Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Var yarın sabah yapacağım tekrar. Ben 5 dk bekledim sonra yattım 😛

Erken test canım.

Çoooook haklısın 🫠🫠🫠🫠 duramıyorum 😂
Erken testte cizgi güzel bir sey bence. Çünkü ben 2 kez hem kaset hem erken gebelik yapmistim kaset testte kuruma cizgisi dahi olsa çıkıyor ama erken gebelik testinde tek cizgi kaliyor. Tabi markadan markaya da degisir

İnat ettim saliya kadar test yapmamaya
Göğüs şişliği bel ağrısı mide bulantısı devamkeee 😅😅

Hadi bakalim bekle canim 😁 güzel haberler gelsin de bekleyelim biseybolmaz. Belirtiler hem regl hem hamilelik 😅 sansina ne cikcak bakalm
Sorun yok lilymm bu defa yine pes etmeyecegim🥰
Benim adet olacagim zaman gogusler siser sadece belim agrimaz asla bu bel ağrısı aşılamadan beri gecmedi

Sorun yok lilymm bu defa yine pes etmeyecegim🥰
Benim adet olacagim zaman gogusler siser sadece belim agrimaz asla bu bel ağrısı aşılamadan beri gecmedi
Pes etmek yok tabi o bebisler gelecek baska yolu yok napalim 😍
Canim çatlatma iğnesi yapiyor hep onlari ya. Bende de 3 asilamamda da hep oldu mesela. Artik alistim 3 aydir bel kasik ve göğüs agrisiyla yasamaya ben 😒😁 insallah guzel haberler geliyor senden de bence.

İnat ettim saliya kadar test yapmamaya
Göğüs şişliği bel ağrısı mide bulantısı devamkeee 😅😅
Helaaal yürü be 😂
Pes etmek yok tabi o bebisler gelecek baska yolu yok napalim 😍
Canim çatlatma iğnesi yapiyor hep onlari ya. Bende de 3 asilamamda da hep oldu mesela. Artik alistim 3 aydir bel kasik ve göğüs agrisiyla yasamaya ben 😒😁 insallah guzel haberler geliyor senden de bence.
canıııım Allah kolaylık versin.

Yarın 12.gunum ve ben dayanamayip test yapcam evde sanırım 😅😅
İçimdeki dürtü suan bile yap diyor ama yapmicam sabah yapsam yapmasam ikilemlerdeyim😅😅
Sana gaz verdikten sonra benim kararlilik
Hahahahahhaha.

Elinde yeteri kadar test varsa yap nolcak 😅

Bende erken gebelik testi diye aldım üzerinde öyle yazıyor. Prospektüsü bir okudum bir gün gecikirseniz yapın yazıyor. Sende prospektüsü oku. Kutular yanıltıcı olabiliyor. Boşuna üzülme.

Hahahahahhaha.

Elinde yeteri kadar test varsa yap nolcak 😅

Bende erken gebelik testi diye aldım üzerinde öyle yazıyor. Prospektüsü bir okudum bir gün gecikirseniz yapın yazıyor. Sende prospektüsü oku. Kutular yanıltıcı olabiliyor. Boşuna üzülme.
Yok kiz varsa erkeni geçi fark etmez cikar herhalde yaa
Hic okumam açıkçası
Pozitif görelim diye her yolu deniyoruz inşallah bu yolda aklimiz bizimle kalir😅

Akıl sizlere ömür 😂😂

Yarın tekrar yapcam ben muhtemelen. Sende yaparsan yazarsın 😂
Kafam karıştı kiz adet öncesi ve adetten 1 gün sonrası testleri de mi varmis 🙄
Sen demesen benim aklima bu detay gelmez valla

İnşallah sabah uyanınca yaparım bakalim sonuc ne olacak

Kafam karıştı kiz adet öncesi ve adetten 1 gün sonrası testleri de mi varmis 🙄
Sen demesen benim aklima bu detay gelmez valla

İnşallah sabah uyanınca yaparım bakalim sonuc ne olacak
Adam kutuya erken gebelik testi yazmış. Bende bunu aldırdım. . Predictor 280₺ bu 50₺ idi. Kadında reklamdan falan demiş eşime.

Ama prospektüse şöyle yazmış. “Döngünüzü kaçırdığınız ilk günden itibaren gebeliğinizi erkenden öğrenebilirsiniz “

A be güzel ablacım kaset alırım zaten adet günümü bekleyeceksem değil mi ama 😂

Adam kutuya erken gebelik testi yazmış. Bende bunu aldırdım. . Predictor 280₺ bu 50₺ idi. Kadında reklamdan falan demiş eşime.

Ama prospektüse şöyle yazmış. “Döngünüzü kaçırdığınız ilk günden itibaren gebeliğinizi erkenden öğrenebilirsiniz “

A be güzel ablacım kaset alırım zaten adet günümü bekleyeceksem değil mi ama 😂
Ne prodoctor 280 mi ciddi misin🙄

Kiz benim aldigim testte erken olan 50 tl ama onu kullanmadim hic kutuyu attim napcam ben okumadim icini 😅😅 dur bakim cikardigim kılıfta yaziyor mu

Ne prodoctor 280 mi ciddi misin🙄

Kiz benim aldigim testte erken olan 50 tl ama onu kullanmadim hic kutuyu attim napcam ben okumadim icini 😅😅 dur bakim cikardigim kılıfta yaziyor mu
Evet ya çok pahalı. Yalan yok kıyıp almadım 😅 prodoctor değil. Predictor diye bişey.

İçinden kağıt çıkmadı mı 😂

Evet ya çok pahalı. Yalan yok kıyıp almadım 😅 prodoctor değil. Predictor diye bişey.

İçinden kağıt çıkmadı mı 😂
Kağıtta yazan "test,adet döngüsünün geciktiği ilk günden itibaren kullanıma uygundur" ahahahah Allah'ım yaaa ondan mi ucuz bu😅😅

Kağıdı atmamisim buldum hemen baktım senin dediğinin aynisini,biz bunu yapsakta sonuc vermez ki🤦🏼‍♀️
Dediğin gibi demek ki 6 gün kala 1 hafta kala yazanlar demek daha etken sonuclu

Kağıtta yazan "test,adet döngüsünün geciktiği ilk günden itibaren kullanıma uygundur" ahahahah Allah'ım yaaa ondan mi ucuz bu😅😅

Kağıdı atmamisim buldum hemen baktım senin dediğinin aynisini,biz bunu yapsakta sonuc vermez ki🤦🏼‍♀️
Dediğin gibi demek ki 6 gün kala 1 hafta kala yazanlar demek daha etken sonuclu
Ama bu dolandırıcılıktır 😂😂

Erken niye yazdı ki bunlar o zaman :) seninkinin markası ne

X