Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Canım pek bir şey yok, ben de devlette aşılama oldum,folik asit kullan, çay kahve içme, aşılama olduktan sonra dinlen,sırtüstü yat hep, inşallah tutar,15-20 gün sonra da gebelik testi yapacaksın

Canım pek bir şey yok, ben de devlette aşılama oldum,folik asit kullan, çay kahve içme, aşılama olduktan sonra dinlen,sırtüstü yat hep, inşallah tutar,15-20 gün sonra da gebelik testi yapacaksın
Sen pozitif gördün mü peki kuzum ya benim bu ikinci ilkinde tedaviyi yarım bıraktık çünkü kist oldu şimdi sağ sağlim devam ediyoruz ama bu sonuç vermezse tüp bebek dedi doktor hem maddi hem manevi zor olacak umarım güzel sonuç alırım bu aşılamadan

Evet gördüm, 5 ayımız bitti hatta, darısı başına inşallah, hakkında en güzeli ve hayırlısı olsun

Evet ilk denemede tuttu çok şükür ,teşekkür ederiz
kuzum bende şimdi geldim hastaneden 10:35 de oldu aşılama 5 dk yatırdılar kalktım sonra ama canım çok acıdı işlem bitiminde de ıslaklık hissettim normal mi sende de oldu mu yoksa ben kendimi sıktım da spermler çıktı mı bilemedim . Kalktığım da baktım hafif kanama olmuş kan rengi vardı

Niye o kadar az yatırdılar ki ya ?ben 20 dk yatmıştım , ıslaklık olabilir canım , sen evde de kalçanın altına yastık koy bacaklarını yüksek yere koy, sırt üstü yat bol bol ,hiç belli olmaz, benim de hiç umudum yoktu çünkü eşim aşılamadan önceki ay hastanede 4 gün yattı , ağır antibiyotiklerden dolayı sperm değerleri çok düştü ve doktor bana bunu aşılamayı yaparken söyledi ,çok moralim bozulmuştu ama kısmeti varsa oluyor , pozitif düşün , güzeli çağır ,hayırlısıyla güzel haber alacağız inşallah,dua edecem sana
Giderken de gelirken de dua ettim hala da edicem inşallah pozitif olur umudum olmadı öyle olunca ama hem ıslaklık hemde 5 dk yattım

Ö
Sağol kuzum Eve gelir gelmez öyle yaptım 2 saat boyunca hiç kalkmadan kalçamın altına yastık koyup yattım 11 de evdeydim işte 13:30 a kadar falan yattım sonra namaza kalktım namazımı bırakmak istemedim

Kızlaaaar konuyu ben açmıştım 2. Aşılamayı yaptırmıştım ama malesef tutmadı bu ay tüp bebeğe başlayacaktk herşeyimiz hazırdı adeti bekliyordum gitmek için ama miniğim bana sürpriz yaptı ve kendiliğinden geldi belki sizlerede umut olurum rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin hepinize çok çok dua ediyorum

Ayyyyyy,canım çok sevindimmm, harika bir haber buuAllah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin , o kadar sevindim ki ,darısı isteyen herkesin başına inşallah@he2g17

Ayyyyyy,canım çok sevindimmm, harika bir haber buuAllah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin , o kadar sevindim ki ,darısı isteyen herkesin başına inşallah@he2g17

İyi çok şükür canım ,22+3 olduk, iki hafta sonra şeker yüklemem var ,magnezyum,d vitamini, gyno ferro sanol,decavit takviyelerine devam ediyorum ,bir de oksapar iğneye devam ediyorum ,bir yandan ihtiyaçları alıyorum, öyle devam ediyor işte
Ayy Amin amin inşallahhhh sen neler yapıyorsun nasıl gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…