Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Adet tarihin geldi mi canım. Yerleşme kanaması olabilir mi yoksa adet habercisi mi acaba.

Aynen ya. Aşılama umut tacirliği olabilir mi. 😂
Adet geliyorum diyor canım bana bence yaa cuma test yaparım diyodum hep pazar günü adet olabilirim o gün adet tarihim ama hep birkaç gün öncesinde böyle baş agrim ve o adet öncesi gelen lekelenmelerim olur pek sanmiyorm pozitif olur diye ama olursa mucize olur benim için hayırlısı🌸

Benim daha önce erken gebelik testinde bu başıma geldi. Eczacıya sordum. Eğer sonradan bile dönse pozitiftir dedi. Maalesef negatif çıktı. Çok umutlanmamanı öneririm o yüzden. kasetlerde kuruma çizgisi de olabiliyor. O yüzden sabah tekrarla bence
Cuma kan veririm canım adet olmazsam

Bu arada bana doktor şunu söylemişti.

Aşılama da yumurtlamayla ilgili bir problem varsa ona yarar. Yoksa sperm normal bir şekilde çatlamış yumurtayı dölleyemiyorsa aşılamanın bir etkisi olmuyor. Ama senin döngün yumurta gelişimin zaten iyi. Senin normal yolla hamile kalma olasılığın ile aşılama ile kalma olmadığın aynı demişti. Ama işte tüp bebek raporu için olmaya karar verdim ikinciyi de.
Evet benim ilaçsız iğnesiz zaten yumurtlama çatlama oluyor çok şükür her doktor doğal yolla olur demişti ama ben aşılamaya başlayalım demişti. Üç kez aşılama oldum hadi buda olmadı diyelim belli yani üç aşılama sonrası tüp bebek demişti adet olunca haftaya gidicem hastaneye iki yada üçüncü gün bakalım ne diyecekler çok merak ediyorum. Eğer devlette olmazsa iyi bir özelde doktor buldm sayılır oraya şehir değiştircm işlerimi ayarlayıp gitmeyi düşünüyorum bakalım zor süreç zorr Allah yardımcımız olsun hepimizin🤲🤲

Evet benim ilaçsız iğnesiz zaten yumurtlama çatlama oluyor çok şükür her doktor doğal yolla olur demişti ama ben aşılamaya başlayalım demişti. Üç kez aşılama oldum hadi buda olmadı diyelim belli yani üç aşılama sonrası tüp bebek demişti adet olunca haftaya gidicem hastaneye iki yada üçüncü gün bakalım ne diyecekler çok merak ediyorum. Eğer devlette olmazsa iyi bir özelde doktor buldm sayılır oraya şehir değiştircm işlerimi ayarlayıp gitmeyi düşünüyorum bakalım zor süreç zorr Allah yardımcımız olsun hepimizin🤲🤲
İnşallah canım. Yıkama işleminden sonra hareketli sperm sayısı çok yeterli değil dedi bana. Olmaz değil ama düşük şans dedi. Bence o yüzden bu aşılamada umutlanmayacağım. Tüp bebek öncesi prosedür olarak görüyorum mecbur 😂

İnşallah canım. Yıkama işleminden sonra hareketli sperm sayısı çok yeterli değil dedi bana. Olmaz değil ama düşük şans dedi. Bence o yüzden bu aşılamada umutlanmayacağım. Tüp bebek öncesi prosedür olarak görüyorum mecbur 😂
Evet çok güzel dedin tüp bebeğe başlamak için adım bendede bu aşılama. Bu süreçte yıpranan üzülen biz oluyoruz malesef hayırlısı olsun diyorum hep.

Özelde tüp bebek için hangi doktora gitmeyi düşünüyorsun canım

Özelde tüp bebek için hangi doktora gitmeyi düşünüyorsun canım
Ben Rize'de yaşıyorum Trabzon'da iyi doktorlar var diyorlar ama instagramdaa Mustafa taş diye doktor aylardır takip ediyorum ilk denemede hep pozitif sonuç alan çok hastası var. İlki olmasa en kötü ihtimal ikincide pozitif. Bu hastane de Kayseri'de işimiz burda nasıl olur hiç bilmiyorum. Ama uçakla gidebileceğiniz biryer olsun da istiyorum belki İstanbul olabilir diye de düşünüyorum ki gidip gelmemiz kolay olsun. Hiç bilmiyorum suanlik hayırlısını istiyorum hep bakalım her yolu deniycem cnm.

Ben Rize'de yaşıyorum Trabzon'da iyi doktorlar var diyorlar ama instagramdaa Mustafa taş diye doktor aylardır takip ediyorum ilk denemede hep pozitif sonuç alan çok hastası var. İlki olmasa en kötü ihtimal ikincide pozitif. Bu hastane de Kayseri'de işimiz burda nasıl olur hiç bilmiyorum. Ama uçakla gidebileceğiniz biryer olsun da istiyorum belki İstanbul olabilir diye de düşünüyorum ki gidip gelmemiz kolay olsun. Hiç bilmiyorum suanlik hayırlısını istiyorum hep bakalım her yolu deniycem cnm.
Anladım canım Mustafa taş bende duydum ama ben İstanbula yakınım o yüzden oraya gitmeyi düşünüyorum

Bugün aşılamamın 11. Günü normalde yarın yapcaktim test iğne etkisinden dolayı geçen ay 12. Gün negatifi görmüştüm 11. Gün aldatmışti yani beni. Sizce durum nedir bişey görebiliyor musunuz ? Açıkçası kendimi kandırmıyorum elbette hafif silik var çok ayrıntılı bakarsanız ama ona güvenmiyorum asla. Yorum sizin..

Eklentiler

• IMG20240912115236.jpg
    IMG20240912115236.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 21
Bugün aşılamamın 11. Günü normalde yarın yapcaktim test iğne etkisinden dolayı geçen ay 12. Gün negatifi görmüştüm 11. Gün aldatmışti yani beni. Sizce durum nedir bişey görebiliyor musunuz ? Açıkçası kendimi kandırmıyorum elbette hafif silik var çok ayrıntılı bakarsanız ama ona güvenmiyorum asla. Yorum sizin..
Sabah ilk idrarla mı yaptın canım

11 erken ya :KK43: bende de geçen aşılamada silik çıkmıştı. Azalarak bitti. Bence yarın öbür gün yapıp rengi takip et. Tabii en sağlıklısı haftasonunu beklemek

X