Aşk-ı Memnu Kanal D

ABD'nin bir numaralı erkek sitesi Askmen, 2009'un en çekici 49 erkeğini kullanıcılarının oylarıyla belirledi.
1.
149.jpg

2.
148.jpg

3.
147.jpg

4.
146.jpg

Bizim pehlül ABD de bile popülerboshayallersmile

Günaydın şekerlerim.
bugün tekrarı varmı ya. ben izleyemedim de bu hafta ohaoldumsmile
netten bakma fırsatımda olmadı :gitme:

Günaydın şekerlerim.
bugün tekrarı varmı ya. ben izleyemedim de bu hafta ohaoldumsmile
netten bakma fırsatımda olmadı :gitme:

Günaydın cınım, nerdesin kız sen, çetini aynura kaptırdın bak:1closedeyes::1closedeyes:

cınım, bugun dört buçukta sanırım tekrarıa.s.

varsa yoksa benim brad pittim.çocukluğum,gençliğim ve halen devam eden orta yaşalarımda ki tek aşkım.halt etmiş behlül onun yanındaalsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

Benim Corcum ikincimi....mafoldumben
O benim kalbimin birincisi..Aşığııım ülennnnn..:asigim:
Atnan ın rolünü corc a oynatsalar, dünyada bihter kocasını aldatmazdı..yerimseniben

"uzamıştı kestim" den sonra sanki kolyeye laf edermiş gibi "inceydi koptu" dedi sanki behlül, yoksa ben mi çok işgilli oldum bu diziden sonrabilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

ay kızlar son mesj dan gerıye bir suru sayfa okudum oku oku bitmıyo bende bir aydır izleyemıyorum burdan takıp edıyorum baya yer kaçırdım şu tvbu hafta bağlansada izlesem artık ya internet kötu izlenmıyo öle pc den ....

"uzamıştı kestim" den sonra sanki kolyeye laf edermiş gibi "inceydi koptu" dedi sanki behlül, yoksa ben mi çok işgilli oldum bu diziden sonrabilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

CHESCİM paranoyak oldun kuzum sen kaydirigubbakcemile3
artık izleme kuzum aklinialirimsmile

X