Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

@Tugce9242 ben bu duruma alışkınım o yüzden heves edemiyorum

minerva94 minerva94 inşallah tutsunda tüp bebek icin bekleme canım
Valla aşılamayi sadece size söylüyorum normalde tekrar calismaya baslayacaktim zaten sonucu alana kadar ekim oluyor.
Ekimden sonra tutmazsa bakarim ama kendime incir kürümü ceviz,incir, fındık bal karışımlı enerji yumurta uyarıcı seylerimi de aldim bomba gibi hazirim o yumurtalar 20 üstü olacak beni anca o pakliyor😅😅
Hahah 😂 sen özelde mi tedavi görüyorsun devlette mi ?

Ve sperm değerlerinizde sıkıntı var mı?

Devlet canim sehir has.
Yok eşimde vitamin takviyesi alıyor ben zaten az kaldı vitamin vitrinlerini yutacagim

Lily sonuc mu bekliyordu
O zaman bence tedavi için bekleme bir an önce tüp bebek raporunu çıkartmaya bak 😂 aşılama zaten zahmetli değil ya toplam 3-4 kere gidiyoruz bitti gitti.

Lilys Lilys kan vermedi hala normalde vereceklerdi ama bir hastane işim çıktı dedi. Bayadır da girmiyor.

O zaman bence tedavi için bekleme bir an önce tüp bebek raporunu çıkartmaya bak 😂 aşılama zaten zahmetli değil ya toplam 3-4 kere gidiyoruz bitti gitti.

Lilys Lilys kan vermedi hala normalde vereceklerdi ama bir hastane işim çıktı dedi. Bayadır da girmiyor.
Devlette hemen olmuyor en az 3 olumsuz sonrası tüp bebege gecis varmış 🤦🏼‍♀️
Yani mecbur yine aşılama olacak

Sonucu mu cikacakti aaa,hastane isi baska sebepten mi acaba
İnşallah kötü bir sey yoktur

Devlette hemen olmuyor en az 3 olumsuz sonrası tüp bebege gecis varmış 🤦🏼‍♀️
Yani mecbur yine aşılama olacak

Sonucu mu cikacakti aaa,hastane isi baska sebepten mi acaba
İnşallah kötü bir sey yoktur
Aa bizde iki. Ama klomenle ise 3 sanırım. İğneyle olursa iki. Bende devlete gidiyorum. Bu 2. Aşılamayı valla yalan yok tüp bebek raporu için yaptırdım 😂

Eniştesi hastalanmış apar topar şehir dışına çıktık demişti ama sonra yazıyordu hep gruba. Bir anda yazmadı

Aa bizde iki. Ama klomenle ise 3 sanırım. İğneyle olursa iki. Bende devlete gidiyorum. Bu 2. Aşılamayı valla yalan yok tüp bebek raporu için yaptırdım 😂

Eniştesi hastalanmış apar topar şehir dışına çıktık demişti ama sonra yazıyordu hep gruba. Bir anda yazmadı
Benim klomenle ve iğne ile yumurtam büyümüyor femara dışında etki yok bende
Ve dedigim kürler çok etkili oluyor anlamadım direncli pkosda değilim artık yoruluyorum sureclerde
Bu ay aşırı kafam rahatti yaptirmayacaktim asilama geldi yine benim yas olmus 32 perilerim😅
Zorla kapıyı Rabbim kabul eder diyorum ya nasip..
İnşallah aşılama ile olur canim,sen bizden önce görürsün o pozitifi🥰

İyi olsunda pozitif ile döner belki hepimize umut olur lilymiz♥️

Benim klomenle ve iğne ile yumurtam büyümüyor femara dışında etki yok bende
Ve dedigim kürler çok etkili oluyor anlamadım direncli pkosda değilim artık yoruluyorum sureclerde
Bu ay aşırı kafam rahatti yaptirmayacaktim asilama geldi yine benim yas olmus 32 perilerim😅
Zorla kapıyı Rabbim kabul eder diyorum ya nasip..
İnşallah aşılama ile olur canim,sen bizden önce görürsün o pozitifi🥰

İyi olsunda pozitif ile döner belki hepimize umut olur lilymiz♥️
Ya valla öyle ara verip süprizle karşılanan çok kişi duyuyorum. Hatta bir arkadaşıma doktor sizin çocuk sahibi olmanız mümkün değil demişti. Kız çok üzüldü diye eşi tatile götürdü. Bebişle döndüler 😂😂

Çünkü her şeyin bir zamanı var. Hepimiz o güzel günleri görürüz inşallah.

