Aşk Dolu 15 Cesur Yürek...

ümraniyede canım kartaldan var kızlar heryerden var bende ümraniyedenim ilk onunla acılısı yapcaz amacımız zaten sürekli görüşmek sosyalleşmek dostluk

baska katılan varmı huhuuuuu

Ümraniyemiii :KK1: Benim anavatanım orası.Kartaldan zor gidiliyo ama ya 2 3 vasayetle
1.Göztepe 2. Ümraniye 3.Anamların evi..:KK1: Arabayla kolay emme arabası varsa kızların benide alsınlar evden ozaman söz gelirim :KK9:

Kızlar günaydın nasılsınız bugün...Birinci grup bitmiş ikinci grup başlamış ne güzel...Hevuk ödeme ni yaptıysan ve formu doldurduysan kazene ya da yağmurluk a mail at ilgilensinler pro yapsınlar.Pro olmak için kartı beklemen gerek yok :KK34::KK34::KK34: Birde karışık olmasın gulhdelin değil gulhdeinn olmalı arkadaşımızın ismi...

Kızlar günaydın nasılsınız bugün...Birinci grup bitmiş ikinci grup başlamış ne güzel...Hevuk ödeme ni yaptıysan ve formu doldurduysan kazene ya da yağmurluk a mail at ilgilensinler pro yapsınlar.Pro olmak için kartı beklemen gerek yok :KK34::KK34::KK34: Birde karışık olmasın gulhdelin değil gulhdeinn olmalı arkadaşımızın ismi...

teşekkürlerr mutlu hemen düzeltelim

1-datlucadu......................pazartesi günü parayı yatırcak
2-mandalina01............... pazartesi günü parayı yatırcam
3-tubasultan
4-perimeri
5-ghs
6-nissan
7-paristebirgece
8-cicim35
9-martagon
10-Hevuk.......................... parasını yatırdı kargo bekliyor
11. xxxmutluxxx.................. oooo birrrr proooooo
12. evreka35
13. melike
14. gulhdeinn
15. byza

2. listemiz

1. yarımelma
2. ?[/QUOTE]

Son düzenleme:
Mandalincim geldigime memnun oldum,iyi ki gelmisim:-) ben herhalde en gec Pazartesiye kadar yatiririm bankaya,cünkü is bazen fazla sürünce banka saatlerine uymayabilir... Ghs canim ben Almanyadanim,cok isterdim bende sizlerle görüsmeyi,neyse bakalim,kalpler bir olsun!

Teşekkürler mandalina :) isimler karışıp listemizden bir kişi eksilmesin :KK37::KK37::KK37: Bu arada tanışalım kızlar nerde oturuyosunuz evlimisiniz yaşınız kaç...Ben istanbulda oturuyorum Turizmciyim beş buçuk ay önce evlendim ve 25 yaşındayım çocuğumuz yok 2-3 senede istemiyoruz :KK34::KK34::KK34:

Teşekkürler mandalina :) isimler karışıp listemizden bir kişi eksilmesin :KK37::KK37::KK37: Bu arada tanışalım kızlar nerde oturuyosunuz evlimisiniz yaşınız kaç...Ben istanbulda oturuyorum Turizmciyim beş buçuk ay önce evlendim ve 25 yaşındayım çocuğumuz yok 2-3 senede istemiyoruz :KK34::KK34::KK34:

biz geçende tanışmaya yeltenmiştik senle ama ne oldu bilmiyom tanışamadık:KK60: ben içanadoluda oturuyom, memurum evliyim iki çocuk annesiyim. diğer arkadaşlara başrılar diliyom:KK53:

Sağol Mutlu Kazen'e attım mesaj
Şimdi ben çıkıyorum banyo yapıcem sonrada derse gitcemm
Uff çok üşeniyorum yaaa nasıl ditcem..Yarında yokum ben..Anneme gidicem
O da Kuran okutuyo yardıma gidicem..

Mandalincim geldigime memnun oldum,iyi ki gelmisim:-) ben herhalde en gec Pazartesiye kadar yatiririm bankaya,cünkü is bazen fazla sürünce banka saatlerine uymayabilir... Ghs canim ben Almanyadanim,cok isterdim bende sizlerle görüsmeyi,neyse bakalim,kalpler bir olsun!

evlenip mi gittin yarım elma yoksa orada büyüme mi

haklısın inşallah azalma olmaz ?
evliyim benimde bir odunum var :))) bebiş yok beklemekten bıkmadan bekliyorum belki banada Mevlam verir

1-datlucadu......................pazartesi günü parayı yatırcak
2-mandalina01............... pazartesi günü parayı yatırcam
3-tubasultan
4-perimeri
5-ghs
6-nissan
7-paristebirgece
8-cicim35
9-martagon
10-Hevuk.......................... parasını yatırdı kargo bekliyor
11. xxxmutluxxx.................. oooo birrrr proooooo
12. evreka35
13. melike
14. gulhdeinn
15. byza

2. listemiz

1. yarımelma......................pazartesiye kadar parayı yatırcak
2. ?

bişey diyecem namndiş. şimdik biz tüm paraları yatırınca dekont alacakmışızya . o dekontu şöyle güzel ce süsleyip toipiğimie yapıştırsak nasıl olur:KK53:

güle güle hevuk sonraki gün gel ama erken gel

güle güle:KK3::KK3::KK3::KK3:

Ümraniyemiii :KK1: Benim anavatanım orası.Kartaldan zor gidiliyo ama ya 2 3 vasayetle
1.Göztepe 2. Ümraniye 3.Anamların evi..:KK1: Arabayla kolay emme arabası varsa kızların benide alsınlar evden ozaman söz gelirim :KK9:

zaten gündeki kızların cogu kartaldaaa sanslısınız bi biz varızzzz nesmitin arabası var toplaşıp gelcekler zaten :KK1:

bişey diyecem namndiş. şimdik biz tüm paraları yatırınca dekont alacakmışızya . o dekontu şöyle güzel ce süsleyip toipiğimie yapıştırsak nasıl olur:KK53:

eğer ciddiysen orada kişisel bilgiler var herkes de taracıyı yok

dalga geçiyorsn çercede yaptırak benimki kırmızı tüylü olur :KK53:

biz geçende tanışmaya yeltenmiştik senle ama ne oldu bilmiyom tanışamadık:KK60: ben içanadoluda oturuyom, memurum evliyim iki çocuk annesiyim. diğer arkadaşlara başrılar diliyom:KK53:

Evet tam tanışamamıştık...İç anadolu nerdesin mahsuru yoksa bende iç anadoluluyum...

Özletme kendini çok...Allah kolaylık versin sana inşallah yoğunsun biraz:KK37::KK37::KK37:...

evlenip mi gittin yarım elma yoksa orada büyüme mi

Ne kadardır evlisin allah gönlüne göre versin inşallah...

Evet tam tanışamamıştık...İç anadolu nerdesin mahsuru yoksa bende iç anadoluluyum...

Özletme kendini çok...Allah kolaylık versin sana inşallah yoğunsun biraz:KK37::KK37::KK37:...

Ne kadardır evlisin allah gönlüne göre versin inşallah...

Amin inşallah gönlümdeki kıvırcık sarı saçlı yeşil gözlü beyaz tenli tombik bir kızım olsun
yaklaşık 2 yıl diyelim

KIZLAR ben simdi parayı havale edicem burhan egerci yapı kresi tr04 0006 7010 0000 0084 2187 24 e 35 tl yatırıyorum dimi ondan sonrada formu doldurup yagmurluga mesajmı atıorum :KK24:

X