Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Cok garip ya cidden nasil bakmadilar hormonlara degerlere falan. Insallah simdi gittigin dr.lar iyi çıkar o zaman ben hep devlete gittim ama hic bu sekilde davranan olmadi.

Merhaba aşılama oldunuz mu? Test yaptınız mı ya da belirtileriniz var mı? Ben de dün aşılama oldum bugün kasık ve bel ağrım çok
Hayır aşılama olamadım maalesef. Eşimin daha önce sperm testleri gayet iyiydi ama yıkama işlemi için sperm verdiğinde sadece 2 sağlıklı hücre çıktı ve iptal edildi zaten stresli bi gündü muhtemelen örneği tam olarak veremedi. O yaşadığım hayal kırıklığını üzüntüyü anlatamam zaten. Yine çatlatma tedavisi gibi ilişkiye devam ettik ama bugün test yaptım negatif. Artık o kadar bıktım o kadar yoruldum ki iki sene olacak önümüzdeki ay. Çok sıkıldım. Hiç bir sebep yok olmaması için o kadar umutlanıyorsun her ay sabrediyorsun sonuç negatif. Ne yapacağımı sapıttım artık tüp bebek desem bulunduğum şehirde yok en iyi ihtimalle istanbula gitmem gerek. Gitmekte sıkıntı yok ama o da en erken eylülden sonra olur gibi. Yani artık ağlasam ağlayamıyorum sadece içinde inanılmaz bi sinir yüklemesi oluyor anlam veremiyorum.

Yaa canim çok üzüldüm hepimiz stres doluyuz biz kadınlar kadar eşlerimiz de strese giriyor ister istemez. Bu süreçte olan hepimizin Allah yardımcısı olsun. Kaçıncı aşılaman olacaktı senin

Kızlar bugün adet günüm 2 gündür ayağa kalkınca adet olacakmışım gibi sancım oluyor bu ay çatlatma iğnesi kullandım adet sancısı çekip gebe olan var mı

Folikasit kullandım sadece, 10.gun erken gebelikte silik çizgi gördüm ama ihtimal vermedim. 12.gün kaset testte pozitif gördüm.
Anladim canim tebrik ederim tekrar. Insallah darısı biz isteyenlere. Benim icin de dua et olur muu 2.aşılamamı oldum bende sonuc bekliyorum.

Kızlar bugün adet günüm 2 gündür ayağa kalkınca adet olacakmışım gibi sancım oluyor bu ay çatlatma iğnesi kullandım adet sancısı çekip gebe olan var mı
Herhangi bir belirti vs var mı. Evde testin varsa test yapmalisin bence. Kac gün oldu igne olalı

14 gün oldu evde yaptım negatif çıkıyor karın ağrısı var
Anladim canm belki regl olacaksindir onun ağrısı olabilir belki de geç tutunduysa ondan dolayı agri oluyor olabilir. Regl günün bir iki gün daha gecsin kan testi ver istersen. Veya evde testi yenile. 14.günde igne etkisi gecmistir agri yapmaz artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…