Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Ankara’da mı yaptırıyorsunuz acaba?

Merhaba evet Ankara da yaptırıyorum
Ben de aynı hastanede aynı süreçteyim, hepimizin Allah yardımcısı olsun :) ultasonun kapısında hep aşılama sürecinde olanları görünce insanın morali bozuyor, ama mesela bu ay bir sürü gebelik oluşanlar olmuş, hemşire söyledi. İnşallah biz de o çift çizgiyi görürüz :)

kızlar size ne diyecem ben dün rahatsızlandım büyük ihtimal güneş geçti kafama hastaneye gittim benden gebelik şüpheniz var mı dediler evet var dedim test istediler ve testim negatif geldi aşılamanın 10. günüydü daha pozitife dönmez demi durduk yere canım sıkıldı ya

Aa öyle mi ☺ demek aynı hastaneye gidiyoruz. Hakkimizda inşallah güzel seyler olsun. Evet bana da söyledi hemsire bu ay çok pozitif var diye. Hatta ben gittigimde bitane pozitif haber ordaydi. İnşallah bizler de pozitifleri görürüz. Sen aşılama yaptırdın mi yoksa ultrason takibinde misin henüz

Igne etkisi erken gecmis sizinde vucudunuzdan. Daha erken dönme şansı var tabiki. Kac cikmis degeriniz

Igne etkisi erken gecmis sizinde vucudunuzdan. Daha erken dönme şansı var tabiki. Kac cikmis degeriniz
<1.20 işte negatif dahada dönmez diye düşünüyorum valla yine olmadı dahada dönmez buradan aşırı üzüldüm reglimede daha bugün dahil 6 gün var

Aşılamayı yaptırdım geçen hafta, ama hiçbir belirtim yok :)) sıfır belirti… benimkisi bir de iğneliydi, gonal f kullanıyorum

Doktora gittiniz mi ne dedi acaba
Evet canım gittim. Neden olmadığını sordum. Aşılamada oran yüzde 25 dedi. Sonrası için ne yapıcağımızın kararını bize bırakıyor ama öncelikle Prolaktin yüksekliğim vardı ona bakıcak. Progestan kullanmayı bırak adetin 2-3.günü kan bakalım dedi ama bayrama denk gelebilir ve başka bir şehirde olacağım için bayram dönüşü baktırıcam değerime yüksek ihtimal. Kan tahlilinin başka bir yerde bakılmasını da istemiyor. Kendiliğinden adet olmayı beklicem bugünde hala gelmedi bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…