Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Merhabaa 🌸 insallah güzel haberler alırsınız. Söylediğiniz belirtiler catlatma ignesinin etkileri. Bu kadar erken belirti vermez zaten gebelik olsa da. Ignenin icinde hcg hormonu oldugu icin gebelik belirtileri yaşıyoruz 😊 aşılama günü sayılmıyor, sizin henüz bugun 3.gününüzmüş yarin sabahtan 4.gününüz
Zaman asla geçmiyor heyecandan rabbim çekilen cefanın sefasını sürmeyi nasip etsin hepimiz için

Bende de pcos var canım 4 yıllik evliyim hiç gebelik oluşmadı
Pcosu olmayani dövüyorlar artik 😂 o bi sorun degil bence. Çünkü dr da geçen dedi bizi pek ilgilendirmiyor aşılamada vs pcos dedi. Bilemem tabi her dr baska sey söylüyor. Zamani var demek ki diyorum ben artik ya. Çünkü bu kadar tedavi ilaçlar ugraslar muayeneler. Yumurta büyüyor çatlıyor birliktelik oluyor. Ama sonuc yok. Demek ki zamanı var demekten baska biseyimiz yok napalim

Zaman asla geçmiyor heyecandan rabbim çekilen cefanın sefasını sürmeyi nasip etsin hepimiz için
Amin canım amin inşallah. Cok zor gercekten. Hele beklemesi insana daha zor geliyor. Öncesi sonrası hepsi birbirinden karışık duygular hissettiriyor insana. Ah bide bilsek ki bu beklemenin sonunda pozitif haber alcaz kesin diye, iste en güzel bekleyis o zaman olacak amaa iste belirsiz bir döngü 🤷‍♀️ güzel haberler alirsin insallah bekleyişlerinin karşılığı olarak

Pcosu olmayani dövüyorlar artik 😂 o bi sorun degil bence. Çünkü dr da geçen dedi bizi pek ilgilendirmiyor aşılamada vs pcos dedi. Bilemem tabi her dr baska sey söylüyor. Zamani var demek ki diyorum ben artik ya. Çünkü bu kadar tedavi ilaçlar ugraslar muayeneler. Yumurta büyüyor çatlıyor birliktelik oluyor. Ama sonuc yok. Demek ki zamanı var demekten baska biseyimiz yok napalim
Haklısın canım kesinlikle öyle. Bende öyle diyorum vakti zamanı vardır diye. İşte elimizden geleni yapıyoruz :)

Merhaba bende yarın saat 10 da ilk kez aşılama olcm. Doktor iki yumurtan var dedi bakarsın bı tanede supriz yapabilir dedi. İki yıllık evliyim eşimde ve bende hiçbir sorun yok. Çok heycanliyim iki yumurta olup tutan var mı ilkinde ? Herkes için hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Merhaba bende yarın saat 10 da ilk kez aşılama olcm. Doktor iki yumurtan var dedi bakarsın bı tanede supriz yapabilir dedi. İki yıllık evliyim eşimde ve bende hiçbir sorun yok. Çok heycanliyim iki yumurta olup tutan var mı ilkinde ? Herkes için hakkında hayırlısı olsun inşallah.
Merhaba 🌸 hadi bakalim şimdiden bol şans sizede. Benim aşılama yaptirdigimda 2 arkadaşın 2 yumurtasi olusmustu çoğul gebelik olabilir diye imza almislardi hatta. Birinin negatif oldu ama digerinin ne oldu bilmiyorum. Bir bakarsin sizinde pozitif olur. Hersey güzel olsun umarım

Klomen 5. gün başladım 5 gün kullandım bittikten sonra yani adetimin 11. günü kontrol istedi. sağda 2 solda 3 yumurtan büyümüş 14 mm dedi doktorum, bu kontrolden sonraki 4. gün öğlen saatlerinde ovitrelleni vur dedi. Tekrar kontrol etmedi, aslında bakması gerekmez mi, özele gidiyorum Bursa'da yaşıyorum burada isim yapmış bir doktor kendisine çok güveniyorum işini bilen biri diye sorgulamadım aslında bu durumu ama sizin tecrübelerinizi de duymak isterim açıkçası.
İğneden 1 hafta sonra progesteron değerine bakalım ona göre konuşuruz dedi, bu değer belli olduktan sonra belki verebilir progestan ya da duphaston bilmiyorum.
Bu süreçte ekstra olarak inofolic combi kullanıyorum.
Merhaba hani doktora gidiyorsunuz acaba bende Bursa'da yaşıyorum.

