Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Size daha önce de mesaj yazdım tüm içtenliğimle kötü bişey var mıydı ? Kötü bi kalbim olsa yazar mıydım ? Neyse bişey demek istemiyorum
Yine de sizi kirmak istemem. Ama söylediğiniz seyi ben aklimdan gecirsem bile burda yorum olarak yazmam. Diyelim öyle tercih etti buradaki bir arkadasimiz ona da saygi duyarim. Kalkip aklimdakiyle onu yargilamam. Neyse problem yok sonucta hepimizin amaci ortak. Insallah pozitif cikacak sonucum zaten bende sizlere haber vercem. Dilerim hepimiz pozitif alalim. Isteyen bekleyen herkes bende dahil.

Canim bugun de ogrenemeyecegim acil sehir dışına ciktik hastaneye gidemedim. Buraya bile anca bakabildim. Anca eve dönünce bakicam kan verme isine. O zamana kadar da insallah regl gelmezse.. dualariniza talibim..
Sen nasilsin canim
Yaa bugünde mi ogrenemiycz keşke dün yapsandin test 🤭 iyi cnm nasip boyleymis diyelim inşallah regl olmazsın.
Valla bende hala bir belirti yok bende izinliyim bugün Piknik fln yaptık işte geçen aylarda hicbisey edemedm kafa dağıtıyorum. Hayırlısı bakalım 🤲 🥰

Yaa bugünde mi ogrenemiycz keşke dün yapsandin test 🤭 iyi cnm nasip boyleymis diyelim inşallah regl olmazsın.
Valla bende hala bir belirti yok bende izinliyim bugün Piknik fln yaptık işte geçen aylarda hicbisey edemedm kafa dağıtıyorum. Hayırlısı bakalım 🤲 🥰
Canim bugun de ogrenemiycez 🥲 ama yarin bir firsat bulursam bi test yapacam galiba. Insallah bulabilirsem tabi su an imkansiz da yarinki duruma bakayim bir 😊
Oh canim yaa ne guzel yapmissin valla. Biraz kafa dagitmak biraz rahatlamak lazim. Insallah pozitif olacak seninde. Hepimize dua ediyorum inan ki. Allah isteyen herkese hepimize en kisa zamanda nasip etsin. Hepimiz emekler veriyoruz insallah pozitif olcak inaniyorum ben.

Canım senin kaçıncı günün

Senin icin sadece bir fikirken benim icin kocaman bir firsat arama cabasina dönüştü simdi 😂😂 en azindan bir test alabilirsem bi ara bakiciiim 😄
Bencede canım hazır hastanedeysen bi arada hemen gidip bi kan ver hepimiz senin için meraklı ve heyecanlıyız vallahi sırf senin sonucunu merakımdan giriyorum buraya 😂

Senin icin sadece bir fikirken benim icin kocaman bir firsat arama cabasina dönüştü simdi 😂😂 en azindan bir test alabilirsem bi ara bakiciiim 😄
Gecikmen var mı? yap da artık aydınlat herkesi canım :) Ben de bugün kontrole gittim adetin 13. günündeyim 21,5 mm olmuş biri çatlatma iğnesi vermedi yine kendiliğinden çatlasın dedi bir tane de 15mm var, sonuç elde ederiz inşallah hep birlikte. Bu arada geçen hafta da hsg çektirdim bir sorun çıkmadı çok şükür, epeydir yazamadım o yüzden güncel bilgi paylaşımı yapayım dedim :)

Ya kızlar. Şimdi biz aşılama oluyoruz ya. Çipli aşılama diye de bir şey varmış. Nedir bu ? Bize neden bunu yapmıyorlar. Ya da yapıyorlar mı 😂

Bencede canım hazır hastanedeysen bi arada hemen gidip bi kan ver hepimiz senin için meraklı ve heyecanlıyız vallahi sırf senin sonucunu merakımdan giriyorum buraya 😂
Hahah😂 canim kan verme sansim yok malesef. Ancak test yapabilme sansimi deneyecegim yarina. Hepinizden aldigim pozitif enerjilerle ben pozitif bir haber verecegime inanıyorum 🙏🥲

