Aşk Dolu 15 Cesur Yürek...

zaten gündeki kızların cogu kartaldaaa sanslısınız bi biz varızzzz nesmitin arabası var toplaşıp gelcekler zaten :KK1:

zorla istanbula taşındırcaksınız beni heee bu kıskaçlıkla yakındır tayin istemem

ne diyeceğimi bilemedim:26::26::26::26:
şaka olsun bari, benimkide mavş maviş olsun:KK53:

dadlum kırmızı tüyün üstünede twety fotosu olsun :KK53:

:KK16::KK16::KK16::KK16: Ay inşallah...Allahım sanada nasip etsin...

Bu arada evreka ve gulhdeinn de pro oldu...

hemen yazayım onlarıda

KIZLAR ben simdi parayı havale edicem burhan egerci yapı kresi tr04 0006 7010 0000 0084 2187 24 e 35 tl yatırıyorum dimi ondan sonrada formu doldurup yagmurluga mesajmı atıorum :KK24:

Evet aynen öyle ıban numarasını tekrar kontrol et yanlışlık olmasın...

1-datlucadu......................pazartesi günü parayı yatırcak
2-mandalina01............... pazartesi günü parayı yatırcam
3-tubasultan
4-perimeri
5-ghs............................bugün parayı yatırcak
6-nissan
7-paristebirgece
8-cicim35
9-martagon
10-Hevuk.......................... parasını yatırdı kargo bekliyor
11. xxxmutluxxx.................. oooo birrrr proooooo
12. evreka35.................... ..oooo birrrr proooooo

13. melike
14. gulhdeinn...................... oooo birrrr proooooo
15. byza

2. listemiz

1. yarımelma......................pazartesiye kadar parayı yatırcak
2. ?

Son düzenleme:
KIZLAR ben simdi parayı havale edicem burhan egerci yapı kresi tr04 0006 7010 0000 0084 2187 24 e 35 tl yatırıyorum dimi ondan sonrada formu doldurup yagmurluga mesajmı atıorum :KK24:

ben yatırdıktan sonra tüm modları taciz etmeyi düşünüyorum kırmızı olana kadar hepsini mesaj yağmuruna tutcam başta kazen :KK1::KK1::KK1::KK1:

kızlar günaydınn:KK16::KK16::KK16: ben yeni geldim dışarda işlerim vardı sizde baya kaynatmışınızzz:KK9::KK9:

bu aradaaa 15. kişyede ulaştıkmıııııı çokkk sevindimmmmmmmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::21::21::21::21::21:

Benimde ne zamandır aklımda vesile oldu kk :KK9::KK9::KK9: Toplamaya başladım bakalım...Sen nerde oturuyosun kaç yaşındasın

ümraniyede oturuyorum canım 24 yasına giriyorum yarın nisandada 2 tıllık evli olucam calısıyorum gün için soruosan heryerden kız var :KK53::KK53::KK53:

günaydıın hanımlarrrr:KK54:

evet ilk grubumuzu tamamladık darısı 2. grubumuzun başına...En Büyük KK

listeyi düzenlemiş mandişim ellerine sağlıkk...:21:

şimdi güncelleyelim hemen ilk mesajı düzenliyorum ben oradan bakabilirsiniz...:KK34:

ümraniyede oturuyorum canım 24 yasına giriyorum yarın nisandada 2 tıllık evli olucam calısıyorum gün için soruosan heryerden kız var :KK53::KK53::KK53:

Günü nasıl yapıyorsunuz peki haftasonlarına mı ayarlıyorsunuz...:nazar::nazar::nazar: Maşallah sana iki senedir evliymişin...Grubun yaş ortalamsı çok yüksek değil sanırım

Günü nasıl yapıyorsunuz peki haftasonlarına mı ayarlıyorsunuz...:nazar::nazar::nazar: Maşallah sana iki senedir evliymişin...Grubun yaş ortalamsı çok yüksek değil sanırım

tabiki cnm haftasonuna denk getiriyoruz calısanlar varya sağol cnm sanada maşallah hey gidi genç nesil heyyy :KK9:

günaydıın hanımlarrrr:KK54:

evet ilk grubumuzu tamamladık darısı 2. grubumuzun başına...En Büyük KK

listeyi düzenlemiş mandişim ellerine sağlıkk...:21:

şimdi güncelleyelim hemen ilk mesajı düzenliyorum ben oradan bakabilirsiniz...:KK34:

günaydın tubacım:KK3::KK3:

bende şimdi gördüm dün işlerim yoğundu bugünde geç geldim bir baktım 15 kişi olmuşuzz hatta ikinci grubumuzun 1. kişisi bile varrr çok sevindimmm:KK16::KK16:

X