Aşk Dolu 15 Cesur Yürek...

herhalde bankadan havale iyi degil mi?yani öyle düsünmüstüm.birde miktari tam olarak belirli mi?yoksa istersen 5-10 fazlasini yazan 30 ytl den fazla olur mu?

tabii ki havale olur ıban numaralarımız diğer topikte var istersen gönderirim yine de.. tam olarak kargo ücreti dahil 35 tl 30 lira bedd ye 5 lira kargo parası olarak...

Bana kart alabileceğim biri lazım ama ailemle görüşeyim ikinci gruba baslarsak 2. kartı da onlardan koparayım bir sandalye onlar için dıs dünya demek hayat demek..

çok çok çok iyi olur ne kadar çok kart o kadar çok gülümseme:nazar:
Kart alabilecegim biri lütfen bana msj at seni aramak istemiorum.. :26::KK53:

sana ulaşan olmazsa bende 1 -2 kişi var olabilecek onlara tekrar sorarız canım bana dönersin bulamazsan...:KK34:

tabii ki havale olur ıban numaralarımız diğer topikte var istersen gönderirim yine de.. tam olarak kargo ücreti dahil 35 tl 30 lira bedd ye 5 lira kargo parası olarak...

canim Kazenin verdigi hesap degilmi actigi topikte,simdi yani biz kart mi alarak katida bulunuyoruz?peki bana zaten lazim olmuyor burada,bu karti nasil isteyen birine verebilirim yaa,kusura bakma cok soru soruyorum ama... Demek ki 2 kere de oluyor öyle mi byza nin dedigi gibi?yani 70 tl ödeme yapiyorum o zaman degil mi?yani direkt olarak,yoks ard arda ayri ayri mi mümkün?

canim Kazenin verdigi hesap degilmi actigi topikte,simdi yani biz kart mi alarak katida bulunuyoruz?peki bana zaten lazim olmuyor burada,bu karti nasil isteyen birine verebilirim yaa,kusura bakma cok soru soruyorum ama... Demek ki 2 kere de oluyor öyle mi byza nin dedigi gibi?yani 70 tl ödeme yapiyorum o zaman degil mi?yani direkt olarak,yoks ard arda ayri ayri mi mümkün?

aynı anda mümkündür diye düşünüyorum ama bunu kazene sorup sana hemen döneceğim...

@yarım elma...

evet canım olabiliyor sen bana ne kadar yatırabileceğini söylersen ona göre düzenleme yaparız.
şöyle hesaplayalım her pro kart 35 tl sen kaç tane almak istersen sandalyemiz için o kadar çok yardım etmiş olacaksın...
bir tanesi senin pro üye olmanı sağlayacak, diğerleri de istersen sen arkadaşlarına hediye edersin ya da biz hediye ederiz senin adına...

tamam canım ben yardımcı olurum seve seve...:13:

@yarım elma...

evet canım olabiliyor sen bana ne kadar yatırabileceğini söylersen ona göre düzenleme yaparız.
şöyle hesaplayalım her pro kart 35 tl sen kaç tane almak istersen sandalyemiz için o kadar çok yardım etmiş olacaksın...
bir tanesi senin pro üye olmanı sağlayacak, diğerleri de istersen sen arkadaşlarına hediye edersin ya da biz hediye ederiz senin adına...

tamam canım ben yardımcı olurum seve seve...:13:

ok canim,sana özel mesaj yazsam olur mu?maglum bir eli ötekisi görmesin!

evet arkadaşlar sanırım 2. grubumuzda oluşmaya başladı detaylar daha sonra...En Büyük KK:KK51:

İşlem tamamlanmışır. Ödeme yaptım kargo nezaman gelir acaba ya :26:
Anneme gidicem perşembe cuma Meal dersim var ora ditcem :26:
Neyse artık onuda kargodan alırım ne olur aras kargoyu kullanmasınlar

günaydın aşk dolu 15 cesur yürek. gördüğüm kadarıyla işler harika gidiyor. yaşasssın. yeni gelen arkadaşlar hoşşş geldiniz:119:

