Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

75 canım. İnşallah dediğin gibi olur canım ama ben aşılama ile olmayacak gibi hissediyorum :) çünkü anladığım kadarıyla yumurtlama sorunun yoksa normal ilişkiden çokta farklı değil.
Yani canim illa ki dogru o sekilde bakinca ama kullandigimiz ilaclar takviyeler vs biseyleri de duzeltiyor bence. Oyle de dusunmek lazim. Hormonlari oynatsa da mesela tam gününde regl oluyoruz veya bazi hormonlarimizi toparliyor tedavide olmak. Onlarinda bebege katkisi illa oluyordur diye düşünüyorum. Dur bakalm bi yaptir asilamani da sonra konusuruz sonraki asamayi 🙂

Ben bugün iğneyi yaptım sıfırlanıyor yaparken 0 sıfırlandı bıraktım bugün yaptım galiba inşallah 😍😊

Iyi iyi is yogunlugu senin kafani dagitiyor bari 😃 bende de garip agrilar var bugun ama insallah guzel seylerin habercisi olsun yaaaa 🙏🙏
Yaa cnm evde testin varsa yap hadii gaza getirsem mi seni bilemedim kafan rahatlar bn olsam şuan yapmistim sanirim hayırlısı olsun inşallah.
Yarın cumartesi o gün kan veririm diyodun vercem mi yoksa pazartesiyi mi bekliycm cnm ?

Sanki adet olcakmisim gibi bi agri hissediyorum.. 😔
moralinizi bozmayın. Ben de hamileyim ve 3 ay önce aşılama yaptırdığımda negatif çıkmıştı. Hiçbir problemim yok 1 buçuk senedir olmuyor diye iki kez çatlatma iğnesi bir kez aşılama yaptırdım. Pes edip kabul ettiğim ve aşırı yoğun olduğum ay hamile kalmışım. Ama 2 hafta karın ağrısı çektim içim büklüm büklüm oluyordu. Adetime 2 gün kala da test yaptım asla olmaz diyordum ve beş saniye içinde pozitifi gördüm. İkinci testi yaptım başka marka onda da aynısı oldu. 8. Haftadayım ve hala zaman zaman adet olacakmışım gibi sancı çekiyorum. Yani cidden adet belirtileriyle aynı. Zaten gebelik oluşmuyor diye neler yedim bi bilsen meğerse hamileymişim betam da 1500lere kadar çıkmış hatta. Canını hiç sıkma.

mutlutablo mutlutablo @minerva94 kizlaaar ne durumdasınız hic sesiniz cikmiyor merak ettim son durumları 🙋‍♀️🙋‍♀️
Valla kuzum çalışıyordum işten çıktım zaten
Bu ay adetle aşılama yapacaktık ben istemedim eşim dinlen 1 ay daha dedi
Psikolojik olarak bu ay hazır hissetmiyorum ama adetim 2 gün gecikti ve içime şüphe düştü elimde test yok ovulasyon yaptım ikinci çizgi yumurtlar gibi kopkoyu anlamadım
Hgcli test olmayinca insan guvenemiyor

Sen ne yapiyorsun

Adetim gecikince bile koyu olmayan ovulasyon testi beni şaşırtıyor ışıktan rengi açık çıkıyor anlamadim ama kop koyu
Zaten merak edecegim zaman elimde test olmaz 😅

Eklentiler

• IMG_20240906_193520.jpg
    IMG_20240906_193520.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 13
Yaa cnm evde testin varsa yap hadii gaza getirsem mi seni bilemedim kafan rahatlar bn olsam şuan yapmistim sanirim hayırlısı olsun inşallah.
Yarın cumartesi o gün kan veririm diyodun vercem mi yoksa pazartesiyi mi bekliycm cnm ?
Evde bolca testim var canim ona suphen olmasin 😁 ama yapmiycam bi gecikmem olsun. Bugun birinin yazdigini okudum da 1 haftalik regl gecikmesinde degeri 9 cikmis bir gun once versem negatif diye ilaca baslayacaktim demis. Dr.u 1 hafta gecikme olduktan sonra kan ver demis. Bende erken daha diyorum. En azindan yarin da bir gecsin de bir bakayim duruma. Sonra veririm belki pazar falan

Valla kuzum çalışıyordum işten çıktım zaten
Bu ay adetle aşılama yapacaktık ben istemedim eşim dinlen 1 ay daha dedi
Psikolojik olarak bu ay hazır hissetmiyorum ama adetim 2 gün gecikti ve içime şüphe düştü elimde test yok ovulasyon yaptım ikinci çizgi yumurtlar gibi kopkoyu anlamadım
Hgcli test olmayinca insan guvenemiyor

