Aşılama yaptıranlar

Üstüne görme lekelenme şeklinde, yoğun ve kahverengi olarak görülür diye biliyorum. Bu bildiğiniz regl gibi, dr adına ne der bilmiyorum ayrıntılı soramadım. Ama arkadaşımın ablası ilk gebeliğinde 1 ay normal yoğun regl olmuş, 2. regli gecikince öprenmiş ki 6-7 haftalık hamile. Yan komşum 2. gebeliğinde 2 ya da daha fazla regl olmuş. Böyle olabiliyor tecrübe edenlerden biliyorum:)
Yaa ay hadi arkadaşım hayırlısı o zaman inş güzel haberi alırsın bizlere haber ver olur mu ❤️

Benimde belim ağrıyor daha 1 gün geçti regl kötüyü çağırmak istemiyorum düşünmemeye çalışıyorum hakkımızda hayırlısı
Heycanla kan vermeni bekliyorum 🥰 cuma günü normalde benimde kan vermem lazım ama vermek istemiyorum ilk kalkınca idrar testi yapacağım varsa gider kan veririm yoksa vermem pazartesi de zaten adet günüm

Heycanla kan vermeni bekliyorum 🥰 cuma günü normalde benimde kan vermem lazım ama vermek istemiyorum ilk kalkınca idrar testi yapacağım varsa gider kan veririm yoksa vermem pazartesi de zaten adet günüm
Adet günün geçsin öyle yaptır bence testini beklemek çok zor biliyorum aşılamadan sonra 13 günüm benim bugün adetimde 1 gün gecti hala sabrediyorum nasipse cuma akşamı vereceğim kan cumarteside gideceğim doktora salı gel dedi ama daha fazla dayanamıyorum 😍

Kızlarrr adetim 2 gün geçti Aşılamada 13 gundeyim test yaptım sizce varmi

Eklentiler

• IMG-20221109-WA0002.jpeg
    IMG-20221109-WA0002.jpeg
    48,2 KB · Görüntüleme: 46
Adet günün geçsin öyle yaptır bence testini beklemek çok zor biliyorum aşılamadan sonra 13 günüm benim bugün adetimde 1 gün gecti hala sabrediyorum nasipse cuma akşamı vereceğim kan cumarteside gideceğim doktora salı gel dedi ama daha fazla dayanamıyorum 😍
Duphaston kullanıyorm canım ben onu kullanırken adet olur muyum bilmiyorum ki. Şayet olursam yaptırmam test adet gününü beklerim çünkü utanıyorum artık sağlık ocağına gitmeye. Oldunuğunu da düşünmüyorum zaten ben öylesine yaptırmıştım

Silik bir çizgin var ama ilaçlardan da olabilir en güzeli kan vermen regl sancın vs varmıydı peki benim bugün aşırı sancım var sanki regl olacağım
Yani malesef test yapmadan anlamak çok zor çünkü gebelikte de kasık ağrısı oluyor hemde baya şiddetli olmuştu benim adet oldum sanıp tuvalete koşuyordum.. Benim aşılamanın 10. Günü bugun hiçbir belirtim yok zaten belirtim olsada gebeliğe yormam çünkü duphaston kullanıyorm

X