Aşılama Aşılama

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Kalbim duam

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2021
62
74
37
Merhaba kizlar ben 4 yıllık evliyim birkaç haricinde hiç korunmadim ama hiçte hamile kalmadım.artik ben anne olmalıyım dediğimde de hastaneye gittim.pko yum.doktor kendiliğinden de olmaması için sebep yok dedi fakat 4 yıl boyunca hamile kalmadigim için hiç umudum yoktu.iki aşılama yapıldı biri Mayıs'ta ve malesef tutmadı.bu ay ikinci asilamami oldum ve 3 gün once erkek bebek emzirdigimi gördüm rüyamda .bugünde annemle konuştuk bebek gördüm kızım dedi.ve aklıma soktu test yapmayı 14. Gün olmasına ragmen tutmamistir dedim hastaligi bekliodum ama bı test yapıyım stresten adetim gecikmesin bari dedim biraz önce test yaptım ve silik ikinci çizgi var ve inşallah tutunmustur yarın kan testi yaptıran.testi eke ekliyorum varla yok arası gibi sanki ama insallahhh vardır

Hadi hayırlısı olsun inşallah. Bende bugün yapıldım. Sizede birşey sormak istiyorum nelere dikkat ettiniz? Benden sıvı bi akıntı geldi normal mi?

Aşılama olduktan eve geldikten sonra 3 gün hiç bişi yapmadım sadece yattım bide 4 gün falan organik nar siktim suyunu içtim genel olarak kendimi yormadim hiç.sivi konusunda bilgim yok malesef.insallah tutunur bebişin ,bebislerimiz

Inşallah canım rabbim kimsenin emeklerini boşa vermesin inşallah. Bende pko hastasıyım. 3 yıllık evliyim bakalım nasip inşallah hepimizin ki sıkı sıkı tutunur

Merhaba öncelikle çok sevindim hayırlı olsun hamileliğiniz. Bende iki aşılama oldum femera ile fakat tutmadı. Doktorum gonal f ile aşılama yapalım dedi polikistik overim ve 3 yıllık evliyim. Sizin ne ile büyütüldü yumurtalar acaba?

İlk aşılamada gonal f ve ovitrelle ama tutmadı.ikinci aşılamada letu kullandım 1 hafta kadar ,4 gün Klomen sonra 3 günde gonal f en sonda çatlatma iğnesi vuruldum.

Ben normal de çalışıyorum. Yarın tekrar ise gidicem belki bu şekilde çok düşünemem. Bana bide protestan fitil verdi sizde vermismiydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…