Gecikmen var mı? yap da artık aydınlat herkesi canım :) Ben de bugün kontrole gittim adetin 13. günündeyim 21,5 mm olmuş biri çatlatma iğnesi vermedi yine kendiliğinden çatlasın dedi bir tane de 15mm var, sonuç elde ederiz inşallah hep birlikte. Bu arada geçen hafta da hsg çektirdim bir sorun çıkmadı çok şükür, epeydir yazamadım o yüzden güncel bilgi paylaşımı yapayım dedim :)
Var canim 2 günlük gecikmem. Ama karin agrim da var. Anlayamiyorum ki ne sebep oluyor karin agrisina. Insallah bebisimin yaramazligidir agrilarin sebebi.
Canim masallah guzel büyümüş yumurtalar. Hadi bakalim. Aşılama yaptirmayacak misin ?
Hsg de temiz ciktiysa tamam artik önün açık inşallah pozitifi görürüz bu ay.

Ya kızlar. Şimdi biz aşılama oluyoruz ya. Çipli aşılama diye de bir şey varmış. Nedir bu ? Bize neden bunu yapmıyorlar. Ya da yapıyorlar mı 😂
Ya canim bunu bende merak ediyorum. Madem o daha etkili niye yapmiyolar. Yada bir farki yokta oyle mi diyorlar.

Var canim 2 günlük gecikmem. Ama karin agrim da var. Anlayamiyorum ki ne sebep oluyor karin agrisina. Insallah bebisimin yaramazligidir agrilarin sebebi.
Canim masallah guzel büyümüş yumurtalar. Hadi bakalim. Aşılama yaptirmayacak misin ?
Hsg de temiz ciktiysa tamam artik önün açık inşallah pozitifi görürüz bu ay.
İnşallah bebişin var bence bu kez dualarımız seninle :) yok biz aşılamaya geçmedik henüz yumurta takibiyle devam ediyoruz, tedavileri tüketmeden yavaş ilerlemek istedik femara 2. kullanımım bir an önce istiyorsan 3 ay femara deneyip aşılamaya geçelim dedi doktorum ama acele etmiyorsan 6 ay deneyelim sonra iğne aşılamaya geçeriz dedi

Canim bugun de ogrenemiycez 🥲 ama yarin bir firsat bulursam bi test yapacam galiba. Insallah bulabilirsem tabi su an imkansiz da yarinki duruma bakayim bir 😊
Oh canim yaa ne guzel yapmissin valla. Biraz kafa dagitmak biraz rahatlamak lazim. Insallah pozitif olacak seninde. Hepimize dua ediyorum inan ki. Allah isteyen herkese hepimize en kisa zamanda nasip etsin. Hepimiz emekler veriyoruz insallah pozitif olcak inaniyorum ben.
Yarın o zaman kesinlikle haberlerini bekliyoruz çatladım gerçekten 🤭 o kdr merak ediyorum ki seni.
İnşallah cnm bakalım olmazsa eğer doktor bu sefer ne diyck bilmiyorm üç aşılama sonrası tüp bebek demişti bana bakalım ne olur zaman gosterck 🤲

8. Günün cnm bugün. Test yapmıyorum ya geçen ay çok yaptm ikinci çizgi gördüm ama sonra negatif oldu şuan yapsam yani iğne etkisidir. Cuma günü test yapmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı 🤲
Bencede yapma. Bu konuda en dirayetlimiz lilys 😂 bende 11 de yapıp silik görmüştüm. Boşuna umutlandırdım için çok üzüldüm sonra.

Bencede yapma. Bu konuda en dirayetlimiz lilys 😂 bende 11 de yapıp silik görmüştüm. Boşuna umutlandırdım için çok üzüldüm sonra.
Yaa sorma ilk asilamamda adet olana kdr bekledim hiç test etmedim. İkincisinde bir hafta boyunca hep ettim bnde senin gibi 11. Gün silik görmüştüm dedm herhalde iğne etkisi gitti ablam ısrar etti hastane dibindeydi resmen yürüme mesafesinde gittim kan verdim kanimida ablamın çalıştığı hastanede arkadaşı aldı dualar edip tüpe tükürüp gönderdi 🤭 ama malesef negatif oldu. Bu ayda 12. Gün yani cuma günü kesin sonucu görürüm diye düşünüyorum duruma göre bir gün daha beklerim bakarım yani zaten pazar günü adet günüm inşallah olmam hayırlısı diyorum hep. Allah hayırlı evlatlar nasip etsin en önemlisi sağlıklı olsunlar. Benden daha çok istesen varsa Allah ona versin hep duam bu benim. 🤲

X