İşlem tamamlanmışır. Ödeme yaptım kargo nezaman gelir acaba ya :26:
Anneme gidicem perşembe cuma Meal dersim var ora ditcem :26:
Neyse artık onuda kargodan alırım ne olur aras kargoyu kullanmasınlar

bende gıcık oluyomadı geçen kargoya:KK15:
ayrıca hayırlı uğurlu osun hevuk. hangi bankadan yaptın işlemini. eft de ekstra para ödeniyomu

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlarrrrrr hic iyi hissetmiyorum lendimi halbuki yarın dogum günüm

neyün var güzel havalı seksü. , yaşın büyüo diyemi üzülüyon yoksa:KK1:

bende gıcık oluyomadı geçen kargoya:KK15:
ayrıca hayırlı uğurlu osun hevuk. hangi bankadan yaptın işlemini. eft de ekstra para ödeniyomu

Hiç sorma canım yalancı üçkagatçılar 2 ay evvel filan kargomu alana kadar canım çıktı
Gelmişler evde yokmuşum külliyen yalan Van dan geldi bide şikayet için aradım geri gitmiş dediler
Nevrim döndü baskın yaptım kargoya :KK9: Bidaha ismimi görürseler zaten hemen geri yollarlar.
Yapı krediden ödedim eft ile 5 lira ödedim canım fark alıyolar.
Sağol canım elimede geçer inşallah çıkmıyorum evden aslında ama bu hafta derslere katılıcam bugün yarın cuma yokum..
Nasıl olcek bilmiyom
Hem parfüm veriyolarmış biliyomuydun ama kontenjan dolmuş dün 35 kişi ile
İnşallah daha çok kişi başvurur keyfi bişey değil bu keşke imkanlarım olsa daha çok alsam
Dün eşimin işyeri ile konuşalımmı dedim baya duyarlıdır onlarda ama eşim işten çıkıyo sanırım işe gitmedi :KK50:
Problem yaşamış :KK50:Yoksa konuşup yardım alabilirdim belki..

günaydın arkadaşlarrrrrr hic iyi hissetmiyorum lendimi halbuki yarın dogum günüm

şimdiden nice yıllar dileyim canım neyin var hayır olsun şu yağmurlu uyku havasında çalışmak zorunda olmakmı mis gibi uyumak dururken )

Hiç sorma canım yalancı üçkagatçılar 2 ay evvel filan kargomu alana kadar canım çıktı
Gelmişler evde yokmuşum külliyen yalan Van dan geldi bide şikayet için aradım geri gitmiş dediler
Nevrim döndü baskın yaptım kargoya :KK9: Bidaha ismimi görürseler zaten hemen geri yollarlar.
Yapı krediden ödedim eft ile 5 lira ödedim canım fark alıyolar.
Sağol canım elimede geçer inşallah çıkmıyorum evden aslında ama bu hafta derslere katılıcam bugün yarın cuma yokum..
Nasıl olcek bilmiyom
Hem parfüm veriyolarmış biliyomuydun ama kontenjan dolmuş dün 35 kişi ile
İnşallah daha çok kişi başvurur keyfi bişey değil bu keşke imkanlarım olsa daha çok alsam
Dün eşimin işyeri ile konuşalımmı dedim baya duyarlıdır onlarda ama eşim işten çıkıyo sanırım işe gitmedi :KK50:
Problem yaşamış :KK50:Yoksa konuşup yardım alabilirdim belki..

hevukummm hayırlı olsun eşin işten mi ayrılıyor anlamadım zaten kendi işi değilmiydi hayırlısı olsun canım

Güzel Havalı Sexi garu sana cevap yazamıyom dındıdndıdnnn 10 dakka engeline takıldım
Karım gelince bol bol atıcem yehuuuuu..
Ayrıntılarını ögrenmek isterim canım olabilir uyarsa bana ben bunalımdayım bu aralar kendime çeki düzen vermeye çalışıyorum
O nedenle derslere katılmaya karar verdim herkes mutlu gitmiyodum çünki evden çıkmıyodum :KK9:
İnşallah görüşürüz..Özelden mesaj atcemm:KK54:

X