Aşk-ı Memnu Kanal D

Çocuklarım olmadan asla diyorsan ALİYE'Yİ;

Çocuklarım için seve seve veririm diyorsan BİNBİR GECE'Yİ;

Çocuklarım küçük yaşta versin diyorsan KÜÇÜK KADINLARI;

Çocuklarım çiftlikte versin diyorsan HANIMIN ÇİFTLİĞİ'Nİ ;

Çocuklarımın hepsi tek bir kişiye versin diyorsan YAPRAK DÖKÜMÜ'NÜ ;

Sülalenin hepsi birbirine versin diyorsan AŞKI MEMNU'YU izle :-))))

aklinialirimsmileaklinialirimsmile

ay koptum valla...delikafadulden:lepi:

Balo dan dönerken, bihterle nihalin ,o tuvaletlerinin üzerindeki, mantolar ne kaba durmuştu..alsanaalsanasmile
Kimse firdoşumun-tatlicadiarzu- zerafetine yaklaşamıyor bile..Çok güzel etol var ,kadının elinde..
Öbür saftiriklerin akıllarına gelmemiş böyle bişey..bir etolleri bile yok.alsanaalsanasmile
Komşu düğününde,frapan giyinmeye çalışan teyzelere dönmüşler..bayanssulusmile

balo dönüşü kıyafet görüntülerine bende çok koptum nihallle bihter neydi o halleri kabanın altından frlamış etekleri çok komiklerdi valabayanssulusmile

o behlül nasıl olmuştu be tıraş olup opuyorumnanaktan

uyyyyy :asigim:
uzatma sacını alsanaalsanasmile

Dizinin sonunda oksijen maskesi beşirden çok behlüle lazımdı şok oldu çocuk beşiri beklerken behlül ölürse şaşırmam wallakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ddizi.com adresinden düzgünce izleyebilirsin arkadaşım zemuszemus
Bu arada Ednan ne kaa uyuşuk sefişırr ya, içim bayıldı o sefişırken boshayallersmile

ay adam napsın ya, pihter sopa gibi duruken, tavandaki avizenin taşlarını sayıyodu herhalkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ay pihterin cilvesi bile sahte sahte duruyodu valla
behlülün onlar odaya gittikten sonraki tripleride çok komikti, onlar karı koca ya, bu ne pozlara giriyosa anlamadım

pihterin behlüle ben adnanın yatağındayken laflarıda çok bayağıydı

behlülün beşire ben behlül demeside çok komikti, ben behlül nasıl yardımcı olabilirim
:roflol::roflol:

Son düzenleme:
yok şikerim ben istifamı verdim, geçen fragmanı müge buldu ondan öncekini azelya, bi sahmet bu haftaki fragmanıda sen buluver:dilcikar::dilcikar:

Sıra bende mifisfisfis

Hemen yola çıkayım:eek:

Kaçıncı bölümdübilmiyorumkismile

Merhaba bende yenı katıldım aranıza bende aŞkı memnu fanatıĞıyım bakalım gelecek hafta neler olucak dızıyı ızler ızleme buraya koŞuyorum yorumlarınız muhteŞem kızlar

Merhaba bende yenİ katıldım aranıza bende aŞkı memnu fanatİĞİyİm bakalım gelecek hafta neler olucak dİzİyİ İzler İzleme buraya koŞuyorum yorumlarınız muhteŞem kızlar

Hoşgeldin canım aramızakaydirigubbakcemile5

slm kızlar diziyi takip eden biri değilim .
izlediğim çok nadir sayılır.
ama bu yorumları haftalık takip ediyorumsırnaşık şey
çoook tatlı ve komiksiniz gerçekten:lepi:
yorumlar süper
gülmek için çok ideal bi topik olmuşkaydirigubbakcemile5

bu hafta çok heyecanlı bi bölüm die beklemiştim ama fosss çıktı :hulya: çok ağır ilerledi sanki..

tabi yeni gelişmeler yok değildi hani, nihalin bilmiş edaları, bihterin behlülü kocasıyla aldatması :roflol:

bakalım haftaya neler olcak delikafadulden

X