Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Ama bence cizgin cok belirgin yeni yaptigin testi takip et bi sure sonra ikinci cizgiyi yine gorebilirsin bence sen hamile olabilirsin biran once kan ver canim 5 gunde gecikmis asilamamiydi senin

Geçti 5 gün canım
Bak şimdi başka marka yaptım onda çıkmadı
Korktuğum başıma geldi
Bu aldığım gebelik testi resmen insana umut tuzağı
Nefret ediyorum bu testlerden artık

Ardarda iki idrarda çıkmayabilir ama. Sen kan veremiyorsun di mi uzaktın.

Evde başka testin varsa sabah yap tekrar bence. Hemen umutsuzluğa kapılma.

Yok ben hemen anında cektim şuan koyu ama ne fayda awox marka negatif çıktı bu diğer pozitif çıkan cosmed diye bisey
Canım işte şöyle ki her testin hassasiyeti farklı. Beta 10 üzeri testlerde görünüyormuş. Ve sabah idrarı ve akşam idrarı arasında yoğunluk farkından dolayı hormon düşük olabiliyormuş. Biz testlerimizi hep erken dönemde yaptığımız için çat çift çizgi kesin diyemiyoruz. Bence sen yarın sabah tekrar test yap ilk idrarla.

Aşılama yaptırdıktan sonra spor yapmak doğru değil canım tabikide ben aşılama yaptırdığım zamanlarda yapmıyordum hiç bir şey dediğin gibi doktorlarda zaten yukarı bile uzanma diyorlar olmaz yani bence spora ara vermelisin

Aynen öyle canım zamanı var dediğin gibi. İnofolic combide kullandım bir süre. İmprly duymamıştım hepsi pahalı ki canım zaten benim kullandığımda yumurta kalitesini arttırıyormuş. Gynopolüde bin tl ye yakın bi fiyata aldım

Sen gün arasında yaptın bir de canım o testi bence hiç dikkate alma. Sabah ilk idrarla yap bir daha yaparsan bir de erken gebelik testi olmalı bence. Ya da biraz daha bekleyip adet olmazsan direk gidip kan verirsin kafan rahat olur zaten olmadıysa adetinde gelir canım bence bu süre içinde

Bana yapmamı söyledi. Beklenmeyen çatlama olabilir dedi.

Aynen canim dogru diyorsun. Ben gecikmem devam etsin diye bekliycem. Zaten evden uzakta olmam da test yapmami engelliyo daha iyi oldu benim icin. En son kan veririm en rahati o olur. Insallah pozitif olur hepimizin sonuclari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…