Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Al benden de o kadar. Insallah olmayiz ya 🥲 demin yine bi karin agrisi vurdu sonra sanki regl geldi gibi bir his oldu. Wc gittim sadece su gelmis. Ama sancım vsr surekli. Alt tarafimda da bolca sanci var anlamadim ama. Sen bugun test falan yapcak misin canim
Vallahi gec saate kadar beklicem adet gelmezse giderim acilden veririm kan ama sanki gerek almicak gibi 😔 bendede isin garibi akinti yok normalde fazlalasirdi

Vallahi gec saate kadar beklicem adet gelmezse giderim acilden veririm kan ama sanki gerek almicak gibi 😔 bendede isin garibi akinti yok normalde fazlalasirdi
Valla canim bilmiyoruz ki hangisi gebelik belirtisi. Insallah her ikimizin durumu da gebeligin isaretidir. Bende de epey agri sancı var akinti da keyfine kalmis sekilde geliyor bendr normalde yok ama durup durup bi sanci vuruyor sonra da pesinden su gibi bisey geliyor. Renksiz kokusuz falan temiz bisey yani. Insallah rabbim nasip etsin pozitifi gormeyi kanda da testte de.

Amin kuzumm amiiinn🙏🙏🍀 insallah öyledir 🥲🥲 gercekten cok gergin bekleyis halinde oluyor insan. Aniden agrilar kramplar giriyor ama feci giriyor yani. Eger beklediğim degil de beklemedigim sey gelirse, feci bir adet dönemi gececek demektir bunca agri hic normal degil çünkü.
Insallah pozitif olacak bende cok inanıyorum. Dedigin gibi belki acilden kan veririm belki de test yaparim insallah sonucu ogreniriz mutlu haberi aliriz birlikte. Rabbim nasip etsin inşallah 🙏🙏🥲 çok duygusalim yaa. Kahvaltida aniden agrilar girip durdu karnima. Su gibi bir akıntı geliyor. Yazinca nette pozitif belirtiler arasinda ama insallah öyledir 🙏🙏
Ayy canım ben olsam şimdiye kader kesinlikle test yapmıştım yaa yap gitsin bence ya böyle sürekli beklemekten acaba oldum mu diye düşünmekten daha iyi test yapmak bence. Sonuç ne olursa olsun üzülme hayırlısı olsun herşeyin. Belki göreceksin ikinci çizgiyi hastaneye gitcn hemen ogrencen bugün inşallah🤲🤲 önceden böyle ağrılar oluyor muydu peki cnm adet öncesi?

Hahahah😂 anlayabiliyorum canim cok zor gercekten. Cok emek veriyoruz ve bir hata bile yapmak istemiyoruz napalim. Ben komple igneden korkuyorum ama kendim hic vuramiyorum esim vurunca da asla baktirmadi bana zaten o da binbir stresle vurdu. Iste herkesin bunyesi farkli oluyor. Belki baska arkadaslar bu ne ki bunda zorlaniyorlar falan diyebilir ama oyle olmuyor iste ben ilk ignemi kendim vurdugumda tansiyonum 16ya yükseldi elim ayagim titredi zor attim kendimi koltuga 🥲 Allah yardimcimiz olsun zor seyler. Rabbim nasip etsin inşallah bebislerimizi cabucak 🙏🌸
Bide dedigin gibi dogru vurunca insanda bi rahatlama oluyor 😂

Hahahah😂 anlayabiliyorum canim cok zor gercekten. Cok emek veriyoruz ve bir hata bile yapmak istemiyoruz napalim. Ben komple igneden korkuyorum ama kendim hic vuramiyorum esim vurunca da asla baktirmadi bana zaten o da binbir stresle vurdu. Iste herkesin bunyesi farkli oluyor. Belki baska arkadaslar bu ne ki bunda zorlaniyorlar falan diyebilir ama oyle olmuyor iste ben ilk ignemi kendim vurdugumda tansiyonum 16ya yükseldi elim ayagim titredi zor attim kendimi koltuga 🥲 Allah yardimcimiz olsun zor seyler. Rabbim nasip etsin inşallah bebislerimizi cabucak 🙏🌸
Bide dedigin gibi dogru vurunca insanda bi rahatlama oluyor 😂
Valla zor canımm ya inşallah bu günleri atlatırizda bebislerimiznn gününü sayarız inşallah bu ay bnde çok umutluyum rabbimin izniyle herşey güzel olucak ☺️😍🙏🏻

