Aşırı yobaz bir anneyle yaşamak...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anneniz köylü kapalı yobaz
Babanız tam izmirli gibi, ama içki sorunu var anneyi aldatmış sizi terk etmiş

Anne üslubu yanlış ama düşünceleri doğru. Sizi korumaya çalışıyor ki lisede çantanızı karıştırıyor. Dinini yaşayınca yobaz oluyor pehh
Anne başka bi adamla kaçıp seni terk etseydi modern mi olacaktı

33 yaşındasınız kendi kararınızı kendiniz verin. Ama içki içen damat istemiyorum diyen dindar bi anneye de bu kadar kin beslemeyin
Anne olursunuz inşallah kızınız için aklınız çıkar iyi olsun rahat etsin diye. Ozamna annenizi anlarsınız

İnşallah iyi kapılar açılır karşınıza

Ya annenize rest cekip kendi hayatinizi yasayacaksiniz, ya da annenizin istedigi gibi biriyle evlenip onun istedigi hayati yasayacaksiniz. Orta yolu yol gibi gorunuyor malesef

Babanla annen nasıl bukadar farklıyklen bir araya gelip bide çocuk yapmışlar ben bu kısma şaşırdım biraz birbirlerinin tam zıttılar inanç sadece ibadetten ibaret değildir ayrıca zor bi kadınmış annen 33 yaşındasın hala bunu kabullenmemiş olmasıda ilginç bakış açısını biraz genişletmesi gerekirdi şimdiye kadar hiç sosyal hayatı yok mu diğer insanların hayatlarından haberi yok mu annenin? bence senin de hayatına bakma zamanın gelmiş bu arada annen ne derse desin sen hayatını yaşamaya bak

Annen tek başına size bakmış büyütmüş kendi doğrularını siz ahirettede mutlu olun diye yaptırmaya çalışıyor size merhamet ediyor yanlış yolla olabilir ama onun elindeki imkan o kadar köyde yetişmiş biri ...yani evlenince görürsünuz diyorum başka bir şey demiyorum ..33 yaşındasınız ama yazdıklarınızı bakacak olursam o yaş olgunluğu yok üstünüzde Allah mutlu etsin herkesi ne diyim

Güzelce konuşun ama annenizi kırmayın

Reactions: Z P
Teşekkürler yorumunuz için. Ben çalışıyorum evet ama annemle babam biz küçükken ayrılmadılar annemin de katkısı var evet ama bana çok birşey yapmadılar maddi anlamda tam tersi ben küçüklüğümden beri hep kıt kanaat idare ettim işe girdim borçlarını ödedim

Ya annenize rest cekip kendi hayatinizi yasayacaksiniz, ya da annenizin istedigi gibi biriyle evlenip onun istedigi hayati yasayacaksiniz. Orta yolu yol gibi gorunuyor malesef
Annesinin istediği hayatı niye yaşasın ki şimdi,ortada anlaşabilecek durumda değiller çünkü.
Biri ak derken biri kara diyor.

Dinini yaşayana değil, başkasına karışana yobaz denir.

Yazdıklarımdan hiçbirşey anlamamışsınız ben annem kapalı diye yobaz demedim herkesi kendi gibi yaşamaya zorluyor kavga çıkartıyor diye yobaz dedim ayrıca siz benim neler yaşadığımı bilmiyorsunuz

Birine zorla bir şey dayatirsan hele bunu küçük yaşlardan başlayarak yaparsan genelde isteğinin tam tersi olur. O kişi dayattigin seyden soğur. Zorlama olmaz yani. 3 hafta evlenmeye karae vermek için çok erken bence. Anneniz tanı biraz daha demeliydi. Gerçekten 3 hafta nedir bir 6 ay falan geçsin öyle tanışsın aileler. Olmadi aile tanışmasından sonra hızlı geçersiniz nisan düğün işlerini

Görücü usulü evlenmişler ama hiç ortak noktaları yoktu küçüklüğümden beri hep kavga ederlerdi babam bizim büyümemizi beklemiş ayrılmak için

Anneniz çehilmiş köyde büyümüş hiç değilse ya siz? Kusura bakmayın ben sizi daha cahil gördüm. Oturun kendinize uzülun.
Peki tavsiyeniz için teşekkürler bunu uygulayacağımdan hiç şüpheniz olmasın şimdiden çok üzüldüm kendime bak

Görücü usulü evlenmişler ama hiç ortak noktaları yoktu küçüklüğümden beri hep kavga ederlerdi babam bizim büyümemizi beklemiş ayrılmak için
Al işte görücü usulünün yıktığı başka bi hayat daha ya insan görmediği tanımadığı biriyle niye aile kurmaya çalışır bide baban izmirde büyümüş neyse artık olmuşa dil dökmenin gereği yok mecbur anneni bastırıp kendi hayatına bakıcaksın yazık edersin valla hayat öyle hiç kimse için harcanıcak gibi uzun değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…