Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

bence evdeki testlerinden yapmalısın canım zaten varsa o çift çizgiyi göreceksin sen çok güçlüsün daha fazla erteleme bence
Dogru canim yapabilirimde bir bakayim simdilik dinleniyorum. Belki acile gidicez her ihtimale karsi. Orda beta da baktiririm

Cnm adet günün dündü dimi ? İnşallah pozitif haberlerle gelirsin cnm. Hakkında herşeyin hayırlısı olsun inşallah. İnşallah adet olmazsn bugün gün içinde test yapmanı bekliyorum 🤭
Evet canim dündü su an gecikme 2.gün oluyor. Hic bir belirtim de yok regle dair. Yogun mide bulantim var. Kahvaltimi zor yaptim oyle soyleyeyim. Sadece su icmek istiyor canim. Kasıklarımda inceden devam eden agri var. Insallah bebisim tutunuyordur 🙏 insallah regl gelmez. Bebegim gelir amin 🥰🥰🥰

İnşallah bebegindir kuzum hayirli haberlerini bekliyoruz bu foruma suan itibariyle senin icin girip duruyorum lutfen bizi daha fazla merakta birakma artik duyalim su guzel haberi yap su idrar testini yaa vallahi senin yerine biz catladik burda nasil dayaniyosun 😅

İnşallah bebegindir kuzum hayirli haberlerini bekliyoruz bu foruma suan itibariyle senin icin girip duruyorum lutfen bizi daha fazla merakta birakma artik duyalim su guzel haberi yap su idrar testini yaa vallahi senin yerine biz catladik burda nasil dayaniyosun

İnşallah bebegindir kuzum hayirli haberlerini bekliyoruz bu foruma suan itibariyle senin icin girip duruyorum lutfen bizi daha fazla merakta birakma artik duyalim su guzel haberi yap su idrar testini yaa vallahi senin yerine biz catladik burda nasil dayaniyosun
Ilahi 😄😄 güldürdün beni. Canim haklisin bende sasirsam da iste dayaniyorum istemedigim birsey duymaktansa bekleyeyim diyorum. Herkes gecikme oldukca tutunma olur beta yükselir daha net sonuc cikar siyor. Bi yandan da bu kadar agriyla bebegim tutunduysa kana yansimasi da belki yarindan sonra olur diyorum. Insallah güzel haberi vermek icin sabirsizlaniyorum az dinlenip acile gitmeyi düşünüyorum agrim tamamen kesilmezse. Su an cok azicik bir agri var sadece o da asilamadan beri var gerci.

Evet canim dündü su an gecikme 2.gün oluyor. Hic bir belirtim de yok regle dair. Yogun mide bulantim var. Kahvaltimi zor yaptim oyle soyleyeyim. Sadece su icmek istiyor canim. Kasıklarımda inceden devam eden agri var. Insallah bebisim tutunuyordur 🙏 insallah regl gelmez. Bebegim gelir amin 🥰🥰🥰
İnsallah cnm ama kan versen kesinlikle öğrenirsin bugün. Kahvaltı zor yaptim diyosunnn hadii inşallah yaa bak yalvarıyorum ne olur git bı acile kan verrr herkes merak ediyorr 🤭
İçimde çok güzel bı his var bu sefer oldu inşallah ya. Kendimi bıraktım sana odaklandım bu hafta hep. Bende hala hicbir belirti yok hiç aşılama olmamışim gibiyim. O bir gün süren agrimda olmadı inşallah olmaz bu sefer haftaya da benim cumaya belli olur o zaman test yapcm evde iğne etkisi gider. Ama şuan önceliğim sensin hastaneye gidemem iyi değilim diyosan evinde o biryerlerde sakladigin testi çıkar yapp 🤭🥰🥰 pozitif demeni bekliyorm

Kızlar bugun 9 günüm iç camasirimda nokta kadar pıhtılaşma kan gördüm acaba kötü birseymi bu 😒

Günaydın arkadaşlar, geceden beri araliklarla yoklayan şiddetli karin ağrısı yaşıyorum. 1 saat kadar once cok şiddetli agriyla uyandım. Herhangibir regl belirtisi yok. Ama bu karin agrisi da neyin nesi ben anlamadim 🥺🥺 cok fena haldeyim. Simdi biraz hafifledi ama yeniden olursa diye endiseliyim. Tutunma agrisi desek o zamanlarda böyle agrilar oluyor mu bilmiyorum. Birde mide bulantim var aşırı olmamakla birlikte. Bu konuda birseyler bilenler yasayanlar varsa bana fikir verebilir mi? Yeniden agri gelecek gibi duruyor ne yapacagimi bilemedim
Normalde adetinde ağrı oluyor mu canım

