Asırı terlemenın kesın önlemını buldum

stylerin58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
9
0
Arkadaslar herkeze merhaba ben bu siteye yeni kayit oldum, Almanyada yasiyorum. Sitede arastirma yaparken herkezin sorunu olan terlemeye baktim, herkez bunun bir caresinin olmadigini düsünüyor ama aslinda olay öyle degil.
Bende asiri terleyenlerdendim ve bunu inanilmaz dert ederdim sonra bir gün internette dolasirken bir sey buldum, hala inanamiyorum bana inanilmaz yardimi oldu en sicak günlerde bile koltuk altimda tek damla ter yok inanilmaz degilmi? bencede.
Uzun lafin kisasi eczaneye gittim ve SEAT OFF ANTIPERSPIRANT ilacini aldim ve sonuc mükkemel ben her gün kan ter in icinde kalan ben hic terlemiyorum.

Ama belirtmek isterimki bu ter kokusuna cözüm degil sadece asiri terleme hastaligi olana göre bir ilac.

Bunu ilk denemede aksamlari yatarken koltuk altina sürüyorsunuz dört gece üst üste. Sabah yikansanizda olur yikanmasanizda fark etmez ilac etkisini gösterir.

Ondan sonra kullanmayi birakiyorsunuz eger bir süre sonra tekrar terleme baslarsa bir KADINLAR KULÜBÜ KADIN, KADINLAR, KADINCA | Sayfa Bulunamadı : ( ihtiyac halinde tekrar bir aksam kullaniyorsuniz inanilmaz derecede faydasini göreceksiniz.

Asiri terleme yok oluyo sadece koltuk altinda biraz islaklik oluyor ama kesinlike kesinlikle camiasiriniz islanmiyor.

Kötü tarafi asiri sürüldügünde kasinti yapiyor az kullanilacak.
Koltuk altini tiras ettiginizde yanma olabilir o yüzden dikkatli olunmali ve biraz da pahali ama ne yalan söyleyim deger yani.:sm_cool:

sağol ya bunu tum eczanelerde bulabılırmıyız acaba bende asırı terleme sorunu var kendımı bıldım bılelı ne denedıysem cozumunu bulamadım doktorda tedavı etmek ıstemedı cunku hormon ılacı verecekmıs buda cok kotu dedı dogal yollarla terlemenı gecır dedı ama yok ınanır mısın yılan tut gecer dedıler onu bıle yaptım ama yok tabı bu bahtıl ınanc ınanmazdım ama bu rahatsızlık ınsana bunuu bıle yaptırıyor

Fiyatı ne kadar canım ?
Eğer dedigin gibiyse mükemmel..
Ve teri kesiyo demişsin..
Nasıl yapıyoki bunu yan etkisi olmasın..

valla arkadaslar ne yalan sölim ben herhangi bir yan etkisini görmedim dedigim gibi yani koltuk altlari tiras edilince tahris oluyo biliyorsunuzki, sürünce biraz yaniyo ve asiri sürüldügünde kasinti yapiyo ama inanin bugün neredeyse bütün gün calistim ve tekrar kontrol ettim biraz dahi islaklik yok koltugum altinda ben bunu buldugum icin cok mutluyum.

APHRODITES arkadasim valla doktor demis dogal yollarla gecir, dogal yolla olacak is degil bu yani ter adami hastar eder kafasini bozar bence bunu mutlaka denemelisin ben almanyada yasiyorum ve burda bulunuyo bu ilac zaten eczaneden soruyosun onlarda siparis veriyo türkiyede nekadar bilmiyorum ama ben 24 € yuro ya aldim.

türkiyede yok sanırım,ben şimdi baktım
yada başka bi isimlemi satılıyor acaba
maxim rool gibi bişey sanırım

bende merak ettim:KK43: bende yaz kış farketmez terlıyorum. insan üşürken bile terler mi? terliyorum iste:KK43:
puf

ins satılıyodur burda da.

benim eşimde acayip terler yaa.. sıcakken hele butun yastığı su olur.. tepeden tırnağa kadar terlio.. bu ilaç vucut genelindemi etkili yoks a sadece koltukaltlarındamı??

internette bulamadım arkdşlar biri bana yardımcı olabilirmi bu dertten çok yakınıyorum her yolu denedim iyontoferez cihazı bile aldım. bunuda denemek istiyorum bişeydende çözüm alym:KK43: yardım nerden bulablrm. özeldende msj atablrsnz

ter kokusunu önlemek istiyosanız amway in deodorantını deneyin derim kesin çözüm ve tamamen organik olması rahat kullanmanızı sağlıyor. epilasyondan sonra bile yanma yapmıyor tavsiye ederim.

lutfen iyontoforez tedavisi yapin
ise mukemmel yariyor
zaman aliyor ama ise yariyor
evde bile kendiniz yapabiliyorsunuz pillerle
teryardim.webs.com
sitesi yrdim amacali bir site
bu konuda bilgi sahibi kisiler tarafindan anlatilmistir.
Kabul edilmis, riskiz bir yontem mutlaka deneyin

Selam arkadaşlar,terleme sorununa çözüm bulmak için o kadar aramaya gerek yok...C.d.6+ deo krem çok etkili.....Hem terlemeyi çok azaltıyor,hem de ter kokusu diye birşey kalmıyor....Bu ürün de almanyadan , orda 1 numara...ve türkiyede satılıyor,internet sitelerinde ve eczanelerde,fiyatı 15 lira ...Herkese rahatlıkla tavsiye ederim.

X