Aşılama yaptıranlar

Belli etmiyorlar ama bu süreçte onlar bizden daha hassas oluyorlar sanırım.. O kadar alışmışım ki negatif sonuç almaya, hala inanamıyorum :) güzel mesajlarınıza destek olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum 😍😍
Bende bunlardan biriyim canım o kadar iyi anlıyorum ki herkesi 7 yıldır ne yaşadığımı bir ben bir Allah bilir Allahim isteyen herkese nasip etsin neredeyse öğreneli 1 hafta oldu hala şaka geliyor bana

Merhaba 31 ekimde asilama yaptirdim 11.gununde beta 4.43 tu, bugun test yaptirdim 44.2 cikti, yorumlayabilecwk var mi doktorum izindeymis nasil bir yol izlemem gerekiyor tecrubeliler :)
Hamilesin canım 2 gün sonra tekrar test yaptır değerde yükselme olması gerekiyor ayrıca bugün bisey daha öğrendim kaç haftada olduğumuzu son adet tarihinden hesaplamamiz gerekiyormuş bide doktorunun asistanı falan varsa görüş sor folik asit kullanmaya başlaman gerekiyor

Hamilesin canım 2 gün sonra tekrar test yaptır değerde yükselme olması gerekiyor ayrıca bugün bisey daha öğrendim kaç haftada olduğumuzu son adet tarihinden hesaplamamiz gerekiyormuş bide doktorunun asistanı falan varsa görüş sor folik asit kullanmaya başlaman gerekiyor
Evet normalde benim bebiş 16 günlük ama adet tarihine göre 3.5 haftalık

Sizce 2 haftalik icin deger normal mi,nasil bir isse asistani da izinli

Son adet gunum 21 ekim yani 3.5 haftalik falan mi oluyor ,

Aynen canım öyle oluyor çok dikkat et ben yatıyorum 3 4 gündür düşük tehlikesi oluyormuş
Yeşim sana birşey soracağım ya senin azda olsa regl gibi kanaman olmuşmuydu. Benim dünden beri kahverengi akıntım vardı bugünde çok az kanamam var gibi yok gibi ama normalde sancıdan duramam ben öyle ağır geçer bu öyle değil kanamamda az olmaz yani kafamı karıştırdı bu durum yarında kan vereceğim bugünde regl günüm zaten normalde ama hiç öncekiler gibi değil çok çok hafif sancı gidip geliyor

Yeşim sana birşey soracağım ya senin azda olsa regl gibi kanaman olmuşmuydu. Benim dünden beri kahverengi akıntım vardı bugünde çok az kanamam var gibi yok gibi ama normalde sancıdan duramam ben öyle ağır geçer bu öyle değil kanamamda az olmaz yani kafamı karıştırdı bu durum yarında kan vereceğim bugünde regl günüm zaten normalde ama hiç öncekiler gibi değil çok çok hafif sancı gidip geliyor
Normal adet sancısı olur dedi doktor ama bende hiç kanama falan olmadı canım çok emin olamadım o yüzden he akintim baya fazlaydı ama hala kasiklarim ağrıyor göğüslerim hassas günün geçtimi senin aşılamadan sonra kaçıncı gün bugün

X