Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Tamam cnm yarın senden haber bekliyor olacağım inşallah güzel haberlerle gelirsin ya inşallah. Gerçekten hepimiz çok emek verdik ama ben hala hep benden daha çok isteyen daha çok emek verenlere ver Allahım diyorum.

Tamam cnm yarın senden haber bekliyor olacağım inşallah güzel haberlerle gelirsin ya inşallah. Gerçekten hepimiz çok emek verdik ama ben hala hep benden daha çok isteyen daha çok emek verenlere ver Allahım diyorum.
İnşallah canim bakalim. Gidersem haber vercem mutlaka. Hepimizin emeklerini görüyor bence Allah. Elbet bizlere de ugrunda ugrastigimiz evlatlarimizi nasip edecek. Saglikla gelsin bebeklerimiz saglikli anne babasinin yanına. Bir umutla bekliyoruz hepimiz. Insallah güzel sonuclar aliriz. Bebek haberleri alırız

İnsallah cnm inşallah güzel haberi alırsın bugünü takvimine kaydedersin ilk ogrendigin gün diye hayırlısı olsun herşeyin

Canım nasılsın naptın gttin mi hastaneye

İnsallah cnm inşallah güzel haberi alırsın bugünü takvimine kaydedersin ilk ogrendigin gün diye hayırlısı olsun herşeyin
Canim bugun de ogrenemeyecegim acil sehir dışına ciktik hastaneye gidemedim. Buraya bile anca bakabildim. Anca eve dönünce bakicam kan verme isine. O zamana kadar da insallah regl gelmezse.. dualariniza talibim..
Sen nasilsin canim

Lilys canımm günaydın. Nasılsın? Aşılamadan sonraki kaçıncı günün bugün, merak ettim seni. Ne zaman öğreniyoruz inşallah pozitifi
Canim merhaba, test yapamadim acil sehir disina çıktık insallah donene kadar da regl gelmezse dönünce yaparim ancak. Su an test yapabilecegim bir ortam yok malesef. Insallah pozitifi ogrenmemize cok cok az kaldi

Canım nasılsın naptın gttin mi hastaneye
Canim agrilarim biraz daha azaldi ama regl belirtisi de pek yok. Insallah pozitif olacak inancim hala tam. Gidemedim yukarda da yazdim acil sehirdisina ciktik. Dönünce insallah kizlar pozitif diye kosarak haber vercem size de

Canim agrilarim biraz daha azaldi ama regl belirtisi de pek yok. Insallah pozitif olacak inancim hala tam. Gidemedim yukarda da yazdim acil sehirdisina ciktik. Dönünce insallah kizlar pozitif diye kosarak haber vercem size de
Bence test yaptın hatta doktora gittin pozitif ama korkma nazar değdirmeyiz. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın sağlıkla al kucağına. Böyle bişeye hasetlik edilmez

Yaaaa gerçekten mi heyecanlı bir gün bekleyiş daha

Amin. Canım inşallah bnde yarin kontrole gidicem yumurta büyüme.oldumu diye inşallah büyümüştürler Perşembe de büyük ihtimalle aşılama olur herhalde

Bence test yaptın hatta doktora gittin pozitif ama korkma nazar değdirmeyiz. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın sağlıkla al kucağına. Böyle bişeye hasetlik edilmez
Kalbiniz ne kadar kötü çok şaşırdım böyle bir yoruma açıkçası. Size açıklama yapmaya bile gerek duymuyorum. Kendiniz bu sekilde yapardiniz demek ki.

Yaaaa gerçekten mi heyecanlı bir gün bekleyiş daha
Ya kuzum sorma malesef esimin kuzeni acil ameliyata alindi bizde apar topar geldik. Bu arada da kendimi ikinci plana atmak durumunda kaldim. Yukarda arkadas ne hos yorum yapmis görmüşsündür size soylemiyormusum keske öyle olsa da soylememis olsam keskeeeee

Kalbiniz ne kadar kötü çok şaşırdım böyle bir yoruma açıkçası. Size açıklama yapmaya bile gerek duymuyorum. Kendiniz bu sekilde yapardiniz demek ki.
Kötü bişey söylediğimi düşünmüyorum bu yoruma kalbiniz kötü mesajı oldu mu sence

Amin. Canım inşallah bnde yarin kontrole gidicem yumurta büyüme.oldumu diye inşallah büyümüştürler Perşembe de büyük ihtimalle aşılama olur herhalde
Insallah büyümüştür canim ya. 75 vuruyorsun dimi. Onsallah hemen büyümüştür de asilamani hemen yaparlar. Bu ay hepimize ugur getirsin insallah ❤❤

Kötü bişey söylediğimi düşünmüyorum bu yoruma kalbiniz kötü mesajı oldu mu sence
Bence ne yazdiginizi bile bilmiyorsunuz. Kalbiniz kötü evet çünkü acil sehirdisina insanlar genelde olumsuz sebeplerden dolayi cikarlar ve karsinizdaki insanin kalben üzgün olup olmadigini bilmeyerek yorum yapiyorsunuz biliyormusum soylemiyormusum.. dönüp test yapacak fırsatım mi var acaba bilip bilmeden hemen yapistirdiniz aklinizdan geceni. Asla kalbiniz temiz degil üzgünüm. Siz boyle yapardiniz demek ki tekrar ediyorum sözümü

Hahah keşke kııız hastanedeysen git çaktırmadan kaç ver kasap et derdinde koyun can derdinde

Size daha önce de mesaj yazdım tüm içtenliğimle kötü bişey var mıydı ? Kötü bi kalbim olsa yazar mıydım ? Neyse bişey demek istemiyorum

Yok artık daha neler burada hepimiz aynı şeyi yaşıyoruz. Birbirimizin sevinciyle mutlu oluyoruz. Geçen ay gün gün bekledik Lilys ve bir kaç arkadaş birbirimizin sonuçlarını. biri test yaptığında kendimiz gibi heyecanlandık. Bu dediğin hiç birinizin aklına bile gelmemişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…