Aşılama aşılamadan sonraki BHCG değerlerinizi yazarmısınız..

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Slm kizlar ocak 24 te asilama oldum ve yarin yani 2 subatta kan tahlili yaptiracagim cikar mi sonuc cok merak ediyorum

Testi yaptirmadim henuz sali gunune kadar bekleyim diyorum varsa o zamana kanda cikar ama acaba simdi idrarda yapsam

Beya hcg bu zamana da kadar hep 1.20 cikiyordu bugun ki yaptirdigimda 0.69 cikti acaba deger yukselir mi bugun asilamadan sonraki 13.gun

Acilll yardim. 12. Gün 30.1 cikti. 14.GÜN 71.3 CIKTI. BUGUN 16.GÜN KAN VERICEM . NEDIR SIZCE DURUMMMMMM ????

Herkese Merhaba,
Umarım gecmiş tarihli aşılama yaptıranlar kucaklarına yavrularını almıslardır sağlıkla❤️
Ben 5 kasımda ilk aşılamamı yaptırdım. Dr’um 19’u tahlil dedi. Bugün 11. günümdeyim, coğunluk gibi dayanamadım evde test yaptım, sonuc baya baya negatif. Belirtilerim adetle neredeyse aynı, sadece göğüslerimde cok hassasiyet var eksta olarak ama sanırım ilaçlardan kaynaklanıyor. Dün bacaklarımda ağrı yasadım, bugün kasıklarımda adet olacakmısım gibi bir sancı ara ara ve sol kasığımın altında 2 kere bıcak saplanmıs gibi acı...
Şimdi neyi sormak gerek bilmiyorum, herkes farklı şeyler yasıyor, kimseninki kimseye uymuyor ama şunu bilmeye ihtiyacım var. 11 gündei idrarda çıkmıyorsa umut kesilmeli mi kanda pozitif cıkmasından???

bende buraya yazayım tekrar, bir liste olur elimizde en azından, ilk aşılamamın 9. günü ve bhcg 6.02 çıktı ben pek umutlu değilim ama perşembe tekrar baktırcam.
Rabbim gönlüne göre versin inşallah benimde bu ilk asilamam 5 senelik evliyim bugün 6.gun oldu sağ kasigimda ara rar batmalar oluyo bide şu gibi akıntı oluyo haftaya cuma kan testi vericem bende çok kafya takammaya calisiyorum çok heyecanlıyım aslında inşallah hayırlı haberler alırız 😊

Merhabalar bende aşılama yaptırdım 9 gün sonra kan testi verdim 19.96 çıktı acaba hamile miyim yoksa iğnenin etkisimi lütfen birisi cvp versin

Bende aşılama sonrası 11. gün kan testi yaptım sonuç 0.100 yani negatif bugün 16. günüm adet olmadım hiç umudum yok zaten ama bekliyorum işte

X