Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Canım çizgi çok net çıkmış ama ya yani öyle silik falan olsa neyse de bence kan vermelisin aşılama mı yaptırmıştın sende
Ben aşılama temmuzda yaptırdım Ağustosta negatif gördüm canım
Biri pozitif biri negatif çıktı ama anlamadım çok garip 🥺

Lilys Lilys minerva94 minerva94 sabah dediğiniz gibi yaparım ama umudum yok benim çok saçma geldi 2 test pozitif 1 tane negatif anlamadım vallahi
5 gün gecikmede az değil ki

Lilys Lilys minerva94 minerva94 sabah dediğiniz gibi yaparım ama umudum yok benim çok saçma geldi 2 test pozitif 1 tane negatif anlamadım vallahi
Aşılamadan sonra bende bir ay ara verdim. Benimde 6 gün gecikti. Döngümüzü etkiliyor tabii. Ama ben test yapmıştık negatif çıkmıştı. O yüzden hemen de umutsuzluğa kapılma

Ben sabah gittim kontrole cuma 2. Aşılamam olacak inşallah. Dualarınızı bekliyorum kızlar ❤️

Kızlar testi sabah 8 buçuk civarında yaptım negatifti atmadım az önce atmak için aldım elime bir baktım böyle olmuş sizce bişey var mı ?

Eklentiler

• IMG_7382.jpeg
    IMG_7382.jpeg
    70,8 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar testi sabah 8 buçuk civarında yaptım negatifti atmadım az önce atmak için aldım elime bir baktım böyle olmuş sizce bişey var mı ?
Kaç dakika sonra böyle oldu peki cnm ? Birşey var gibi duruyor. Ama zaman geçince testin doğruluğu için birşey diyemem. İnşallah vardır bence kan vermelisin.

Lilys Lilys canım nasılsın ağrıların mide bulantin var mı merak ettim seni?
Ben hep diyordum ya benim testim baş ağrısı diye bugün itibariyle benim baş ağrım başlamış bulunmakta test hiç yapmadim ama negatif olduğu o kdr belli ki. Dünden beri de adet olmadan gelen lekelenmelerimde başladı hep adet yaklasirken ne varsa onlarj yaşıyorum dünden beri. Zaten olacağını tahmin etmiyordum. Ben aşılamanın gerçekten vakit kaybı olduğunu düşünüyorum. Pek göremedim burda pozitif haberi alanı. Ama tüp bebek yaptiranlarin sayfasına bakıyorum beş kişiden 3 4 kişinin pozitif. Diyecek biseyim yok hayırlısı olsun herkes için🤲🌸

İlk on dk içinde gördüğün doğrudur bence. Bende önceden yapmistm bekleyememistm çok çalıştığım için sonra baktığımda böyle daha net bişey vardı ama negatifti bekle bakalm regl olana kdr olabilirde
Bilemedim ki canım regl 4 gün gecikti daha önce çok test yaptım hep negatif gördüm sonradan baktığımda bu şekil olan bi test görmemiştim insan umutlanıyor

Bilemedim ki canım regl 4 gün gecikti daha önce çok test yaptım hep negatif gördüm sonradan baktığımda bu şekil olan bi test görmemiştim insan umutlanıyor
Cnm inşallah vardır ama bu testlere de çok güven olmaz gecikmen de var istersen bı kan ver böyle beklemek insanı strese sokuyor anlayabiliyorum. İnşallah vardır kan ver iki saate çıkar sende rahatlarsın inşallah pozitiftir 🤲🌸

Aa yani aşılaman tutmadı ama hemen sonraki ay gecikmen oldu kendiliğinden yani ay inşallah pozitiftir gerçekten canım ya hepimize umut olur. Bu sabah tekrarladın mı

Canım kuruma çizgisi olabilir. Bende daha önce defalarca test yaptım beklettimde testi ama ikinci çizgiyi kuruma çizgiside olsa hiç göremedim belli olma o yüzden tekrarlamalısın

Canım kuruma çizgisi olabilir. Bende daha önce defalarca test yaptım beklettimde testi ama ikinci çizgiyi kuruma çizgiside olsa hiç göremedim belli olma o yüzden tekrarlamalısın
Evet canım ben de hep bekletirdim yaptığım testleri ama hiç biri böyle olmamıştı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 23
Benim daha önce erken gebelik testinde bu başıma geldi. Eczacıya sordum. Eğer sonradan bile dönse pozitiftir dedi. Maalesef negatif çıktı. Çok umutlanmamanı öneririm o yüzden. kasetlerde kuruma çizgisi de olabiliyor. O yüzden sabah tekrarla bence

Ben hep diyordum ya benim testim baş ağrısı diye bugün itibariyle benim baş ağrım başlamış bulunmakta test hiç yapmadim ama negatif olduğu o kdr belli ki. Dünden beri de adet olmadan gelen lekelenmelerimde başladı hep adet yaklasirken ne varsa onlarj yaşıyorum dünden beri. Zaten olacağını tahmin etmiyordum. Ben aşılamanın gerçekten vakit kaybı olduğunu düşünüyorum. Pek göremedim burda pozitif haberi alanı. Ama tüp bebek yaptiranlarin sayfasına bakıyorum beş kişiden 3 4 kişinin pozitif. Diyecek biseyim yok hayırlısı olsun herkes için🤲🌸
Adet tarihin geldi mi canım. Yerleşme kanaması olabilir mi yoksa adet habercisi mi acaba.

Aynen ya. Aşılama umut tacirliği olabilir mi. 😂

Bu arada bana doktor şunu söylemişti.

Aşılama da yumurtlamayla ilgili bir problem varsa ona yarar. Yoksa sperm normal bir şekilde çatlamış yumurtayı dölleyemiyorsa aşılamanın bir etkisi olmuyor. Ama senin döngün yumurta gelişimin zaten iyi. Senin normal yolla hamile kalma olasılığın ile aşılama ile kalma olmadığın aynı demişti. Ama işte tüp bebek raporu için olmaya karar verdim ikinciyi de.

X