Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Eşimin sonuçlarında sıkıntı çıkmadı bişey kullanmıyor sadece son tahlillerimizde ikimizin de b12 ve d vit düşük çıktı onlar için takviye aldık kullanıyoruz. Ben pcos için yumurta kalitesini arttıran inofolic combi kullanıyorum doktorum önerdi.

Bugün aşılama oldum bende sabah 10 da ilk kez yaptırdım. Doktor 15 gün sonra gel dedi ilaç verdi bu süre boyunca normal hayatıma devam mı edeyim ayakta kalmamaya mi çalışayım ne yapayım bilemedim 🥴
Hayırlısı olsun inşallah güzel haberler alırsınız. Çok fazla ağır is yapmamaya dikkat et fazla ayakta kalma. Her ihtimale karsi tutunmayi kolaylastirmak için biraz dikkatli davranmani tavsiye ederim. Onun dışında da aklından cikarmaya çalış zor olsa da 😁

Hayırlısı olsun inşallah güzel haberler alırsınız. Çok fazla ağır is yapmamaya dikkat et fazla ayakta kalma. Her ihtimale karsi tutunmayi kolaylastirmak için biraz dikkatli davranmani tavsiye ederim. Onun dışında da aklından cikarmaya çalış zor olsa da 😁
Sürekli dinlenmeye çalışıyorum. Evden çalışan biriyim sürekli PC başındayım bu sebepten dolayı sürekli oturuyorum yada uzanarak çalışıyorum. Aklımdan çıkarmak gerçekten zor ve uzun bir bekleyiş sanki hayırlısı olsun bakalm 🌸😊

Sürekli dinlenmeye çalışıyorum. Evden çalışan biriyim sürekli PC başındayım bu sebepten dolayı sürekli oturuyorum yada uzanarak çalışıyorum. Aklımdan çıkarmak gerçekten zor ve uzun bir bekleyiş sanki hayırlısı olsun bakalm 🌸😊
Zaten en zoru o bekleyiş ☺ biraz zor geciyor o 14 gün. Ama ne kadar az düşünürse insan o kadar daha hızlı geçiyor.

Allah bağışlasın bebeginizi 🙏 ben 2 kez aşılama yaptırdım. 2. Bugün negatif artik regl oldum. 1 yıldır deniyoruz bizde bekliyoruz bakalim Allah nasip etsin diye. Yeniden dr a gidicem o da muhtemelen yine aşılama diyecek. Zaten oran çok düşük aşılamada ama iste insan bir umut arıyor.
Tüp bebek tedavisi olun siz artık oraya vereceğiniz parayı tüp bebeğe verirsiniz

Herseyin hayırlısı olsun canım inşallah tutar hepimizin güzel haberler alırız pek bir belirtim yok hafif karın kranplarim sırt ağrılarım diğer hepsi adet belirtileri gibi oyuzden pek dinle miyorum vücudumu açıkçası akışına bıraktım hersey ocağına varır
Canim merhaba naptin son durumlar ne oldu

Merhaba bende 3 temmuzda aşılama oldum bugün 7. Günüm. Daha öncesinde defalarca yumurtlama tedavisi oldum rahim filmleri kan tahlilleri vs. Derken bir buçuk seneyi geçti iki yıllık evliyim. Bekleme dönemi en sinir bozunu olan dönem gerçekten. Yakın zamanda olanlar varsa haberleşelim

Merhaba bende 3 temmuzda aşılama oldum bugün 7. Günüm. Daha öncesinde defalarca yumurtlama tedavisi oldum rahim filmleri kan tahlilleri vs. Derken bir buçuk seneyi geçti iki yıllık evliyim. Bekleme dönemi en sinir bozunu olan dönem gerçekten. Yakın zamanda olanlar varsa haberleşelim
Merhabalar 🌸 hayirli olsun gönlünüzden geçen olur inşallah. Gercekten en zoru bu bekleyip sabretme dönemi. Ama yarilamissiniz öyle düşünün. Bende yarin yumurta kontrolüne gidicem femara kullandim bakalim yumurtalar büyüdüyse bende aşılama yaptircam.

Kaçıncı aşılama sizin

X