Ayy canım ben olsam şimdiye kader kesinlikle test yapmıştım yaa yap gitsin bence ya böyle sürekli beklemekten acaba oldum mu diye düşünmekten daha iyi test yapmak bence. Sonuç ne olursa olsun üzülme hayırlısı olsun herşeyin. Belki göreceksin ikinci çizgiyi hastaneye gitcn hemen ogrencen bugün inşallah🤲🤲 önceden böyle ağrılar oluyor muydu peki cnm adet öncesi?
Canim hep negatif gördüm ya o nedenle temkinli oluyorum öyle söyleyim. Insallah gecikmem olmus olacak yarina da. Cok dusunmemeye çalışıyorum ama sancilarim oldukca da acaba geldi mi diye wc gidip duruyorum o zaman da rahatsiz hissediyorum kendimi iste.
Yok canim adet öncesi bu sekilde agrilarim hic olmadi simdiye dek. O nedenle de umutluyum hala. Çünkü lekelenme olurdu 2 3 gün onceden baslayan sonra gelirdi kirmizilar. Simdi sukur yok birsey. Insallah bebis gelir canim amin

Valla zor canımm ya inşallah bu günleri atlatırizda bebislerimiznn gününü sayarız inşallah bu ay bnde çok umutluyum rabbimin izniyle herşey güzel olucak ☺️😍🙏🏻
Insallah canim alnımızın akıyla bir cikalim su sureclerden de artik bebek yolu bekleyelim. Herseyin guzel olacagi günler cokk yakin insallah nasip olacak bizlere de anne baba olmak

Canim hep negatif gördüm ya o nedenle temkinli oluyorum öyle söyleyim. Insallah gecikmem olmus olacak yarina da. Cok dusunmemeye çalışıyorum ama sancilarim oldukca da acaba geldi mi diye wc gidip duruyorum o zaman da rahatsiz hissediyorum kendimi iste.
Yok canim adet öncesi bu sekilde agrilarim hic olmadi simdiye dek. O nedenle de umutluyum hala. Çünkü lekelenme olurdu 2 3 gün onceden baslayan sonra gelirdi kirmizilar. Simdi sukur yok birsey. Insallah bebis gelir canim amin
Ayy inşallah cnm çok güzel seylwr soyluyosun inşallah yarın ola hayrola diyoruz o zaman cnm bu sayfaya girme amacım sensin ona göre haberlerini bekliyorum. 🥰

Sanmiyorum kuzum cunku illaki deger az da olsa yukselirdi bu seviyeden pozitif beklemiyorum zaten hic icimede dogmamisti yani umudum yoktu hayirlisi boyleymis inşallah sizlerden guzel haberler alirim

Sanmiyorum kuzum cunku illaki deger az da olsa yukselirdi bu seviyeden pozitif beklemiyorum zaten hic icimede dogmamisti yani umudum yoktu hayirlisi boyleymis inşallah sizlerden guzel haberler alirim
İlk aşılama. Mi canım senin ilk aşılamada benumde umudum yoktu ama busefer var inşallah hayrlisiyla rabbim nasip edicek hepimize inşallah vardır rabbimin bildiği hiç beklemediğimiz anda. Gelir inşallah 🙏🏻🥰

İlk aşılama. Mi canım senin ilk aşılamada benumde umudum yoktu ama busefer var inşallah hayrlisiyla rabbim nasip edicek hepimize inşallah vardır rabbimin bildiği hiç beklemediğimiz anda. Gelir inşallah 🙏🏻🥰
Evet canim ilk asilamaydi simdi hemen ara vermeden ikinciyi yapsam mi yoksa artık salsammi diye dusunuyorum benim bir oglum var 9 yasinda rabbim bize bagisalasin herkesin yavrusunu bagislasin hep dua ederken rabbim once hic anneligi tatmamis evladi olmayana ver diye dua ederim.cok sukur anneligi tatmisim rabbim evladim uzun omur versin zorlamasammi artik diyorum..
Ama oglumda kardes cok istiyor sirf onun icin çabalıyorum. Bilmiyorum ne yapacağımı..

X