Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Merhabalarr güzel haberler alalim inşallah bu ay hepimiz aşılama icin erkekte problem oldugunda tutma orani daha yüksek diyorlar sağlıklı olan hücreler alındığı için ama tabiki sonucu bilemem

Aşılama icin reglken muayene oluyorsun, sonra dr sana kullanacagin ilaca basliyor femara klomen veya igne üçünden birini. Bu ilaçları kullanip kontrole gidiyorsun muayenede yumurtan yeterince büyümüş mü diye bakiyor eger büyüdüyse catlatma ignesi veriyor onu vurdurduktan sonra 36.saatte hastaneye eşinle gidiyorsun ondan alınan örnek sana aşılama odasında veriliyor. Biraz dinlenip kalkiyorsun. Sonra asıl zor olan o 14 günlük bekleme süreci başlıyor kısaca böyle özetlenebilir

Teşekkür ederim yanıtladığınız için :)
Umarım en kısa zamanda Allah buradaki herkese mutluluktan uçacağı o güzel haberi almayı nasip eder

çok teşekkür ederim evet gerçekten beklemek çok zor. bizimde iki seneye yakındır olmuyordu sonra eşim bakılınca böyle bişeyle karşılaştık. çoğu kişi morfoloji bozuksa aşılama tutmuyor diyor ama zaten en düzgün sağlıklı olanlar seçiliyor kadında da problem yoksa bende ihtimal olduğunu düşünüyorum. Rabbim hak eden isteyen herkese o güzel duyguyu nasip etsin :) siz aşılama yaptırdınız mı durumunuz nedir :)

Teşekkür ederim yanıtladığınız için :)
Umarım en kısa zamanda Allah buradaki herkese mutluluktan uçacağı o güzel haberi almayı nasip eder
Ay aminnn inşallah bu süreç inisli çıkışlı bazen umut dolu bazen umutsuzkuk. En önemlisi akıldan çıkarıp normal hayata dönmek ama onu da basarmak baya zor iste. Güzel haberler alalim da beklemeye sabretmeye deger napalim

Aynen söylediğiniz gibi sağlıklı olanlar seçildiği icin biraz daha yüksek oluyor aşılamada şans. İnşallah bu yolda emek veren isteyen herkes bir gün o güzel haberi alır ben 2 kez yaptırdım aşılama ama olumlu olmadi sonucum. Simdi yeniden deneyecem. Bakalim nasip. Elbet bir gün güzel haberi alacagima inanıyorum.

Benim sadece buhun ikimci gün azaldı gibi oldu ama aşırı az degil tabi. Heralde normali bu ya. Ay surekli yeni biseyler tecrübe ediyoruz kafam artik öyle karışık ki
Ay benim kafamda çok karıştı canım şuan ya adetime 10 gün var pembe lekelenme geldi ne alaka ki şuan anlamadım

Ay benim kafamda çok karıştı canım şuan ya adetime 10 gün var pembe lekelenme geldi ne alaka ki şuan anlamadım
İlaçların etkisi biraksan da bir iki ay hormonlar üzerinde hala sürüyormuş. Belki bu ay dogal yolla olur kim bilir bu ayki benim reglim de cok garip ilerliyor bi yoğun bi durgun. Normalde agrim olmazdi 3.gün mesela bugun agrim var vsvs. Hic stres yapma bosver akışına bırak canım. Zaten ne geldiyse kafaya takip stres yaomaktan geldi basimiza

hakkınızda hayırlısı olsun inşallah sizin de mi morfoloji sıkıntıydı?

Ay hiç takmıyodum canım bu ay ya. Ama şimdi bu pembe lekelenme ne yani anlamadım hormonlardan olabilir dediğin gibi yerleşme falan olucağını sanmıyorum zaten bu kadar erken olmaz yani

hakkınızda hayırlısı olsun inşallah sizin de mi morfoloji sıkıntıydı?
Amiiin inşallah bu ay olur benimde güzel haberler veririm yok bizim bi sorunumuz yok eşimde de bende. Yalnizca pcos var bende o kadar. Demek ki zamanı var bekletiyor bizi yavrucaklar :) kafaya taktikca çok zor oluyor hersey gerçekten. Yapabiliyorsunuz hic biseyi takmadan devam etmeye çalışın sürece

Ay hiç takmıyodum canım bu ay ya. Ama şimdi bu pembe lekelenme ne yani anlamadım hormonlardan olabilir dediğin gibi yerleşme falan olucağını sanmıyorum zaten bu kadar erken olmaz yani
Yani tabi yerlesme için erken. Ama bazen regl olmadan hemen önce yumurtlama da oluyormus ya bazi kadınlarda. Belki seninde olduysa geç o zaman belli olmaz. Belki de sürpriz yapacaktır.

Ama hormonlarin etkilenme ihtimali de oldukca yüksek canım ilaçlar çünkü biz anlamasakta baya dalgalandiriyor hormonlarimizi. Bir bekle bakalım. Ne kadar var regline

10 gün var daha canım. Beklemekten başka çare yok zaten bakalım hayırlısı

Lilys canım merhaba. başladın mı tekrardan aşılama için. Yoksa diğer ay mı devam edeceksin
Merhaba canım. Başladım yeniden ilaç kullanmaya bakalim inşallah bu ay umutluyum. Dr yeniden yapalim dedi bende kabul ettim. Belki bu ay umdugum seyleri duyabilirim sen ne durumdasin canım

Arkadaşlar merhaba
Ben 2 Temmuz da aşılama oldum eğer o gününde sayarsak 5. Günüm ve benim aşılama olduğum itibariyle sol kasık bel ve diz kapağıma kadar ağrım var göğüslerimde şişlik acıma ve kahverengileri büyüdü sürekli uyku halindeyim bu süreçte beklemek çok zor bu gibi belirtileri yaşayıp da hamile kalanlar var mı

Merhabaa insallah güzel haberler alırsınız. Söylediğiniz belirtiler catlatma ignesinin etkileri. Bu kadar erken belirti vermez zaten gebelik olsa da. Ignenin icinde hcg hormonu oldugu icin gebelik belirtileri yaşıyoruz aşılama günü sayılmıyor, sizin henüz bugun 3.gününüzmüş yarin sabahtan 4.gününüz

Merhaba canım. Başladım yeniden ilaç kullanmaya bakalim inşallah bu ay umutluyum. Dr yeniden yapalim dedi bende kabul ettim. Belki bu ay umdugum seyleri duyabilirim sen ne durumdasin canım
Anladım canım inşallah olumlu olur senin için. Bende ikinci aşılama için adet bekliyorum geçen ay bayram tatili olduğu için yapamadık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…