Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Baska test almadim canim ya bitane almistim ne bileyim aklima gelmedi o da. Bilmiyorum bende sasirdim. Ama sonucta testler bozuk cikabiliyor. Öyledir belki regl gelmedikce umut hep var diye hep diyorum zaten hala da oyle düşünüyorum
Canim tekrar dene adet olmadin hala umut devam ediyor. Senin hisslerinde onemli bence nasil yalanci pozitif yapiyosa negatifte yapabilir. Insallah bu son olsun senin icin ve pozitif olsun

Canım erken gebelik testi değilse tek çizgi çıkması normal bence çünkü çok fazla gecikme yok en güzeli kan testi ile emin olmak idrar testleri çok fazla soru işareti bırakıyor insanın kafasında

Bende aynen oyle düşünüyorum bunca belirtinin bi sebebi var bence de. Ama kan testi icin bekliycem hemen yapmam. Moralim bozuluyor ister istemez. Gercekten zor bi süreç biliyoruz hepimizde
Dogru haklisin canim ama daha gecikmem de yeni 1 haftadan sonra daha cok belli olur diyolar ya. Belki gec tutunmustur ondan idrarda gorunmemistir..

Canım inşallah geç döllenme falan olmuştur merak etme bnce yarın bı kan testi ver bütün dualarım senjnle daha da olmamissin regl bnce yarın ver olmadı kan yada doktorunla konuş
Canim biraz gecikmem olsun 1 hafta falan regl de gelmezse o zmn vercem kan. Artik bu testleri yapmayi hic istemiyorum o yüzden erteledim zaten

Bikaç gün daha bekleyip kan testi baktır canım idrar yanıltabiliyor inan senin kadar çok istiyorum şuan olumlu haberini almayı
Çok sagol canim insalalh hepimiz pozitif sonuclar alalim. 1 hafta olsun inşallah da gecikmem o zmn kan anca veririm. Ben cok etkileniyorum malesef bu konudan testlerden de ondan uzak duruyorum sizlerin etkisiyle yaptim vallahi. Yine yapmayacaktim da. Insallah pozitif olsun da

Canım erken gebelik testi değilse tek çizgi çıkması normal bence çünkü çok fazla gecikme yok en güzeli kan testi ile emin olmak idrar testleri çok fazla soru işareti bırakıyor insanın kafasında
Aynen canim dogru diyorsun az daha beklemek lazim gecikme daha 2 gün. Bide gec tutunduysa anca belli olur. O yüzden bekleyeyim 1 hafta. Sonra bakalim. Insallah saglikla yükselir de bebegim gelir. En cok bebegim gelsin diye dua ediyorum hepimize dua ediyorum.

İyi olmuş pilatese başlaman ya olacak da zamanını bekliyor bizim bebişler :) ben inofolic combi kullanıyordum impryl önerdi bana doktorum yumurta kalitesini arttırıyormuş biraz pahalı bir takviye onu da araştırabilirsin

Çok haklısın cnm doğru dua etmeye devam sana herşeyin hayırlısı olsun inşallah hepimiz bu yolda birlikteyiz hep destek tam destek

Bugün ultrason kontrolüm vardı 4 gündür gonal f iğnesini kullaniyorum 12 cm 15 cm büyüme olmuş 2 gün daha kullanıp tekrar gelicem hastane gelişmesi iyi mi acaba bide ilişki önerdi doktor ama

Merhaba ben dün gece dayanamadım eşiğinde israriyla 10 gun test yaptım negatif çıktı burdan dönmez dimi boşuna kendimi daha fazla üzmeyin kabulleniyim

Merhaba ben dün gece dayanamadım eşiğinde israriyla 10 gun test yaptım negatif çıktı burdan dönmez dimi boşuna kendimi daha fazla üzmeyin kabulleniyim
Geç döllenme oluştuysa 18.günde bile anca kendini belli ediyormuş. Yine en kötüsünü düşünelim ama aklında bulunsun

Bende bu aşılamadan önce aktif spor yapıyordum ama aşılama olunca korktum yukarı bile uzanmayacaksın diyorlar çünkü. Yoga veya mat pilatesin zararı olur mu sizce? Çünkü baya bi esneme hareketleri var hem aşağı hem yukarı

Çok haklısın cnm doğru dua etmeye devam sana herşeyin hayırlısı olsun inşallah hepimiz bu yolda birlikteyiz hep destek tam destek
Amin canim cok sagol. Insallah hepimiz bebeklerimize kavusalim.

Sende ne var ne yok. Cumaya az kaldi. Var mi belirti bu defa sabrettin iyi bari test yapmadan

Bugün ultrason kontrolüm vardı 4 gündür gonal f iğnesini kullaniyorum 12 cm 15 cm büyüme olmuş 2 gün daha kullanıp tekrar gelicem hastane gelişmesi iyi mi acaba bide ilişki önerdi doktor ama
Masallah canim gayet güzel büyümüş. Insallah bu defa olumlu sonuc alırsın ❤ 15 olan yumurtan benimki gibi 17 de catlarsa kendi kendine diye iliski onermistir canim. Çünkü igne güzel büyütüyor ve senin vucudun da hemen cevap vermis ondandir o. Bak stres yaptin yanlis vurdugun icin hic strese gerek yokmus devami da gelsin inşallah

Hic belli olmaz cok sonra belli olanlar bile var. Hem zaten 12.gunden sonra test yapilmali en erken, olasi bi yanlis yonlendirme olmasin diye. Sizden igne etkisi gitmis yukselme sansi tabiki var. Sizde benim gibi acele edip aksam yapmissiniz sabah beklemis ilk idrarla yapin diyolsr hep. Bide bence erken. Pozitife donme sansi var. Gecen bir arkadas 600lerde bir degeri gebelik testi silik cizgide bile gostermedi demisti mesela. Aklinizda bulunsun

TSK ederim cevaplar icin

Teşekkür ederim canım amin inşallah senin sayende diyebilir burda sormasaydi kendi kendime üzülüp duracaktım iyi ki varsınız gerçekten manevi desteğiniz inann çok iyi geliyor iyiki tanıdım seni sizleri rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah bu denemede olumlu sonuçlanırsa kocamdan size haber vericem ilk sizinle paylasicam sevincimi

Amin canim cok sagol. Insallah hepimiz bebeklerimize kavusalim.

Sende ne var ne yok. Cumaya az kaldi. Var mi belirti bu defa sabrettin iyi bari test yapmadan
Ahaha evet iyi sabrettim dün sen test yaptın ya senden gaza gelip yaa bnde mi yapsam diye düşündüm sonra vazgectm dedm ki kendime yapsa da doğru değil sonucu bekle cuma test edicem diyorum ama belki Perşembe edebilirim ya dayanamiyorm benim hala.hicbir belirtim yok ya ağrım olmamasina çok seviniyorum en önemlisi. Ya bide şey düşündüm bn bu aşılamayı yapan doktor kendisiydi asistan değildi bana ilaç vermedi duphasan mi ne bişey kullanıyordum ya oncekilerde ismini yanlış yazmış olabilirim acaba o mu ağrı yaptiriyodu bana diye düşündüm. Ama genel olarak iyiyim hiçbir belirtim yok cnm.
Sana dua etmeye devam ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…