Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Sagol canim cevapladigin icin❤ mfk falan cok pahali onlardansa bu daha uygun mesela bende bir bakayim😊
Canim benimde göğüs agrim ve sisligim olur genelde regl öncesi birde lekelenmem hemen baslar. Devami da gelir zaten sonra. Ama takvime gore ve catlatma ignesine göre yarin günüm. Simdilik lekelenme yok ama gogus hassasiyeti sisligi falan var hic gecmedi daha dogrusu😁
Innnsallahhh olmam regl falan da bebegimin haberini alirim❤🙏 hepimiz alalim pozitifleri cok sagol canim benim❤
İnşallah olmazsın cnm inşallah çok dua ediyorm sana 🤲🤲🤲

Testim kalmadi valla olsa iyi olurdu😅 testede iste biraz ogleden sonraya kadar beklim adet gelmezse gidim diyorum burdan haber ederim mutlaka sende gidersen yaz 🤗
Tam lazim olan günde mi bitti testin de yani 😂😂 bu hic iyi olmadi senin sonucuna gore bende gaza gelirdim 😂 hemen kan verceksin yani sen yarin. Ben hemen vermem yarin bir gecsin. Bakalim sonra. Ay insallah pozitif olcakkk inancim tammm

Senin niyetin bizi meraktan catlatmak bu belli oldu🤭
😂😂 ay napayim erken yapip da sonra hüsrana ugradigim cok oldu. Iyice garanti sonuc ciksin ondan bekliyorum valla yoksa beklemem. Insallah pozitif cikacak umuduyla beklemedeyim
Bu arada dunden beri cok kotu hastayim grip oldum asilamadan sonra grip olanlar var forumda baya ve hamile kalmislar hayirlisi 🙏
Ay hadi insallah 😍 var mi regl belirtisi birsey. Ben de birsey yok su anlik.

İnşallah canım 🤲🤲
Canim bu gece bir agrim oldu bir sancim oldu anlatamam. Soguk terler attim agridan. Kasıklarımda birseyler oldu sanki sıkıp sıkıp gevsettiler karnimin icini oyle bir agri oldu ki. 2 dakika kadar sıkıntı cektim sonra gevsedi agri gecince uyusum bayilmisim hatta. Sabahta belki gelmistir beklemedigim durum diye kalktim ama birsey gelmemisti. Hala umudum var bebegim gelecek bu ay 🙏🙏🙏

😂😂 ay napayim erken yapip da sonra hüsrana ugradigim cok oldu. Iyice garanti sonuc ciksin ondan bekliyorum valla yoksa beklemem. Insallah pozitif cikacak umuduyla beklemedeyim

Kııız vaz mı geçtin bugün yapmaktan. Senin sonucunu görmek için girdim bugün siteye 😂

Kııız vaz mı geçtin bugün yapmaktan. Senin sonucunu görmek için girdim bugün siteye 😂
Hahahh😂 vazgectim çiçeem 😂 en azindan bugun de bir gecsin. Bugun regl tarihi ya. Ondan dedim bi gecsin bugun. Bakalim insallah pozitif olur da. Vallahi bir stresle uyandim bu sabaha. Gece de agrim oldu feci sekilde biraz sıkıntılı uyumustum

Yok canim bendede yok sirtim agriyo gribim iste okadar

Hahahh😂 vazgectim çiçeem 😂 en azindan bugun de bir gecsin. Bugun regl tarihi ya. Ondan dedim bi gecsin bugun. Bakalim insallah pozitif olur da. Vallahi bir stresle uyandim bu sabaha. Gece de agrim oldu feci sekilde biraz sıkıntılı uyumustum
Yaaaa. Öyle kendi kendine stres yapma ya. Haftasonunun tadını çıkar. İnşallah regl olmazsın ve pazartesi test verirsin ❤️

Simdi bende karnimin agrimaya basladigini yazcaktim yaa suanda basladi biseyler heran kirmizi kart yiyecekmisim gibi geliyo ama bu agri adet agrisi gibi degil sanki kasiklarim sismis davul gibi gaz sıkışmış onun agrisi var gibi ama bilemiyorum