Sen ne yapiyorsun
Iyi yapmissin canim bedenen de ruhen de dinlenmek iyi gelir eminim. Hazir hissedene kadar ertele nasilsa baslayinca insan duramiyor devam ediyor.
Adetim gecikince bile koyu olmayan ovulasyon testi beni şaşırtıyor ışıktan rengi açık çıkıyor anlamadim ama kop koyu
Zaten merak edecegim zaman elimde test olmaz 😅
Ovülasyon testi ikiside koyu oldugunda da gebelik oluyor diye biliyorum canim bir test alsaydin keske. Fotoda açık renk duruyor ama pek belirgin degil koyulugu

moralinizi bozmayın. Ben de hamileyim ve 3 ay önce aşılama yaptırdığımda negatif çıkmıştı. Hiçbir problemim yok 1 buçuk senedir olmuyor diye iki kez çatlatma iğnesi bir kez aşılama yaptırdım. Pes edip kabul ettiğim ve aşırı yoğun olduğum ay hamile kalmışım. Ama 2 hafta karın ağrısı çektim içim büklüm büklüm oluyordu. Adetime 2 gün kala da test yaptım asla olmaz diyordum ve beş saniye içinde pozitifi gördüm. İkinci testi yaptım başka marka onda da aynısı oldu. 8. Haftadayım ve hala zaman zaman adet olacakmışım gibi sancı çekiyorum. Yani cidden adet belirtileriyle aynı. Zaten gebelik oluşmuyor diye neler yedim bi bilsen meğerse hamileymişim betam da 1500lere kadar çıkmış hatta. Canını hiç sıkma.
Merhabaa , hazır hamis birini bulmusken sormak istedigim birsey var sorabilir miyim?

Benimde 11.günüm asilama sonrasi. Karin kasık bölgemde agrim var ama sürekli bir agri. Arada regl sancisi gibi giriyor sonra bi anda kesilip gidiyor hic agrimamis gibi. Bugun sabahtan beri de karnim ve alt tarafimda baya sivri birseyle ciziyorlar gibi bi his oluşuyor. Tüm bunlar veya erken gebelik belirtisi olarak sayabilecegin birseyler olmus muydu ? Birde ekstradan bugun su gibi akintim var. Sanki su akiyor yani cok garip ama.

Merhabaa , hazır hamis birini bulmusken sormak istedigim birsey var sorabilir miyim?

Benimde 11.günüm asilama sonrasi. Karin kasık bölgemde agrim var ama sürekli bir agri. Arada regl sancisi gibi giriyor sonra bi anda kesilip gidiyor hic agrimamis gibi. Bugun sabahtan beri de karnim ve alt tarafimda baya sivri birseyle ciziyorlar gibi bi his oluşuyor. Tüm bunlar veya erken gebelik belirtisi olarak sayabilecegin birseyler olmus muydu ? Birde ekstradan bugun su gibi akintim var. Sanki su akiyor yani cok garip ama.
Şöyle anlatayım karnımın içinde epey kasılma vardı. Hatta tuvalete gidiyordum sık sık. Bir defasında çok açık pembe kan gördüm her geliyor dedim ilk gün sökülmem ikinci gün başlar ama ikinci gün de bir şey yoktu. Karnımın içinde çekilme gibi bir şey vardı. Batma oluyordu geçiyordu ama ağrı sanki hafiflese de hiç geçmiyor gibiydi sızı gibi. Sonra sıklaştı durdu. Hasta gibi hissettim bir ara hatta. Sonra acaba mı dedim. İnanın göğüslerim taş gibiydi eşim bile fark etti ki şu an 2 beden büyüdüler bu kadar etki ettiğini bilmiyordum 😃 bence belirti aramayın ben her ay aradım. Aramadığım tek ayda oldu. Hatta devlet hastanesine gitmiştim iğrenç bir doktora gelmiştim artık infertilitede özele para nasıl yetiştireceğim diye düşünüyordum. Meğerse adetimin bittiğinin ertesi günü hamile kalmışım mucize gibi. Sadece takviye arttırımı yaptım. Omega3 resveratrol aldım 1 ay kullandım elenatal 1 hep kullanıyordum.

İçerik ne ise müdail bul buna verme o parayı
Bana da pko için önerildi fiyat 30 kapsul için 1200
İçeriği aynı olandan 290 tlye hemde 60li aldim
Benden öneri
Eşim eczaneden sordu 1200 demişti trendoylda 750 liraya bulmuştum onu alcaktim sonra içeriğine kullananlara bakarken Hepsiburada da gördüm aynısını 399 a aldım 😂🤭 bu kadar fark olmasını anlayamıyorum cidden

Su gibi akıntım gece oluyor sabah bir uyanıyorum afedersiniz pijamam bile ıslanmış hatta işedim sandım korktum😅 doktoruma sordum normal dedi progestan fitil kullanıyorum lekelenmem oldu diye onun da etkisi var dedi

Evde bolca testim var canim ona suphen olmasin 😁 ama yapmiycam bi gecikmem olsun. Bugun birinin yazdigini okudum da 1 haftalik regl gecikmesinde degeri 9 cikmis bir gun once versem negatif diye ilaca baslayacaktim demis. Dr.u 1 hafta gecikme olduktan sonra kan ver demis. Bende erken daha diyorum. En azindan yarin da bir gecsin de bir bakayim duruma. Sonra veririm belki pazar falan
Doğru haklısın cnm sen iyice emin olmak istiyosun anliyorm seni hakkında hayırlısı olsun inşallah bu sefer olurr yaa🤲🤲🥰

X