Aşk-ı Memnu Kanal D

Selamm herkese. Bu diziyi Beren bozuyor yaaa. Oyunculuk yeteneği yok bu kızın bence. Hareketleri, mimikleri, seslenişi o kadar sahte geliyor ki bana. Beren'in dublaj problemi var büyük ihtimal ondan kaynaklanıyor olabilir.

tam tersi şekerim beren reyting rekorları kırdırıyor bu diziye.
çok iyi bi oyuncu bence.
ama nedense bazı kadınlar çok kıskanıyor bereni,çok başarılı bir oyuncu.Güz Sancısı" adlı sinema filmin de de oldukça başarılıydı.
dizide gereksiz olan biri varsa oda nihal olmalı...

Selamm herkese. Bu diziyi Beren bozuyor yaaa. Oyunculuk yeteneği yok bu kızın bence. Hareketleri, mimikleri, seslenişi o kadar sahte geliyor ki bana. Beren'in dublaj problemi var büyük ihtimal ondan kaynaklanıyor olabilir.

bende beyenmiyorum berenin oyunculuğunu ama diziler popcorn, ticari amaçlı işler olduğu için oyunculuktan ziyade popülariteye bakılıyor sanırım
dublaj olayı aynen benimde dikkatimi çekmişti
boshayallersmile

he valla chess im benim kızın tek aşkı behlül.tekrarına baktık yine ayıldı bayıldı lülüle:))babasına diyoki:baba ben lülülle öpüş hımmm yapıyor:))ŞenizŞeniz

ayy yerim ben onu ya ne tatlı anlatmışsın kızını canımopuyorumnanaktan

Beren Saat'in Aşkı Memnudaki oyunculuğunu beğenmiyorum.Oyuncular gerçek yeteneklerini dizide sergilemiyorlar genelde ama Hanımın Çiftliğini ayrı tutarım oradaki tiyatro oyuncuları muhteşem.:1closedeyes:

Hanımın Çiftliğinde özgü namal Samanyolunda Vildan Atasever Aşkı Memnu da Beren Saat Ezelde Cansu Dere ve en son Aşk ve Ceza da Nurgül Yeşilçay girin topiklerine hiç biri beğenilmiyo..İyi de kim oynıycak acaba Türkan Şoray Hülya Koçyiğit falan mıohaoldumsmile bence başrol oyuncularına karşı özellikle kadın oyunculara karşı bi kıskançlık var..Katlıyorum arkadaşım sanavereliniortak

alkisalkisalkis alkisalkisalkis

berenin nesini kıskancam kıs:mymeka::mymeka:
diğer dizileride izlemiyorum bilmiyorum yani:hulya:

deniz çakır da güzel bir kadın ama kimse ona yaprak dökümünde iyi rol yapamıyor demiyor çünkü hakkını veriyor kadının surat ifadesi bile hissettiği duyguyu anlamamıza yetiyor..

beren saat zaten şu tofita reklamındada oynamıştıya o tür rollere yakışıyor

aşkı memnuda ne yürümeyi (topuklu terliklerle tık tık tık)biliyor ne tepki vermeyi..hiçte gerçekten aşık bir kadın gibi değil..

nurgül yeşilçay iyi bir oyuncudur ama arkadasın dediği gibi son dizisine rastgeldim oda berbattı..ne bileyim sanki bekledigimden daha azı duruyor orda...

hanımın çiftliği tam kadro iyiler..özgü namalı sevmem ama evet rolünü iyi yapıyor..tam bir taşra kızı...

yani dmeke istediğim o duyguyu hissettiricek size oynarken oyuncu dediğin..

türkan şorayın yzündeki üzgün ifade daha gözyaşı akmadan insanları aglatmış zamnında..

şimdilerin çoğu faso fiso..ama halk zamanla ayırt ediyor kimin iyi oldugunu..ona göre kötüler kaybolup gidiyor...

aşkı memnuyu beren saat için izlemem...bir nebahat çehre..bir selçuk yöntem varken ona bişey düşmez..

o anca tık tık dolansın evin içinde

berenin nesini kıskancam kıs:mymeka::mymeka:
diğer dizileride izlemiyorum bilmiyorum yani:hulya:

yani oyuncukluk alakalı bişey okumadık hiçbirimiz sanıyorum ama berenin dublaj sorunu açık ya, alim olamya gerek yok, gözümüzle görüyoz dublajı, el insaf, kıskançlıkla ne alakası varakannehirakannehirakannehir

kızlar Beren kendi sesiyle mi oynuyor dizide yoksa dublaj sanatçısının sesi mi

Günaydın cınım, nerdesin kız sen, çetini aynura kaptırdın bak:1closedeyes::1closedeyes:

cınım, bugun dört buçukta sanırım tekrarıa.s.

günaydın canım benim.
işler bastırdı canım yoklayamadım sizi de.
ay izledim hafta sonu.
ya aynur kim ben kim.1500 basarım allahıma :kedi:
ama gönül bu tatlım akada konar ....da kaydirigubbakcemile3

Aşk-ı Memnu'nun Behlül'ü Kıvanç Tatlıtuğ (29) ile 2009 Türkiye Güzeli Ebru Şam (19) aşk yaşıyor.

Almanya’da oturan ve ayda 2 kez ıstanbul’a gelen Ebru Şam ile Kıvanç Tatlıtuğ’un bir partide ortak manken arkadaşları tarafından tanıştırıldıkları iddia edildi.

Meltem Cumbul’la ilişkisi biten Kıvanç Tatlıtuğ daha önce de Türkiye ve Dünya Güzeli Azra Akın ile aşk yaşamıştı. Ebru Şam ise kraliçe olduktan sonra erkek arkadaşını terk etti.
ALINTI

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…