Asırı terlemenın kesın önlemını buldum

arkadaşlar bende terlemeye karşı mucize gibi bir ilaç bulduuum:84:dermadewa ilacın c.d.6 ter ve koku önleyici kremini şiddetle tavsiye ediyorum.mentollü oluşu ayrıca bir ferahlık veriyo.koltuk altı temizliğinden sonrada inanılmaz bir ferahlık hissediyorsunuz.üstelik fiyatıda çok uygun.almanyada ilk sıralarda olan süper bir ilaçmış artık türkiyede internet satışı ile istediğimiz an elimizde oluyor.bu sıcaklarda deneyin çok memnun kalıcağınıza inanıyorum....

arkadaşlar bende terlemeye karşı mucize gibi bir ilaç bulduuum:84:dermadewa ilacın c.d.6 ter ve koku önleyici kremini şiddetle tavsiye ediyorum.mentollü oluşu ayrıca bir ferahlık veriyo.koltuk altı temizliğinden sonrada inanılmaz bir ferahlık hissediyorsunuz.üstelik fiyatıda çok uygun.almanyada ilk sıralarda olan süper bir ilaçmış artık türkiyede internet satışı ile istediğimiz an elimizde oluyor.bu sıcaklarda deneyin çok memnun kalıcağınıza inanıyorum....

bu c.d.6 diye bahsettiğiniz kremi bende aldım yaklaşık 1 haftadırlı kullanıyorum dediğiniz gibi ferah bi kokusu var ama bende terleme hala devam ediyo hiçbir azalma yok ben mi yanlış kullanıyorum anlamadım ki??siz nasıl kullandınız anlatabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...

4hafta oluyor bende kullanıyorum ve okadar memnunum ki anlatamam bu sıcak günlerde bile damla ter yok koltuk altımda ki ben yaz kış terliyen bundan çok rahatsız olan biri olarak herkese tavsiye ediyorum. Insan üşürken terler mi ya :)) neyse ki bende almanyadan kardeşimden istedim getirdi sağolsun internetdende sipariş veriliyor ama türkiyeye kargo gönderiyor mu bilmiyorum herkese tavsiye ederim çok iyi :KK51:

hepimizin derdi , özelliklede kıyafetlerden belli olunca. ama şu kullandığımız rolonlar bile ne kadar zararlı biliyormusunuz.... ter bezlerini tıkayıp, terlememizi önleyince ne kötü etkiler çıkar karşımıza kim bilir.. ben geçen gün yaşadım , rolon sürmüştüm, gezmeye gittik, gece yattığımda kaşıntıdan mahvoldum. bütün gece koltuk altlarım kupkuruydu ama cızır cızır yandı inanın.sabah kalkınca ilk işim yıkamak oldu. bir daha söz verdim kendi kendime kullanmayacağım diye.. en kötüsüde göğüslerimize çok yakın ter bezleri, allah muhafaza !!!!

koltukaltı tamamda kızlar onları roll on lar yada spreylerle halledebılıorum fakat yazın benım ozellıkle sac dıplerımden baslar terleme ve resmen donercı ustalar gıbı dk bası alnımı sılmek zorunda kalırım :KK70: buna bı cozum yokmudur yaa?

slm humacare'i kullandım gerçekten teşekkür etmek için geldim. koltuk altı terleme sorunum vardı şu an neredeyse hiç kalmadı teşekkür ederim...

kızlar erkek ardaşım su gibi terliyor gece üzerine hiç birşey almıyormuş gecede yatak yorgan ıslak oluyormu.. yanıma geliyo alnı, sırtı su gibi nasıl bir ter böyle anlayamadım ne önerizsiniz sadece koltuk altı değil her hayaı alnı sırtı avuç içi su gibi..

Arkadaşlar kullanmayın bu tarz şeylerı içeriginde alüminyum var ter bezlerınızı tıkıyor sonrasında gögüste kıtlelere sebep olabılıyor.Daha önce buradanda yazdım ter kokusundan şikayetınız varsa karbonatlı su yapıp koltukaltlarınıza surun terlıyorsunuz fakat kesınlıkle ter kokusu oluşmuyor.Yada bıtkısel caylar ıcmeyı deneyın.Bende stres durumlarında anıden olusan bır terleme var daha önce hıc terlemezdım ter kokusu nedır bılmezdım şimdıde karbonatlı su sayesınde kurtuldum çok şükur.

kızlar erkek ardaşım su gibi terliyor gece üzerine hiç birşey almıyormuş gecede yatak yorgan ıslak oluyormu.. yanıma geliyo alnı, sırtı su gibi nasıl bir ter böyle anlayamadım ne önerizsiniz sadece koltuk altı değil her hayaı alnı sırtı avuç içi su gibi..

aynı sorun benim eşimdede var humacare baya işe yaradı bir dene istersen derim sanki terle banyo yapıyordu şimdi rahatladık:)

Bende bu sitedeki yorumlara bakıp aldım c.d.6 ter ve koku önleyici kremi ama terlemeye hiç bi etkisi yok sadece ter kokusu olmuyor o kadar. zaten piyasa ter kokusu önleyen ürünlerle dolu aldığıma pişmanım almayı düşünen varsa da tavsiye etmem.

Merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum başlık açamıyorum ama en azından böyle sorunumu dile getireyim dedim. Ben 17 yaşındayım ve aşırı terleme sorunum var. Hava sıcak soğuk hiç farketmiyor koltuk altım daima nemli ve bu durumdan nefret ediyorum. Her gün okula gitmeden, ya da dersaneye gitmeden önce güzelce duşumu alıp lifleniyorum inanın her gün yapıyorum çok dikkat ediyorum ardından rexona sıkıyorum bol miktarda ve parfüm sıkıyorum her yerime. Ancak daha evden çıkmadan en ufak bi hareketimde dahi terliyorum. Hele yazın tam bir kabus şapır şapır terler damlıyor artık hissedebiliyorum o derece. Belki abartılı bulabilirsiniz ama bu yüzden neredeyse depresyondayım diyebilirim. Hiç kimseye yanaşamıyorum ter kokuyorumdur diye hiçbir arkadaşımı öpmem bile sarılmam asla. Asosyal oldum resmen evden çıkmıyorum zorunlu şeyler hariç. Psikolojim bozuldu artık ne yapsam bilemiyorum. Devamlı terlemek korkunç bir şey ben de yalnızca koltuk altı böyle. Lütfen yardım ve önerilerinizi yazın. Kişisel bakım konusunda değil ama, ben zaten her gün yıkanan liflenen biriyim deodorant da kullanıyorum ayrıca herkesin mucize dediği deotak ben de hiçbir işe yaramıyor kokuyu engellemiyor :KK43: lütfen yardım edin :KK43:

Merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum başlık açamıyorum ama en azından böyle sorunumu dile getireyim dedim. Ben 17 yaşındayım ve aşırı terleme sorunum var. Hava sıcak soğuk hiç farketmiyor koltuk altım daima nemli ve bu durumdan nefret ediyorum. Her gün okula gitmeden, ya da dersaneye gitmeden önce güzelce duşumu alıp lifleniyorum inanın her gün yapıyorum çok dikkat ediyorum ardından rexona sıkıyorum bol miktarda ve parfüm sıkıyorum her yerime. Ancak daha evden çıkmadan en ufak bi hareketimde dahi terliyorum. Hele yazın tam bir kabus şapır şapır terler damlıyor artık hissedebiliyorum o derece. Belki abartılı bulabilirsiniz ama bu yüzden neredeyse depresyondayım diyebilirim. Hiç kimseye yanaşamıyorum ter kokuyorumdur diye hiçbir arkadaşımı öpmem bile sarılmam asla. Asosyal oldum resmen evden çıkmıyorum zorunlu şeyler hariç. Psikolojim bozuldu artık ne yapsam bilemiyorum. Devamlı terlemek korkunç bir şey ben de yalnızca koltuk altı böyle. Lütfen yardım ve önerilerinizi yazın. Kişisel bakım konusunda değil ama, ben zaten her gün yıkanan liflenen biriyim deodorant da kullanıyorum ayrıca herkesin mucize dediği deotak ben de hiçbir işe yaramıyor kokuyu engellemiyor :KK43: lütfen yardım edin :KK43:

doktora göründün mü? bazen hormon bozukluğundan da kaynaklanabiliyor

Doktora gitmedim hiç ancak genetik sanırım annem de aynı benim gibi aşırı terliyor. Sıcak soğuk farketmiyor :KK43: O kadar bıktım ki bu durumdan anlatamam. Aşırı terleyeyim ama en azından ter kokmasam yeterli. Öyle bi sorun ki insan içine çıkamıyorum doğru dürüst sanki devamlı kötü kokuyorum ve insanlar da farkediyor. 2-3 güne bir banyo yapan, kişisel temizliğine çok daha az dikkat eden arkadaşlarım var ama hiçbiri benim gibi değil. Her gün karda kışta sabah evden çıkmadan banyo yapıyorum, her gün kıyafetlerimi değiştiriyorum bir giydiğimi bir daha giymiyorum ama nafile. Artık bi sevgili bile benim için hayal gibi. Devamlı insanlardan kaçıyorum. Abarttığımı düşünebilirsiniz belki ama çok sıkıldım bu durumdan.

bendede aynı problem var. benim koku sorunum yok ama yaz-kış hep ıslak. Allahtan koku problemim yok. ama bu ıslaklığa çözüm istiyorum. karbonatlı su düşünüyordum ama oda ıslaklığa çözüm olmuyor demiş buradaki bir arkadaş. ilaç kullanmak istemiyorum. hormonları çok etkiliyormuş. doğal bir yöntem bulmam lazım

X