Aşılama yolculuğu

Çok sevindim. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder insallah. Ben de 2. Asilamimi oldum. Bekleyiş devam ediyor. Sürekli beyaz renkte akıntım var.

Kızlar merhaba ben hala test yapamadım. Adet gunume 5 gun kaldi. Ama hiç bir belirtim de yok. Göğüs ağrısı, bel ağrısı vs. Akıntı var ama ona da güvenemiyorum belirti yaşamadan olumlu sonuç alan var mi?

Bende yapamadim test kizlar asilama oldum bel agrim var sadece kasıklarima azcik batmalar var

Bende yapamadim test kizlar asilama oldum bel agrim var sadece kasıklarima azcik batmalar var
Adete kadar bekleyecez sanirim. :), kızlar bir yanim cok umutlu bir yanim hep karamsar, belirtim olmaması olumsuz düşünceleri kafamda döndürüyor. Ailemizde de hamilelikte hiç kusma, bayılma vs. Vakaları olmadi ona yoruyorum her gun 1000 çeşit düşünce bir yandan da kpss surecindeyim. Adet günüm kpss alan sinavinin 1 gün öncesine denk geliyor. Su an bir de tatildeyiz kimseye caktirmamaya da çalışıyorum. Bilip olumlu olumsuz yorum yapmaları bile beni geriyor. Tam bir kafa karışıklığı icinde bekliyoruz

Ben simdi gidip test alicam insallah iyi bi sonuc cikar

Amin insallqh canim dr banada erken dedi test icin

Yaaa uzuldum cnm bende olcakmisim gibi geliyor
Nasip canım gerçekten nasip, bizim icinde mutlaka bir vakti zamani vardır. Oyle bir dolu dolu oldum ki söyle kimse olmasa etrafında bağır çağır ağlamak, yeter Allah im demek istiyorum. Ama elbette ki Allah tasiyamayacagimiz yuku sirtimiza koymaz. Bir yandan da boyle düşünüyorum. Züğürt tesellisi :) ama nasip olacaktır inşallah bekleyelim. Senin için dua ediyorum ınsallah hayirlisi ve güzeli olur

Amin insallah canim rabbim hepimizin yuzunu guldursun bian once

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…