Aşk Dolu 15 Cesur Yürek...

Hiç sorma canım yalancı üçkagatçılar 2 ay evvel filan kargomu alana kadar canım çıktı
Gelmişler evde yokmuşum külliyen yalan Van dan geldi bide şikayet için aradım geri gitmiş dediler
Nevrim döndü baskın yaptım kargoya :KK9: Bidaha ismimi görürseler zaten hemen geri yollarlar.
Yapı krediden ödedim eft ile 5 lira ödedim canım fark alıyolar.
Sağol canım elimede geçer inşallah çıkmıyorum evden aslında ama bu hafta derslere katılıcam bugün yarın cuma yokum..
Nasıl olcek bilmiyom
Hem parfüm veriyolarmış biliyomuydun ama kontenjan dolmuş dün 35 kişi ile
İnşallah daha çok kişi başvurur keyfi bişey değil bu keşke imkanlarım olsa daha çok alsam
Dün eşimin işyeri ile konuşalımmı dedim baya duyarlıdır onlarda ama eşim işten çıkıyo sanırım işe gitmedi :KK50:
Problem yaşamış :KK50:Yoksa konuşup yardım alabilirdim belki..

benim kargoyuda getirdi . açacam bi dkka dedim. benle kavga ediyo açmadiye:KK1: zaten yerimide adam yok çabuk imzala gidecem ben. seniniçin odayı boş bırakıp geldim de falanda fişmanda. ya banane bem müşteri değilmiyim falan dedim. sonrda elin adamıyla kapıda kavga etmemk içn imzaladım gönderdim kargoyu açtım ürürünler eksik. ilk kargo tecrübemdi. aradım bi ton fırça attım. senin yüüznden kargo eksik falan diye . o ban abağırıyo ben ona baya komikti:KK1:

şimdiden nice yıllar dileyim canım neyin var hayır olsun şu yağmurlu uyku havasında çalışmak zorunda olmakmı mis gibi uyumak dururken )

hevukummm hayırlı olsun eşin işten mi ayrılıyor anlamadım zaten kendi işi değilmiydi hayırlısı olsun canım

:KK9::KK9: Bende anlamıyorum ne ettiğini canım eşim 3 iş yapıyor kendi işi var restorant lokanta her ne ise işte Gazete temsilcisi
Ve birde Tanındık büyük bir baby mağazasında müdür..3.işinde problem çıkmış çıkmayı düşünüyo :KK50: Lokantada işler ayna çal çal oyna batırdı bizi
Devredemiyoruzda adliye bize inat ömür billah açılmıycak gibi..Hayırlısı olsun dediğin gibi canım..

1-datlucadu
2-mandalina01............... pazartesi günü parayı yatırcam
3-tubasultan
4-perimeri
5-ghs
6-nissan
7-paristebirgece
8-cicim35
9-martagon
10-Hevuk.......................... parasını yatırdı kargo bekliyor
11. xxxmutluxxx
12. evreka35
13. melike
14. guldhelinn
15. byza

2. listemiz

1. yarımelma
2. ?

evettt kızlar liste tamam şimdi ne zaman yatırcaz ne zaman geldi ne oldu bunları bir toparlayalım En Büyük KK

Güzel Havalı Sexi garu sana cevap yazamıyom dındıdndıdnnn 10 dakka engeline takıldım
Karım gelince bol bol atıcem yehuuuuu..
Ayrıntılarını ögrenmek isterim canım olabilir uyarsa bana ben bunalımdayım bu aralar kendime çeki düzen vermeye çalışıyorum
O nedenle derslere katılmaya karar verdim herkes mutlu gitmiyodum çünki evden çıkmıyodum :KK9:
İnşallah görüşürüz..Özelden mesaj atcemm:KK54:

canım su 10 dk engeli benide çok sıkıyo neyse hem yardım etcez hem kartımız olcak hemde istedigimiz kadar mesaj atıcaz wuhuuu :KK52: adımda güzel havalı seksi kaldı hay Allah çok sevdim bunu :KK52: canım altın günü yapmadık özellikle deger kazanır kaybeder oyuzden girmedik o olaya 100 tl sine girdik. ilk günümüz rosecanda olacak mesela o gün cekiliş yapıcaz digerlerini... toredo alici_bjk nesmit ben rosecan f.yigit olacak meselaa :KK52::KK49: öyle iyi geliyorki sosyalleşmek