Yaaaa. Öyle kendi kendine stres yapma ya. Haftasonunun tadını çıkar. İnşallah regl olmazsın ve pazartesi test verirsin ❤️
Haklisin canim. Haftasonunu bir atlatayim da insallah saglikla. Hem gecikmem olur iyice bebisin degeri de yuksek cikar boylece. Amin

Simdi bende karnimin agrimaya basladigini yazcaktim yaa suanda basladi biseyler heran kirmizi kart yiyecekmisim gibi geliyo ama bu agri adet agrisi gibi degil sanki kasiklarim sismis davul gibi gaz sıkışmış onun agrisi var gibi ama bilemiyorum
Ay aman görmeyelim o kırmızı kartı mümkünse 🙄 onca sabirla bekledik pozitifi alma umuduyla insallah da umutlarimiz baki kalir da bebislerimiz gelir bize.
Valla benimde normal kasık agrim var. Insallah gelmez o gelmesini istemedigim sey. Bebek istiyorum ben bebek gelsin artikk 🥲🥲

Canim bu gece bir agrim oldu bir sancim oldu anlatamam. Soguk terler attim agridan. Kasıklarımda birseyler oldu sanki sıkıp sıkıp gevsettiler karnimin icini oyle bir agri oldu ki. 2 dakika kadar sıkıntı cektim sonra gevsedi agri gecince uyusum bayilmisim hatta. Sabahta belki gelmistir beklemedigim durum diye kalktim ama birsey gelmemisti. Hala umudum var bebegim gelecek bu ay 🙏🙏🙏
Ay Allah'ım inşallah bebiş içerde oynuyodur 🤭 cnm Allah büyük çok dua ediyorum coook inşallah bu ay olcak bnde çok umitliyim senin için bu belirtileri de soyluyosun inşallah vardır biseler ya. Bugünü atlatalim inşallah regl olmazsın yarın acile gidip kan vermeni yada evde idrar testi yapmanı bekliyorum hepimiz seni merak ediyoruz bı heyecanla bekliyoruz 🤲🤲🤲🤲

Lavaboya gitmeye korkuyorum sanirim adet olucam...
Al benden de o kadar. Insallah olmayiz ya 🥲 demin yine bi karin agrisi vurdu sonra sanki regl geldi gibi bir his oldu. Wc gittim sadece su gelmis. Ama sancım vsr surekli. Alt tarafimda da bolca sanci var anlamadim ama. Sen bugun test falan yapcak misin canim

Ay Allah'ım inşallah bebiş içerde oynuyodur 🤭 cnm Allah büyük çok dua ediyorum coook inşallah bu ay olcak bnde çok umitliyim senin için bu belirtileri de soyluyosun inşallah vardır biseler ya. Bugünü atlatalim inşallah regl olmazsın yarın acile gidip kan vermeni yada evde idrar testi yapmanı bekliyorum hepimiz seni merak ediyoruz bı heyecanla bekliyoruz 🤲🤲🤲🤲
Amin kuzumm amiiinn🙏🙏🍀 insallah öyledir 🥲🥲 gercekten cok gergin bekleyis halinde oluyor insan. Aniden agrilar kramplar giriyor ama feci giriyor yani. Eger beklediğim degil de beklemedigim sey gelirse, feci bir adet dönemi gececek demektir bunca agri hic normal degil çünkü.
Insallah pozitif olacak bende cok inanıyorum. Dedigin gibi belki acilden kan veririm belki de test yaparim insallah sonucu ogreniriz mutlu haberi aliriz birlikte. Rabbim nasip etsin inşallah 🙏🙏🥲 çok duygusalim yaa. Kahvaltida aniden agrilar girip durdu karnima. Su gibi bir akıntı geliyor. Yazinca nette pozitif belirtiler arasinda ama insallah öyledir 🙏🙏

X