Merhaba benim aşılamamın 8. Günü çatlatma iğnemin 10. Günü. Bugün merak edip sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım ve maalesef negatifle karşılaştım. Belki erken davrandım ama yine de insan moral ve motivasyon olarak çok düşüyor 😔
Selam canım ne yaptin sürecin ne durumda ? Tekrar aşılama veya baska birsey yaptırdın mı

Merhaba hani doktora gidiyorsunuz acaba bende Bursa'da yaşıyorum.
Merhaba Volkan Aksakallı, senelerdir Medicanadaydı artık kendi muayenehanesinde hizmet veriyor, araştırın tavsiye ederim kesinlikle çok iyi bir hekim, gereksiz tedaviler asla yapmıyor mesela arkadaşımın amh düşük ona direkt buralarda uğraşma tüp bebek denemelisin hemen dedi, bana tüp bebek düşünme şuan önce takiple başlayalım 3 ay bi deneyelim sonra iğne aşılama falan deneyelim olur senin dedi, takdir Allahın bakalım hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

Merhaba Volkan Aksakallı, senelerdir Medicanadaydı artık kendi muayenehanesinde hizmet veriyor, araştırın tavsiye ederim kesinlikle çok iyi bir hekim, gereksiz tedaviler asla yapmıyor mesela arkadaşımın amh düşük ona direkt buralarda uğraşma tüp bebek denemelisin hemen dedi, bana tüp bebek düşünme şuan önce takiple başlayalım 3 ay bi deneyelim sonra iğne aşılama falan deneyelim olur senin dedi, takdir Allahın bakalım hepimiz için hayırlısı olsun inşallah
Teşekkür ederim araştıracağım .Arkadaşınız içinse eğer yaşı çok fazla değilse 35 yaş üstü yumurtayı destekleyerek deneyebilirler. Dinlediğim bazı doktorlar amh önemli bı faktor olsada önemli olan yumurtlamanin olması ve sağlıklı yumurta ve spermin buluşması diyorlar .Sperm sorununda yoksa bu şekilde multivitamin omega 3 kullanarak sağlıklı beslenerek bı sure deneyebilirler ,keza kilo vermekte yumurtalıkları calistriyormus fazla kilosu var zayıflamayı deneyebilir .

İnşallah olumlu sonuç elde edersiniz takipteyim 😊

Teşekkür ederim araştıracağım .Arkadaşınız içinse eğer yaşı çok fazla değilse 35 yaş üstü yumurtayı destekleyerek deneyebilirler. Dinlediğim bazı doktorlar amh önemli bı faktor olsada önemli olan yumurtlamanin olması ve sağlıklı yumurta ve spermin buluşması diyorlar .Sperm sorununda yoksa bu şekilde multivitamin omega 3 kullanarak sağlıklı beslenerek bı sure deneyebilirler ,keza kilo vermekte yumurtalıkları calistriyormus fazla kilosu var zayıflamayı deneyebilir .

İnşallah olumlu sonuç elde edersiniz takipteyim 😊
Haklısınız her ihtimalin farkındalar bu süreçte birkaç doktorla da durum değerlendirmesi yapıldı bahçeçide başladılar inşallah onlar da bizler de olumlu sonuçlar alacağız :) takipte kalalım :) sizin süreciniz nasıl pcoslu musunuz?

Haklısınız her ihtimalin farkındalar bu süreçte birkaç doktorla da durum değerlendirmesi yapıldı bahçeçide başladılar inşallah onlar da bizler de olumlu sonuçlar alacağız :) takipte kalalım :) sizin süreciniz nasıl pcoslu musunuz?
Yok hayır bizim eş kaynaklı eşimin sperm sayısı ve hareketi düşük 1.5 yıl oldu bizimde olmadı bende Bursa'da bu işin ehli doktorlarla görüşmek istiyorum o yüzden sordum çünkü kadın doğuma gidiyorum bı problem görmüyorlar eşim gidiyor olabilir çocuğunuz deneyin diyorlar öyle böyle derken aylar geçti acikcaci 😪

Bugün aşılama oldum bende sabah 10 da ilk kez yaptırdım. Doktor 15 gün sonra gel dedi ilaç verdi bu süre boyunca normal hayatıma devam mı edeyim ayakta kalmamaya mi çalışayım ne yapayım bilemedim 🥴

Yok hayır bizim eş kaynaklı eşimin sperm sayısı ve hareketi düşük 1.5 yıl oldu bizimde olmadı bende Bursa'da bu işin ehli doktorlarla görüşmek istiyorum o yüzden sordum çünkü kadın doğuma gidiyorum bı problem görmüyorlar eşim gidiyor olabilir çocuğunuz deneyin diyorlar öyle böyle derken aylar geçti acikcaci 😪
Volkan Hocadan bir görüş almanızı öneririm, en azından doğru yönlendireceğinden şüphem yok, aşılama denediniz mi hiç?

Volkan Hocadan bir görüş almanızı öneririm, en azından doğru yönlendireceğinden şüphem yok, aşılama denediniz mi hiç?
Yok hayır denemedik sadece eşim üroloji doktoru tavsiyesiyle takviye kullandı proxeed plus o kadar ama deniycez bundan sonraki süreçte araştırma asamasindayiz 😊

X