Aşılama ile ilgili belirtiler

Kizlarr nasilsiniz 🤍 Benim bugun asilamanin 5gunu 🤍
Pek bi belirtim yok 1-2 kac kere sol kasim bati 1-2 kackere karnimin alt kismi ardi
Yemek yeme istahim acildi biraz ve yemek fln yaparsam yada bulasik yikarsam hemen yoruluyorum
Ve aksham 6dan sonra cok uykum geloyorr 🤷‍♀️🤷‍♀️ Sizce hamilelik var mi 🤍

Kizlarr nasilsiniz 🤍 Benim bugun asilamanin 5gunu 🤍
Pek bi belirtim yok 1-2 kac kere sol kasim bati 1-2 kackere karnimin alt kismi ardi
Yemek yeme istahim acildi biraz ve yemek fln yaparsam yada bulasik yikarsam hemen yoruluyorum
Ve aksham 6dan sonra cok uykum geloyorr 🤷‍♀️🤷‍♀️ Sizce hamilelik var mi 🤍
Olabilir canım. Ama yorgunluk hissi iğneden kaynaklı da olabilir

Benim kasık ve bel ağrım oldu sadece kanama olmadı progestan da kullandım en başından beri
Bende progesteron kullanıyorum aşırı göğüs ağrısı arada bel kasık ağrısı da oluyo ama bilmiyorum sen kaçıncı gün öğrendin kan mı verdin normal test mi yaptın nasıl oldu ??

Çok şükür canım benimde bugun 9. Günüm testim iki gündür silik çıkıyor iğne etkisi en çok göğüslerim ağırıyor oda ilaç içiyorum ondandır diye düşünüyorum sen hangi belirtileri yaşadın neler önerirsin ??
Canım ben kasık ve bel ağrısı yaşadım göğüs ağrım olmadı aşılamadan sonraki ilk 4 gün hep evdeydim genelde dinlendim yattım sonra normal hayatıma devam ettim dikkat ederek onun dışında ekstra bir şey yapmadım

Bende progesteron kullanıyorum aşırı göğüs ağrısı arada bel kasık ağrısı da oluyo ama bilmiyorum sen kaçıncı gün öğrendin kan mı verdin normal test mi yaptın nasıl oldu ??
Ben aşılamanın 8. Günü dayanamayıp test yapmıştım çizgi çıktı tabi ama çatlatma iğnesindendir dedim sonra 9. Gün yaptım 10. Günde test iyice pembeleşmeye başladı ben de kan verdim çok düşük beta ile öğrenmiş oldum güzel haberleri alırsın inşallah 🙏🏻🫶🏻

Ben aşılamanın 8. Günü dayanamayıp test yapmıştım çizgi çıktı tabi ama çatlatma iğnesindendir dedim sonra 9. Gün yaptım 10. Günde test iyice pembeleşmeye başladı ben de kan verdim çok düşük beta ile öğrenmiş oldum güzel haberleri alırsın inşallah 🙏🏻🫶🏻
10.gün mü test yapıp öğrendin hamilesin nolur bana dua et benimkide olumlu olsunn sende dsğlıkla kıcagına al inşalalhj

10.gün mü test yapıp öğrendin hamilesin nolur bana dua et benimkide olumlu olsunn sende dsğlıkla kıcagına al inşalalhj
Evet canım 10. Gün çok düşük bir beta ile öğrendim. Ederim tabi etmez olur muyum bende 1 sene sürekli burda güzel hikayeleri okudum olumlu sonuçları gördüm çok istedim olursa tüm isteyenlere dua edeceğim hep dedim hep ediyorum 🤲🏻 inşallah aşılaman tutar inşallah rabbim herkesin gönlüne göre versin

Benimde bel ağrım var ama başka hiç bişey hissetmiyorum kasıklarım da ağrı 8 gün oldu eskisi gibi çok agrimiyor sizin belirtileriniz nelerdi

Canım ben mayısta oldum aşılamamı epey geçti üzerinden büyüdük ☺️ inşallah çok güzel haberler alırsın sende 🙏🏻🙏🏻
Çok sevindim inşallah benimde tuttar rabbim iziniyle bnde o sevinci yaşarım canım belirtilerin varmı hiç 2 Eylül'de beta HCG ye bakılacak ama yarın erken gebelik testi almıştım yarın baksam çıkar mı ki

X