Ghs Dogum günün kutlu olsun canım
Yeni yaşında sevmediğin kuyu kazan insanlar sürgüne gönderilsin :KK9:

benim kargoyuda getirdi . açacam bi dkka dedim. benle kavga ediyo açmadiye:KK1: zaten yerimide adam yok çabuk imzala gidecem ben. seniniçin odayı boş bırakıp geldim de falanda fişmanda. ya banane bem müşteri değilmiyim falan dedim. sonrda elin adamıyla kapıda kavga etmemk içn imzaladım gönderdim kargoyu açtım ürürünler eksik. ilk kargo tecrübemdi. aradım bi ton fırça attım. senin yüüznden kargo eksik falan diye . o ban abağırıyo ben ona baya komikti:KK1:

benimde başıma yurtiçinde geldi kıl biri var sürekli muhatap olduğum dağıtımcı kendisiyle her görüşmemiz sinir harbi kargoyu açamazmışım o gittikten sonra açabilirimisin teslim etmeden açmam yasakmış beni ne sanıyorsun sen dedim filan

:KK9::KK9: Bende anlamıyorum ne ettiğini canım eşim 3 iş yapıyor kendi işi var restorant lokanta her ne ise işte Gazete temsilcisi
Ve birde Tanındık büyük bir baby mağazasında müdür..3.işinde problem çıkmış çıkmayı düşünüyo :KK50: Lokantada işler ayna çal çal oyna batırdı bizi
Devredemiyoruzda adliye bize inat ömür billah açılmıycak gibi..Hayırlısı olsun dediğin gibi canım..

ooo hevukum biz bir işin hakkından gelemzken eşinin maşallahı var 10 parmağında 10 marifet maşallah en kısa zamanda daha iyi bir iş bulur ahada buraya yazıyorum inşallah herkes için herşeyin hayırlısı hevukum

Günaydin kizlar,hosbulduk...Datlucadu canim isteyim,cepten giriyorum nete o yüzden fazla yazamasam haberiniz olsun...tamamlayin yarimi,hayir demem bak bu nazik teklife ask dolu iyilik melekleri.:-)

canım su 10 dk engeli benide çok sıkıyo neyse hem yardım etcez hem kartımız olcak hemde istedigimiz kadar mesaj atıcaz wuhuuu :KK52: adımda güzel havalı seksi kaldı hay Allah çok sevdim bunu :KK52: canım altın günü yapmadık özellikle deger kazanır kaybeder oyuzden girmedik o olaya 100 tl sine girdik. ilk günümüz rosecanda olacak mesela o gün cekiliş yapıcaz digerlerini... toredo alici_bjk nesmit ben rosecan f.yigit olacak meselaa :KK52::KK49: öyle iyi geliyorki sosyalleşmek

Ben şuanda 2 güne giriyorum aynı şekilde canım haftanın ilk c.tesi günü 110 veriyoz 10 da misafir ağırlama parası
Ama benim günümdeki insanlar uzakta ben katılmıyorum parayı yolluyorum sadece onlarda baya güzel geçiriyo mesela bu ay
Hamama gitmişler orda gün yapmışlar..Nerde buluşuyorsunuz..Rosecanda nirde yaa :26:Ben bilmiyorum orayı.

keşke birini seçseymiş:26:

mandiş bnede pazartesi yatıryom parayı.haberin olsun:KK34:

Günaydin kizlar,hosbulduk...Datlucadu canim isteyim,cepten giriyorum nete o yüzden fazla yazamasam haberiniz olsun...tamamlayin yarimi,hayir demem bak bu nazik teklife ask dolu iyilik melekleri.:-)

tamam canım. anlaık biz onu:KK1:

arkadaşlara mesaj atalım. biz şu gün parayı yatıracaz diye . onların ne zmana yatıracağını yada yatırıp yatırmadıklarını anlayalım.. online olalnarı topiğe çağıralım. bi toplantı yapalım. toplantı saatini nasıl ayarlayalım

hoşgeldinnn sefa getirdin gözlerimiz yollarda kaldı seni beklemekten iyi ki geldin bizi sevindirdin

Ben şuanda 2 güne giriyorum aynı şekilde canım haftanın ilk c.tesi günü 110 veriyoz 10 da misafir ağırlama parası
Ama benim günümdeki insanlar uzakta ben katılmıyorum parayı yolluyorum sadece onlarda baya güzel geçiriyo mesela bu ay
Hamama gitmişler orda gün yapmışlar..Nerde buluşuyorsunuz..Rosecanda nirde yaa :26:Ben bilmiyorum orayı.

