Aşk Dolu 15 Cesur Yürek...

ilk grubumuz

1-datlucadu ---------------->pazartesi ödeme yapacak
2-mandalina01---------------->pazartesi ödeme yapacak
3-tubasultan ----------------> pro üye
4-perimeri ---------------->pazartesi ödeme yapacak
5-ghs ----------------> bugün ödeme yapacak
6-nissan ----------------> ?
7-paristebirgece---------------> ?
8-cicim35 ---------------> ödeme yaptı bekliyor
9-martagon ------------------> ?
10-Hevuk ------------------> ödeme yaptı bekliyor
11. xxxmutluxxx --------------> pro üye
12. evreka35 ----------------> pro üye
13. melike -------------------> pro üye
14. gulhdeiin ----------------> pro üye
15. byza --------------------> pro üye (bir kişiye hediye edecek) ödeme ?

2. listemiz

1. yarımelma ------------> cumartesiye kadar ödeme yapacak
2. ?

çekilişten doğan dostluklar topiğine bir uçayım nissanı yakalayım oradan nöbetçi muhabbetçi topiğine uçayım parisi yakalayım martogonun nerelere takıldığını tanıyan birileri varmı :))

uzunj vadeli alırsan altın zarar etmez kısa vadede altından zarar alırsın en az zararıda gram altında bulursun

evet aynen öyleeee tabiki kuyumculardan alabilrsin ama ist lu oldugun için söyliyim rafineri var ist da eminönünde en uygununu ordan bulursun canım

uzunj vadeli alırsan altın zarar etmez kısa vadede altından zarar alırsın en az zararıda gram altında bulursun

Bozdurmak için almadık yaza düğünler var o yüzden çeyrek düşündük hani takmak için lazım olduğunda...Bir ay ondan bir ay ondan alırız bizde...:KK9::KK9::KK9::KK9:

evet aynen öyleeee tabiki kuyumculardan alabilrsin ama ist lu oldugun için söyliyim rafineri var ist da eminönünde en uygununu ordan bulursun canım

Tamamdır eminönünde nerde acaba ben beyazıtta çalışıyorum yakın sayılır bana

arkadaşlar beni bedd den araadılar oraya üye oldumda gönüllü olarak 24 ocakta kermes varmıs davetiyeler varmıs ellerinde dagıtacak cevreniz varmı dediler çok sevindim ne duyarlı insanlar var Allahım :KK16::KK16::KK16::KK16:

Mandalin burada büyüdüm..nirdesin? Ya tubasultan kart verebilecek kisi nasil bulacaz?

Bozdurmak için almadık yaza düğünler var o yüzden çeyrek düşündük hani takmak için lazım olduğunda...Bir ay ondan bir ay ondan alırız bizde...:KK9::KK9::KK9::KK9:

düğünlerde genelde çeyrek takılır hazır düşükken almak iyi fikir

bizde öyle şans yok malesef neredeyse buradaki fiatlarla oranınki 10 tl filan oynuyor

arkadaşlar beni bedd den araadılar oraya üye oldumda gönüllü olarak 24 ocakta kermes varmıs davetiyeler varmıs ellerinde dagıtacak cevreniz varmı dediler çok sevindim ne duyarlı insanlar var Allahım :KK16::KK16::KK16::KK16:

hayırlı olsun canım

Mandalin burada büyüdüm..nirdesin? Ya tubasultan kart verebilecek kisi nasil bulacaz?

ben marmara bölgesi canım
forumda sevdiğim pro almamış birine hediye edebilirsin

ilk grubumuz

1-datlucadu ---------------->pazartesi ödeme yapacak
2-mandalina01---------------->pazartesi ödeme yapacak
3-tubasultan ----------------> pro üye
4-perimeri ---------------->pazartesi ödeme yapacak
5-ghs ----------------> bugün ödeme yapacak
6-nissan ----------------> ?
7-paristebirgece--------------->.......................ay sonu ödeme yapacak
8-cicim35 ---------------> ödeme yaptı bekliyor
9-martagon ------------------> ?
10-Hevuk ------------------> ödeme yaptı bekliyor
11. xxxmutluxxx --------------> pro üye
12. evreka35 ----------------> pro üye
13. melike -------------------> pro üye
14. gulhdeiin ----------------> pro üye
15. byza --------------------> pro üye (bir kişiye hediye edecek) ödeme ?

2. listemiz

1. yarımelma ------------> cumartesiye kadar ödeme yapacak
2. ?

gım onların bir gramı filan olan varmı ki biz ancak 100 lira filan biriktirebiliyoruz aylık :26::26::26:

bu ay inşallah bankada altın hesabı açtırıp gıram gıram altın alacam bende. Uzun vadeli düşünüyom inşallah. Geçen lerde bizim karşı apartmana hırsız girmiş ve evden 10 binliralık altını yürütmüş. Bu devirde evde altın mı aman amna:18::18:

bu ay inşallah bankada altın hesabı açtırıp gıram gıram altın alacam bende. Uzun vadeli düşünüyom inşallah. Geçen lerde bizim karşı apartmana hırsız girmiş ve evden 10 binliralık altını yürütmüş. Bu devirde evde altın mı aman amna:18::18:

Bizde kasa kiraladık bankada oraya koyuyoruz takılarımızda orda gönlüm de kafamda rahat :KK16::KK16::KK16:

dadlum bende yaptım onu bankada açtırdım hesap topladım orada bütün birikimlerimi ama geçenler bozmak zorunda kaldım şimdi birikime devam süper oluyor

Bizde kasa kiraladık bankada oraya koyuyoruz takılarımızda orda gönlüm de kafamda rahat :KK16::KK16::KK16:

EVET BENCEDE CNM kasa en iyisi evde aman Allahım

dadlum bende yaptım onu bankada açtırdım hesap topladım orada bütün birikimlerimi ama geçenler bozmak zorunda kaldım şimdi birikime devam süper oluyor

oo mandişim ne güzel herkese hayırlı helalinden bol rızıklar arkadaşlar :KK16::KK16:

Rabbim yapıcagımız 30 tllik yardımı bize kese kese geri dönderir inşallah :KK16::KK16::KK16::KK16:

X