Aşılama yolculuğu

Merhaba; bende pazartesi aşılama oldum yani 4. gündeyim ama hiç ümidim yok. Dış gebelikten dolayı sağ tüpüm alınmıştı
8 ay geçti aşılamaya karar verdk sadece klomen kullandım ve sonra catlama iğnesi. Benim sağ tarafımda 2 adet yumurta gelişti ama orda tüp yok doktor önemli değil yumurtayı hangi tüpün yakalayacağı belli olmuyor dedi,
hayırlısı olsun.

Merhaba :) umarım şuan hamileliğiniz güzel ilerliyordur . Bende bugün 20 ekimde aşılama oldum . Bir yumurtam 18 mm gelişmiş güzel dedi . Benimde biraz ağrılı geçti ama sonrasında iğne ilaç herhangi birşey vermedi . Acaba verilmesi mi gerekiyor

Ne yazık ki hala kanamalarim devam ediyor hastanede yata çıka devam ediyoruz çok şükür ki bebegimin sağlığı iyi Aşılama sonrası bana Progestan başladı doktorum ama bütün doktorlar ilaç vermiyor diye duymuştum

Bende doktoruma sordum herhangi bir problem gözükmüyorsa iğne vermiyoruz dedi . Biraz daha risk görülen gebeliklerde iğne veriliyormuş sanırım . Umarım hamileliğiniz daha da güzel ilerler ve sağlıkla kucağınıza alırsınız :)

Amin İnşaallah
İnşaallah sağlıkla tutunur bebeğiniz Allah kucağınıza almayı nasip etsin

Merhaba kızlar, benim de 10. günüm test yaptım tek çizgi, salı kan vercem bi de . Bakalım hayırla inşallah:/

Kızlar size sormak istiyorum bilgisi olanlar yazabilir mi bu arada herkesin miraç kandili mübarek olsun dualarda buluşmak dileğiyle
Ben şubatın adetimin 3. Günü GORAL F 450 : 75 ml olarak iğneye başladım 9 gün kullandım 9. Gün gece 12 de çatlatma iğnesi oldum OVİTRELLE.
ve 36 saat sonra aşılama yapıldı.
Bugün aşılamamın 5. Günü ve ilk gün akşamından beri göğüs hassasiyeti,kasıklarda kramp ağrı belde ağrı oluyor. Bu belirtileri yaşayan var mı

Sonucunuz ne oldu durumlarımız benzer

Benimde aşılamamın 4. Günü. 4 gündür kasık ağrısı şişkinlik gaz şikayetlerim var iğnenin böyle bir etkisi var mı bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…