Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Çok abartmadan günlük hayatına dönebilirsin zaten canım bana hep öyle dediler ama günlük hayat derken spor yapmaktan bahsetmiyorlar tabikide bence sen yinede dikkat et tutunabilmesi için söylüyorlar zaten bunu da

Aslında sperm sorunu varsa da öneriyorlar daha çok çünkü spermler yıkanıyor hazırlanıyor ihtimalde yükseliyor bana öyle demişti doktorum

Aslında sperm sorunu varsa da öneriyorlar daha çok çünkü spermler yıkanıyor hazırlanıyor ihtimalde yükseliyor bana öyle demişti doktorum
Harbi mi. Bana da tam tersini söyledi ama dedi biz daha iyi spermleri seçiyoruz ama yüzdelik şansını çok arttırmayacak bu yöntem diye.

Anladım canım benim eşimde problem yok ama bende hafif pcos var, bakalım regl bekliyorum 3.kez gideceğim muhtemelen yine aşılama yapmayacak bir kez daha yumurta takibi yapacak

Harbi mi. Bana da tam tersini söyledi ama dedi biz daha iyi spermleri seçiyoruz ama yüzdelik şansını çok arttırmayacak bu yöntem diye.
Bana öyle demişti canım hatta ben burda da genelde sperm sorunu olanların pozitif olduğunu aşılamanın tuttuğunu okudum

Çok abartmadan günlük hayatına dönebilirsin zaten canım bana hep öyle dediler ama günlük hayat derken spor yapmaktan bahsetmiyorlar tabikide bence sen yinede dikkat et tutunabilmesi için söylüyorlar zaten bunu da
Teşekkürler burayı okuduktan sonda dikkat etmeye başladım ama öncesinde yapıyoedum sporumu yine

Kızlar merhaba 2 aşılamam yapıldı dün akşam buyana göğüslerim açıyor normal mi sizinde öyle oldumu bugün 3 cu günün hayrlisiyla

Kızlar merhaba 2 aşılamam yapıldı dün akşam buyana göğüslerim açıyor normal mi sizinde öyle oldumu bugün 3 cu günün hayrlisiyla
Evet canım çok normal. Benim ilkinde çok ağrımıştı. Dokunamıyordum. Cuma 2. Aşılamam oldu henüz ağrı yok.

Evet canım çok normal. Benim ilkinde çok ağrımıştı. Dokunamıyordum. Cuma 2. Aşılamam oldu henüz ağrı yok.
Bnmde ilkinde olmadı şimdi de böyle olunca acaba tutacak mı dedim. Çok erken ama işte hayrlis 1 gün var aramızda canjm inşallah pozitif leri görürüz bu ay

Arkadaşlar bugün doktora gittim bende üç aşılama sonrası tüp bebek demişti doktor ama bugün gittiğimde iki kez de iğneli aşılama deniycez diyor ya. Gonal f verdi iki kutu bakalım ilk ignemi bugün ablama yaptırdım ama devamı nasıl olck bilmiyorum. Hayırlısı diyorum hep. İnşallah pozitif görürüm

Ya sen ciddi misin çok şaşırdım gerçekten. Bel kere aşılama olacaksın yani. Gerçi 4-5 te tutanları da çok gördük. İnşallah bu defa olumlu sonuç alırsın canım

Ya sen ciddi misin çok şaşırdım gerçekten. Bel kere aşılama olacaksın yani. Gerçi 4-5 te tutanları da çok gördük. İnşallah bu defa olumlu sonuç alırsın canım
Aynen öyle inşallah yolum uzun değildir her aşama çok zor. İğneli denemeden devlet tüp bebeğe gecmiyomus devletteki hakkimdan faydalanabilmem için bu gerekliymiş. İnşallah cnm

Anladım canım. İstanbul’da olsan başka hastane diyecektim de :)

Ya ben grip oldum ilaç içsem ne olur. Çok öksürüyorum
Kendi yaşadığım bölgede şansımı deniyorum başka şehirler var aklımda hayırlısı bakalım.
Cnm ilaç değil de öksürüğe bal sıcak şeyler felan iç iyi gelir çok geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…