esını aldattıkı kendı dusen aglamaz!..
aynur hanım ıse gercekdende asaletlı bı kadın fırdevs e bakmaması ey oldu cetın amcanın zaten fırdevs parası ıcın dolanır onun pesınde ancak ama aynur mutluluk arıyo eınım kı..
fırdevs hanım teyzede az guzel dusuncelere sahıp olsun ...

valla aynura beyaz güller gelince çetinden, içimden dedim boşanmadan bu işlere girmesi normal, insanının hilmi gibi kalas kocası olunca diye düşündümboshayallersmile
pihter de anasına iyi yapıştırdı lafı, artık kendine çalış, çetin adnandan daha sağlam kasa diyerek:hulya:

X