aşk acısı geçer mi nasıl geçer :(

sweetflower798520

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2020
13
10
kızlar meraba lütfen beni yargılamayın. üniversite öğrencisiyim yaşım genç. saf bir kızım kimse hakkında kötü düşünemiyorum. ben hayatım boyunca ilk defa birini sevdim olabilir diye düşündüm. o da sessiz sakin kızlarla yüz göz olmayan biri ilk etapta bu hoşuma gitmişti.. her şey tam güzel giderken beni kırıcı davrandı. son ana kadar sabrettim, ardından anında bitirdim gururumu ezdiremezdim. haftalarca aylarca beni uzaktan izledi durdu gözü üstümdeydi hep. pişmandır sandım benle iletişim kurmasına izin verdim. tahmin ettiğim gibi özür de diledi. ama benim de bildiğim bazı kişisel meselelerini dile getirerek bunları halletmeden senle olamam olursam yıpranırsın tarzı konuştu. yüzüne bakmıyorum yine. ama arkadaşım hala bana uzaktan baktığını söylüyor. bu süreçte bazı olaylar gelişti söylediği yalanları da fark ettim ama o bunu bilmiyor.. bu dengesizlik beni çok yıprattı. nasıl unuturum tavsiye verir misiniz..

İşin içine yalan girdiyse uzaktan malak gibi bakmaya devam etsin uzakta oynasın. Ayrıca cok cabuk unutulur.
ben ona tanıştığımız ilk gün demiştim yalan kırmızı çizgimdir diye. bana aylar önce dediği yalanı daha yeni öğrendim heralde Allah ne kadar üzüldüğüme şahit ki daha üzülmeyeyim diye bana hiç beklemediğim yerden gösterdi yalanını. inşallah unuturum..

Neticede devam etse daha cok acı cekersin mevcut durumundan. Kimse vazgecılmez değil.

haklısın ben ilk oldugu için biraz etkilendim sanırım

Sanırım aska kendımızden cok deger veriyoruz surec olarak bıraz yıpratır guvenını de baltalar ama ben hıcbısey hıssetmıyorum suan mesela..
Birde asla sorunlarım varla baslayan mesajlara itibar etme baska bir sevgilisi ile sorunsuz hayatı vardır aslında çunku

canım o konuda ben bahane uydurduğuna ihtimal vermedim açıkçası çunku daha tanıştığımız ilk gün bana bu sorunlarından bahsetmişti. bak ben buyum bunlarla mücadele ediyorum, sonradan duyma şimdiden duy bil ona göre kabul et veya etme niyetinde ilk konuşmamızda söylemişti. eğer ortada sorunları olmasaydı da aylar sonra şimdi deseydi o zaman derdim uyduruyor diye..

Şuanda evliyim ama bekarken toy olduğum birkaç ilişkimde böyle olmuştu benim açımdan☺ Hatta şmdi hatırladıkça gülüyorum; aşk sanmışım diyorum...
ay maşallah senin için çokk sevindim, inşallah kocanla ömür boyu mutlu yaşamak nasip olur.. biz toylar da atlatırız inşallah bakalım şu an sanki onunla evlenebilirmişim gibi geliyordu bana

ay maşallah senin için çokk sevindim, inşallah kocanla ömür boyu mutlu yaşamak nasip olur.. biz toylar da atlatırız inşallah bakalım şu an sanki onunla evlenebilirmişim gibi geliyordu bana
Öyle gelir, ama inşallah kaderinde daha mutlu olacağın biri vardır, umarım ilerde birini çok daha sever evlenirsin ☺

çok teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…