Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Heal point diye bir marka hic duymadım da seninde mi ayni
Valla dolandırıcılık ya sen demesen cidden ben dikkat etmem🤦🏼‍♀️
İnternetten baktım bi çok marka öyleymiş meğer 😅 prodoctor ve predictor değil onları tespit ettim 😂

Erken dönemde gebeliği tespit ediyorlar ya ondan demekki 😅 benim ki mimea diye ilk defa gördüğüm bişey 😂

İnternetten baktım bi çok marka öyleymiş meğer 😅 prodoctor ve predictor değil onları tespit ettim 😂

Erken dönemde gebeliği tespit ediyorlar ya ondan demekki 😅 benim ki mimea diye ilk defa gördüğüm bişey 😂
Prodoctor satan eczane de taa pazartesi acacak oradan alayim bari yarin yapsamda bir sey cikmaz ki çünkü ben ilk düşük olan bebisi prodoctor ile öğrenmiştim 🙈

Adam kutuya erken gebelik testi yazmış. Bende bunu aldırdım. . Predictor 280₺ bu 50₺ idi. Kadında reklamdan falan demiş eşime.

Ama prospektüse şöyle yazmış. “Döngünüzü kaçırdığınız ilk günden itibaren gebeliğinizi erkenden öğrenebilirsiniz “

A be güzel ablacım kaset alırım zaten adet günümü bekleyeceksem değil mi ama 😂
Yaa bu nasil biseyy 😅 satarken erken gebelik icinden gec gebelik testi mi cikiyormus bende ilk kez duyuyorum 😁 vallahi millet ekmegini nasil kazaniyor hayret dogrusuu. Canim predictor ve prodoctor netten alinca hesapli oluyor tedaviye baslayinca alinabilir tavsiye ederim ❤
Kağıtta yazan "test,adet döngüsünün geciktiği ilk günden itibaren kullanıma uygundur" ahahahah Allah'ım yaaa ondan mi ucuz bu😅😅

Kağıdı atmamisim buldum hemen baktım senin dediğinin aynisini,biz bunu yapsakta sonuc vermez ki🤦🏼‍♀️
Dediğin gibi demek ki 6 gün kala 1 hafta kala yazanlar demek daha etken sonuclu
Ay cok sasirdim cidden bu neymis 😁 bende easy doctor mu ne oyle bisey almistim eczanede vardi belki o da oyledir cok ucuzdu çünkü. O zaman test sonuclarinizin negatifligine üzülmüyoruz artiiiik

Prodoctor satan eczane de taa pazartesi acacak oradan alayim bari yarin yapsamda bir sey cikmaz ki çünkü ben ilk düşük olan bebisi prodoctor ile öğrenmiştim 🙈
Yaaa. Bencede onu al o zaman
Yaa bu nasil biseyy 😅 satarken erken gebelik icinden gec gebelik testi mi cikiyormus bende ilk kez duyuyorum 😁 vallahi millet ekmegini nasil kazaniyor hayret dogrusuu. Canim predictor ve prodoctor netten alinca hesapli oluyor tedaviye baslayinca alinabilir tavsiye ederim ❤

Ay cok sasirdim cidden bu neymis 😁 bende easy doctor mu ne oyle bisey almistim eczanede vardi belki o da oyledir cok ucuzdu çünkü. O zaman test sonuclarinizin negatifligine üzülmüyoruz artiiiik
ay evet canım haklısın. En mantıklısı oymuş gerçekten. İnşallah gerek kalmadan pozitifleri alırız 😅

Yaaa. Bencede onu al o zaman

ay evet canım haklısın. En mantıklısı oymuş gerçekten. İnşallah gerek kalmadan pozitifleri alırız 😅
Amiiiin inşallah canim inşallah. Bi an önce görelim çift cizgileri pozitif olsun su hamilelik testlerimiz artiiikkk sabirsizlaniyor insan yiaaa 🤭

Ben sabah bu saçma testi gene yaptım. Gözü kör edecek şekilde bakılırsa hayalet çizgi çıkıyor. Sonra e nabıza bir bakayım edim. Cuma günü verdiğim test sonucu çıkmış. 6.99 🥲 bir yanım çok heyecanlı bir yanım korkuyor. Bugün tekrar kan vereceğim kızlar. Dualarınızı bekliyorum 🤲🏻