Ya valla öyle ara verip süprizle karşılanan çok kişi duyuyorum. Hatta bir arkadaşıma doktor sizin çocuk sahibi olmanız mümkün değil demişti. Kız çok üzüldü diye eşi tatile götürdü. Bebişle döndüler 😂😂

Çünkü her şeyin bir zamanı var. Hepimiz o güzel günleri görürüz inşallah.
Bir bize denk gelmiyor yaa 🥺
Bazen cok umudumuz kırılıyor da yine ayağa kalkıyoruz

Bir bize denk gelmiyor yaa 🥺
Bazen cok umudumuz kırılıyor da yine ayağa kalkıyoruz
Ya bu süreci kafamızda büyütmememiz gerekiyor. Çok zor ama kendimize odak noktası yaptığımızda beklemek çok ağır oluyor. Hayatımızın bir parçası. Elimizden geleni yapıcaz tabii ama sürekli vücudu dinleyip test yapmak bana iyi gelmiyor

Ya bu süreci kafamızda büyütmememiz gerekiyor. Çok zor ama kendimize odak noktası yaptığımızda beklemek çok ağır oluyor. Hayatımızın bir parçası. Elimizden geleni yapıcaz tabii ama sürekli vücudu dinleyip test yapmak bana iyi gelmiyor
Aynen öyle canım ama işte ben isten çıktım mesela calisirken o kadar takamiyordum
Şimdi evde uğraş ancak online egitimler oluyor ee devami
İnsan kendini yine dinliyor napsak 1 ay tatile mi ciksak 😅😅

Hic belli olmaz cok sonra belli olanlar bile var. Hem zaten 12.gunden sonra test yapilmali en erken, olasi bi yanlis yonlendirme olmasin diye. Sizden igne etkisi gitmis yukselme sansi tabiki var. Sizde benim gibi acele edip aksam yapmissiniz sabah beklemis ilk idrarla yapin diyolsr hep. Bide bence erken. Pozitife donme sansi var. Gecen bir arkadas 600lerde bir degeri gebelik testi silik cizgide bile gostermedi demisti mesela. Aklinizda bulunsun😊
Nasılsın merak ettim seni beta yaptırdınmu canım bnde bugün 2 Ci aşılama mi oldum rabbim inşallah bu hayrlı günde nasip ederse güzel geçti hepinizin kandili mübarek olsun

Aşılama yaptırdıktan sonra spor yapmak doğru değil canım tabikide ben aşılama yaptırdığım zamanlarda yapmıyordum hiç bir şey dediğin gibi doktorlarda zaten yukarı bile uzanma diyorlar olmaz yani bence spora ara vermelisin
Ya ben sordum doktora 2 gün dikkat et dedi sonrasında normal hayatına dönebilirsin dedi. Ağır egzersizler yapıyordum öncesinde onu sordum. Bişey olmaz yap dedi. Anlam veremedim bende. Burda herkes yukarı bile uzanma diyor hep

3. Aşılamam da olmadı malesef dün adet oldum. Yarın için randovu aldım gitcem hastaneye. 3 aşılama sonrası tüp bebek demislerdi bakalım pazartesi doktor ne diycek. Herkes için hayırlısi olsun inşallah 🤲🤲

3. Aşılamam da olmadı malesef dün adet oldum. Yarın için randovu aldım gitcem hastaneye. 3 aşılama sonrası tüp bebek demislerdi bakalım pazartesi doktor ne diycek. Herkes için hayırlısi olsun inşallah 🤲🤲
Canım sağolsun canım. İnşallah tüp bebek yolculuğun kısa sürer, kolaylıkla evladına kavuşursun 😍

Henüz hiç başlamadım aşılamaya 2 kez yumurta takibi yapıldı ama aşılamadan umutluydum fakat o kdr çok olumsuz oldu yazanı gördüm ki artık dehşet bir önyargım var 😞

Henüz hiç başlamadım aşılamaya 2 kez yumurta takibi yapıldı ama aşılamadan umutluydum fakat o kdr çok olumsuz oldu yazanı gördüm ki artık dehşet bir önyargım var 😞
Benim olmama sebebi eşimin sperm değerleri biraz düşük. Normal ilişkiden farklı yok dedi. Yumurta büyümesi çatlaması onların hepsi iyi bende. Aşılama biraz yumurtlama sorunu varsa olumlu oluyor dedi doktor bana. Devletten rapor alayım diye giriştim bir kere. Ama şimdi pişman oldum. 2 kere yok yere aşılama oldum. Gene umutsuz olma tabiiki olabilir dedi. Ama tüp bebek daha garanti tabii

X