Aşılama'nın tutması için, 4444 Salat-ı Tefriciye Duası..

Bebeği olmayanlar Zilhicce ayının 3. Günü Enbiya Süresinin 88-89-90-91.Ayetlerini okuyup Rabbimden Hayırlı evlat istesinler.

O gün evlat sahibi olmak isteyenlerin dualarının geri çevrilmediği belirtiliyor.

Bu Ayeti kerimler Rabbim Senden hayırlı salih ve sağlıklı bir evlat istiyorum diyerek salih bir niyet ile 3-7-21-41 veya 101 gibi tekli sayılar ile okunabilir.

Enbiya süresi 88-89-90-91 ayetler
فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّيْنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَكَذَلِكَ نُنجِي الْمُؤْمِنِينَ
وَزَكَرِيَّا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ

فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَوَهَبْنَا لَهُ يَحْيَى وَأَصْلَحْنَا لَهُ زَوْجَهُ إِنَّهُمْ كَانُوا يُسَارِعُونَ فِي الْخَيْرَاتِ وَيَدْعُونَنَا رَغَبًا وَرَهَبًا وَكَانُوا لَنَا خَاشِعِينَ
وَالَّتِي أَحْصَنَتْ فَرْجَهَا فَنَفَخْنَا فِيهَا مِن رُّوحِنَا وَجَعَلْنَاهَا وَابْنَهَا آيَةً لِّلْعَالَمِينَ

Festecebnâ lehu ve necceynâhu minel gamm(gammi), ve kezâlike nuncil mu’minîn(mu’minîne).

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne).

Festecebnâ lehu, ve vehebnâ lehu yahyâ ve aslahnâ lehu zevcehu, innehum kânû yusâriûne fîl hayrâti ve yed’ûnenâ ragaben ve reheben, ve kânû lenâ hâşiîn(hâşiîne).

Velletî ahsanet fercehâ fe nefahnâ fîhâ min rûhinâ ve cealnâhâ vebnehâ âyeten lil âlemîn(âlemîne).

Biz de duasını kabul ettik ve kendisini kederden kurtardık. İşte biz mü’minleri böyle kurtarırız.
Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti.
Biz de onun duasını kabul ettik ve kendisine Yahya’yı bağışladık. Eşini de kendisi için, (doğurmaya) elverişli kıldık. Onlar gerçekten hayır işlerinde yarışırlar, (rahmetimizi) umarak ve (azabımızdan) korkarak bize dua ederlerdi. Onlar bize derin saygı duyan kimselerdi.
Irzını korumuş olan kadını da (Meryem’i de) hatırla. Ona ruhumuzdan üflemiştik. Kendisini de, oğlunu da âlemlere (kudretimizi gösteren) birer delil yapmıştık.
Bugün okunacak

Okunan : 3.764

Okunan : 4444

Rabbim bu duaların yüzü suyu hürmetine
hayırlı bir sekilde hamile kalmamı nasip eder inşallah..
Okuyan, iyi dileklerini gönderen herkese çok teşekkür ederim..

kuzum yeni gördüm ya bitti mi? Bide regl yim okuyabilir miyim bilmiyorum. Ama yetişemediysemde dualarim seninle. İnşallah alacağız o güzel haberi ❤

Bitti canım , Allah razı olsun.
Regliyken de okunabilirmiş..
Amin inşallah canım ,
isteyen herkese Rabbim nasip eylesin. .

Giremedim siteye o nedenle görmedim Enyam. Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah

Canım benim inşallah hayırlısıyla sağlıkla nasip olur

Okunan : 4444

Rabbim bu duaların yüzü suyu hürmetine
hayırlı bir sekilde hamile kalmamı nasip eder inşallah..
Okuyan, iyi dileklerini gönderen herkese çok teşekkür ederim..
Canım yeni görüyorum, Rabbim hayırlısını nasip etsin. İnşallah okunan duaların hürmetine güzel haberini alırız

Herkese merhaba bende 4444defa salat I tefriciye okumak istiyorum. Nasil okunur bu dua, kac gunde bitirsem lazim. Basi kapalı seccade uzerinde kibleye donup mu okumam lazim Bana bilgi verirmisjniz

_Verda_ İnşAllah geç kalmadım , çok özür dilerim ablacım ben bildirim yapmayı unutmuşum .. 100 tane de ben okudum Rabbim kabul etsin İnşAllah ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…