hamamda gün ilginçmiş valla güzelmişte

1-datlucadu......................pazartesi günü parayı yatırcak
2-mandalina01............... pazartesi günü parayı yatırcam
3-tubasultan
4-perimeri
5-ghs
6-nissan
7-paristebirgece
8-cicim35
9-martagon
10-Hevuk.......................... parasını yatırdı kargo bekliyor
11. xxxmutluxxx
12. evreka35
13. melike
14. guldhelinn
15. byza

2. listemiz

1. yarımelma
2. ?

benimde başıma yurtiçinde geldi kıl biri var sürekli muhatap olduğum dağıtımcı kendisiyle her görüşmemiz sinir harbi kargoyu açamazmışım o gittikten sonra açabilirimisin teslim etmeden açmam yasakmış beni ne sanıyorsun sen dedim filan

ooo hevukum biz bir işin hakkından gelemzken eşinin maşallahı var 10 parmağında 10 marifet maşallah en kısa zamanda daha iyi bir iş bulur ahada buraya yazıyorum inşallah herkes için herşeyin hayırlısı hevukum

Bu kargolar Allahtan çok kargoyla işim olmuyo 4 kez oldu hepsinde aynını yaptılar gelmişler evde yokmuşum evden dışarı adım atmayan ben
Aradım şikayet ettim yine gelmişler yokmuşum ölürmüsün öldürrmüsün.Birde telefon hep mesgul açık bırakıyolar kimse aramasın die
Öyle canım çok çalışkandır ama işte hep aksilikle dolu herşey Anlatsam sinirden ağlarsın valla başımıza gelenleri..
Günde 3 saat uyuyor sadece bugün geldi sabah sırılsıklam olmuş :KK50: Herşeyi ıslanmış.Keşke imkanlarımız daha elverişli olsada tek işte çalışsa çok üzülüyorum inan..

ümraniyede canım kartaldan var kızlar heryerden var bende ümraniyedenim ilk onunla acılısı yapcaz amacımız zaten sürekli görüşmek sosyalleşmek dostluk

baska katılan varmı huhuuuuu

canım merhaba sen istdan mısın bakalımmm dün konuna yazdım ordan tanıyorum seni hadi sende gel istanbuldaysannn günümüzeee biz birbizimiz cok sevdikkkk daha verecek sevgimiz var yani :KK53:

Bu kargolar Allahtan çok kargoyla işim olmuyo 4 kez oldu hepsinde aynını yaptılar gelmişler evde yokmuşum evden dışarı adım atmayan ben
Aradım şikayet ettim yine gelmişler yokmuşum ölürmüsün öldürrmüsün.Birde telefon hep mesgul açık bırakıyolar kimse aramasın die
Öyle canım çok çalışkandır ama işte hep aksilikle dolu herşey Anlatsam sinirden ağlarsın valla başımıza gelenleri..
Günde 3 saat uyuyor sadece bugün geldi sabah sırılsıklam olmuş :KK50: Herşeyi ıslanmış.Keşke imkanlarımız daha elverişli olsada tek işte çalışsa çok üzülüyorum inan..

3 saat uyku muuuu :KK53:
o kargocular birde bankalar allah ellerine düşürmesin

ümraniyede canım kartaldan var kızlar heryerden var bende ümraniyedenim ilk onunla acılısı yapcaz amacımız zaten sürekli görüşmek sosyalleşmek dostluk

baska katılan varmı huhuuuuu

banada gelin sizi hamamda ağırlarım :KK1:

:KK9: Keşke ama dükkandan dolayı çooook borcumuz var onu ödemek için diğer işe girdi
Kendi çlıştıgı yerden gelen maaş ile kira faturalar diğer maaş ilede dükkanın kredileri ödeniyo biz yiyemiyoz dükkana yediriyoz :KK9:

:KK9: Keşke ama dükkandan dolayı çooook borcumuz var onu ödemek için diğer işe girdi
Kendi çlıştıgı yerden gelen maaş ile kira faturalar diğer maaş ilede dükkanın kredileri ödeniyo biz yiyemiyoz dükkana yediriyoz :KK9:

eh kilo aldımı bari dükkan:26:

X