Dün akşam karnıma çok kuvvetli bir sancı girdi. İnşallah her şey yolundadır ❤️

Ben sabah bu saçma testi gene yaptım. Gözü kör edecek şekilde bakılırsa hayalet çizgi çıkıyor. Sonra e nabıza bir bakayım edim. Cuma günü verdiğim test sonucu çıkmış. 6.99 🥲 bir yanım çok heyecanlı bir yanım korkuyor. Bugün tekrar kan vereceğim kızlar. Dualarınızı bekliyorum 🤲🏻

Büyük ihtimal bebisko var🥳🥳
Acilde kan ver bari inşallah 2 kati olmustur ayyyy
Ben de dün ki konusmamiz sonrası nobetci eczaneye gidecegim
Kaset test cizgi cikariyor ama o adetten 1 gun sonraki kör edecek sekilde çıkarıyor anlamadim
Kaset test saniye sürmedi anında böyle oldu,olmayan bu testlerde asla çıkmıyor ben kendimde daha sahit olamadim

Eklentiler

• IMG_20240804_094256.jpg
    IMG_20240804_094256.jpg
    122,4 KB · Görüntüleme: 38
Kaset test cizgi cikariyor ama o adetten 1 gun sonraki kör edecek sekilde çıkarıyor anlamadim
Kaset test saniye sürmedi anında böyle oldu,olmayan bu testlerde asla çıkmıyor ben kendimde daha sahit olamadim
Benim bu testlere olan inancım kalmadı Ela 😂

Aynen canım bugün kan vereceğim inşallah artmıştır 😍 sen ne zaman kan vereceksin ?

Canim insallah pozitif olur sonucun ya bu güzel bir habeer. Ama bi yandan da her iki ihtimali de düşünmeni isterim daha catlatma ignesi etkisi de olabilir seninki. Yeniden kan verince belli olur ve dualarim seninle insallah haberi dogrularsin ve daha yüksek betayla haberini aliriz 🥰🥰

Insallah pozitif olur canim. Kan testini yenileyecek misin ? Regl tarihin ne zaman

Canim insallah pozitif olur sonucun ya bu güzel bir habeer. Ama bi yandan da her iki ihtimali de düşünmeni isterim daha catlatma ignesi etkisi de olabilir seninki. Yeniden kan verince belli olur ve dualarim seninle insallah haberi dogrularsin ve daha yüksek betayla haberini aliriz 🥰🥰
Evet vanım haklısın. Yoksa insan daha çok üzülüyor :) inşallah bir bebek haberi alırım bugün :) 6.9 olan değer 2 gün sonra kaç olmalı kızlar

Evet vanım haklısın. Yoksa insan daha çok üzülüyor :) inşallah bir bebek haberi alırım bugün :) 6.9 olan değer 2 gün sonra kaç olmalı kızlar
Canim 2 gün sonra 2 katı olmalıymış. 7 diyelim seninkine 14 olmali asagi yukari. Insallah olur. Var mi belirtin

Benim bu testlere olan inancım kalmadı Ela 😂

Aynen canım bugün kan vereceğim inşallah artmıştır 😍 sen ne zaman kan vereceksin ?
Vallahi benimde ama gittim nöbetçi eczaneden aldim prodoctor aldim varmış şükür 🙊

Sonuç pozitif gösteriyor ama değer muhtemel 7-8 arasi elim ayagim titriyor cekemedim bir türlü 🥺
Eşim geceden geldi götürmez o da uzulmeyeyim sonuc negatifse diye muhtemelen yarin veya sali veririrm😞

İlk düşüğümdede olan gibi cikartti 12.gunde 🥺
Ayni böyle öğrenmiştim hatta onu da ekleyecegim
Kapakli olan şuan
Kapaksiz olan önceki

Eklentiler

• IMG_20240804_122417.jpg
    IMG_20240804_122417.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_2024-08-01-22-44-39-329_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-08-01-22-44-39-329_com.android.chrome.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 33
Yenilerimde yarin mi öbür gün mü bilinmez😅
Adetim 8 agustos
Yenile de senin sonucun cikar sanki bu defa. Kac gün oldu asilamadan sonra ?
İlk düşüğümdede olan gibi cikartti 12.gunde 🥺
Ayni böyle öğrenmiştim hatta onu da ekleyecegim
Kapakli olan şuan
Kapaksiz olan önceki
Cok benziyorlar gercekten. Hakkinda hayirlisi canim 😇 güzel sonuclarla gel insallah. Belirtin var mi pekiii

X