Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Eşimin sonuçlarında sıkıntı çıkmadı bişey kullanmıyor sadece son tahlillerimizde ikimizin de b12 ve d vit düşük çıktı onlar için takviye aldık kullanıyoruz. Ben pcos için yumurta kalitesini arttıran inofolic combi kullanıyorum doktorum önerdi.

Bugün aşılama oldum bende sabah 10 da ilk kez yaptırdım. Doktor 15 gün sonra gel dedi ilaç verdi bu süre boyunca normal hayatıma devam mı edeyim ayakta kalmamaya mi çalışayım ne yapayım bilemedim
Hayırlısı olsun inşallah güzel haberler alırsınız. Çok fazla ağır is yapmamaya dikkat et fazla ayakta kalma. Her ihtimale karsi tutunmayi kolaylastirmak için biraz dikkatli davranmani tavsiye ederim. Onun dışında da aklından cikarmaya çalış zor olsa da

Sürekli dinlenmeye çalışıyorum. Evden çalışan biriyim sürekli PC başındayım bu sebepten dolayı sürekli oturuyorum yada uzanarak çalışıyorum. Aklımdan çıkarmak gerçekten zor ve uzun bir bekleyiş sanki hayırlısı olsun bakalm

Zaten en zoru o bekleyiş ☺ biraz zor geciyor o 14 gün. Ama ne kadar az düşünürse insan o kadar daha hızlı geçiyor.

Iyi etmişsin canım ☺ biraz da dinlenmek lazim ihtiyac olduğunda. Bende yeniden aşılama yaptircam persembe kontrolüm var bakalım
Hayırlısı olsun kuzum, rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah güzel sonuçlarını görürüz

Tüp bebek tedavisi olun siz artık oraya vereceğiniz parayı tüp bebeğe verirsiniz

Canim merhaba naptin son durumlar ne oldu

Merhaba bende 3 temmuzda aşılama oldum bugün 7. Günüm. Daha öncesinde defalarca yumurtlama tedavisi oldum rahim filmleri kan tahlilleri vs. Derken bir buçuk seneyi geçti iki yıllık evliyim. Bekleme dönemi en sinir bozunu olan dönem gerçekten. Yakın zamanda olanlar varsa haberleşelim

Merhabalar hayirli olsun gönlünüzden geçen olur inşallah. Gercekten en zoru bu bekleyip sabretme dönemi. Ama yarilamissiniz öyle düşünün. Bende yarin yumurta kontrolüne gidicem femara kullandim bakalim yumurtalar büyüdüyse bende aşılama yaptircam.

Kaçıncı aşılama sizin

Gittim canim bugun. Çok garip ama hic yumurta büyümemiş. Tekrar cagirdi kontrole. Ilac kullanma bekleyelim etkisini gostersin ilaç dedi. Bu da başıma ilk defa geldi
Dr nasıl yorumladı bu durumu, femara mı kullanmıştınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…