İnsallah cnm ama kan versen kesinlikle öğrenirsin bugün. Kahvaltı zor yaptim diyosunnn hadii inşallah yaa bak yalvarıyorum ne olur git bı acile kan verrr herkes merak ediyorr 🤭
İçimde çok güzel bı his var bu sefer oldu inşallah ya. Kendimi bıraktım sana odaklandım bu hafta hep. Bende hala hicbir belirti yok hiç aşılama olmamışim gibiyim. O bir gün süren agrimda olmadı inşallah olmaz bu sefer haftaya da benim cumaya belli olur o zaman test yapcm evde iğne etkisi gider. Ama şuan önceliğim sensin hastaneye gidemem iyi değilim diyosan evinde o biryerlerde sakladigin testi çıkar yapp 🤭🥰🥰 pozitif demeni bekliyorm
Ya canim benim Allah razı olsun. Düşünüp dua etmen veya yanimda uzaktan güzel kizlarin bana destek oldugunu bilmem bile bana umutlar vermeye devam ediyor. Çok sagol gercekten. Rabbim hepimizin kucağını doldursun. Hepimiz tez zamanda evlatlarimizin haberini alalim pozitif olsun sonuclarimiz...
Canim test hic yapmak istemiyorum cok yaniltiyor beni 🥲 ama hala pozitif olacagina inaniyorum. Rabbim nasip edecek insallah

Ya canim benim Allah razı olsun. Düşünüp dua etmen veya yanimda uzaktan güzel kizlarin bana destek oldugunu bilmem bile bana umutlar vermeye devam ediyor. Çok sagol gercekten. Rabbim hepimizin kucağını doldursun. Hepimiz tez zamanda evlatlarimizin haberini alalim pozitif olsun sonuclarimiz...
Canim test hic yapmak istemiyorum cok yaniltiyor beni 🥲 ama hala pozitif olacagina inaniyorum. Rabbim nasip edecek insallah
Amin inşallah cnm. Sen inaniyosan bende inanıyorum. İnşallah pozitifi görcez hala adet olamam çok iyi haber yarn Pazartesi yarın güzel haber alalım senden inşallah🤲🥰

Amin inşallah cnm. Sen inaniyosan bende inanıyorum. İnşallah pozitifi görcez hala adet olamam çok iyi haber yarn Pazartesi yarın güzel haber alalım senden inşallah🤲🥰
Canimsin cok sagol kuzum. Yarin gitmeye caliscam bakalim. Gidebilirsem. Aynen canim ya adet olmamis olmam iyiye isaret. Insallah olmam. Bebegim benimledir. Teyzelerine de umut olur.
Sen nasilsin belirtim yok dedin gerci ama. Belirtisiz geciren de baya fazla forumda yazanlar cok biliyorsundur zaten

Canimsin cok sagol kuzum. Yarin gitmeye caliscam bakalim. Gidebilirsem. Aynen canim ya adet olmamis olmam iyiye isaret. Insallah olmam. Bebegim benimledir. Teyzelerine de umut olur.
Sen nasilsin belirtim yok dedin gerci ama. Belirtisiz geciren de baya fazla forumda yazanlar cok biliyorsundur zaten
Aynen cnm hiçbir belirtim yok vücudumu dinlemiyorum bide ya bilmiyorm yoruldm belkide hastaneye gidip gelmelerden üç aydır her hafta hastanedeydim nerdeyse. Bakalım cnm cuma sabah test yapcm kesinlikle şuan yapsam ikinci çizgi çıkar biliyorm o yüzden yapmıyorum.
Sen şuan nasılsın ağrın var mı miden bulaniyor mu yemek yiyebiliyor musun ? İnşallah yaramaz bıdık orda senledir ya🤲
Canım bence yarın sabah ilk idrarinla test yap üçüncü gün olck yarn inşallah vardır inşallah 🌸🤲🤲🤲

Aynen cnm hiçbir belirtim yok vücudumu dinlemiyorum bide ya bilmiyorm yoruldm belkide hastaneye gidip gelmelerden üç aydır her hafta hastanedeydim nerdeyse. Bakalım cnm cuma sabah test yapcm kesinlikle şuan yapsam ikinci çizgi çıkar biliyorm o yüzden yapmıyorum.
Sen şuan nasılsın ağrın var mı miden bulaniyor mu yemek yiyebiliyor musun ? İnşallah yaramaz bıdık orda senledir ya🤲
Canım bence yarın sabah ilk idrarinla test yap üçüncü gün olck yarn inşallah vardır inşallah 🌸🤲🤲🤲
Canim zaten dinleme kendini. Bu ay bende dinlemedim. Agrim olup olmadigini kontrol etmedim yani baktim agrim var. Kendiliginden hissettigim belirtilerim oluyor hep. Hala karin kasık agrim ince sızı gibi var. Insallah benim bıdığım yapiyordur tüm bunlari da bende sevincimden ona hic kizamam 🥰 kuzum bakalm yarin aksilik olmazsa hastaneye giderim diyorum ama gidebilirsem. Insallah bizimledir minnosum 🥰mide bulantim da var.
Canim seninde pozitif olsun insallah ya cok emek verdin sende gercekten yorucu bir süreç bide seni cok iyi anliyorum. Hepimiz ayni yollardan geciyoruz zor gerçekten

X