Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Okuyunca yazdiklarini nerdeyse bir cogu bende de var. O çekilme gibi agri hic gecmeyen inceden karindaki sızı. Hepsi bende de var. Bu ay kesinlikle kendimi hic dinlemedim ama bariz bir karin agrim var acaba agriyor mu diye durup düşünürken aa agriyormus demiyorum yani. Bildigin agriyor. Göğüslerim yine öyle agri yapiyor igne etkisi gecmis olmasina ragmen hala sisler. Yani bende anlamadim. Bolca vitamin aliyorum bende omega3 folik asit demir vitamini d vitamini vs vs. Elimden geleni yapiyorum yeter ki pozitif olsun sonucum saglikla.
Su gibi akıntım gece oluyor sabah bir uyanıyorum afedersiniz pijamam bile ıslanmış hatta işedim sandım korktum doktoruma sordum normal dedi progestan fitil kullanıyorum lekelenmem oldu diye onun da etkisi var dedi
Hahaha benim progestani kullandiktan sonra degil gunun herhangibir saatinde oldu bugun 2 3 kere falan. Baya su yani. Bende regl oldum sandim işemis olamam heralde diye kostum hemen wcye ama tertemiz su bildigimiz. Bide bu batmalar beni azicik umutlandirdi iste. Insallah bu defa olacagina tam inanıyorum. Rabbim nasip etsin. Sizden de bolca dua isterim insallah pozitif olsun saglikla gelsin bebegim

Doğru haklısın cnm sen iyice emin olmak istiyosun anliyorm seni hakkında hayırlısı olsun inşallah bu sefer olurr yaa
Aynen canim cok fazla hüsran oldu çünkü biliyorsun. Kesin olsun pozitif olsun istiyorum insalalh da olacak
Yorumlara bakarak aldım ve satan yerde eczaneydi. Kendime bazı ürünleride internetten eczane olan yerden alıyorum güveniyorum yani.
Canim bende bu konuda hep tereddüte düşsem de arastirip iyi saticidan falan aliyorum. Aşırı fiyat istiyor eczaneler bazen gercekten. Benim aldigim bir vitamin vardi ben netten 100lüsünü 450 ye falan almistim eczane 850 cok uygun su an falan demisti gercekten sanki biz parayi havadan topluyoruz.

İnanın herkese dua ediyorum çünkü ben artık imkansız gibi hissediyordum bir kere yere oturup ağlamıştım eşime o çift çizgiyi hiç göremeyeceğim galiba diye o yüzden isteyen herkesin kucağı en kısa zamanda aratmadan dolsun

Aynen canım çok haklısın senden pozitifi göreyim Umutlarım gelir inş yerine tekrar
Adetim gecikince bile koyu olmayan ovulasyon testi beni şaşırtıyor ışıktan rengi açık çıkıyor anlamadim ama kop koyu
Zaten merak edecegim zaman elimde test olmaz
ooo kimler gelmiş bende bir ay ara verdim iyi geldi. Sonra da ertelemenin ne faydasını göreceğim diye ilk adetimde tekrar gittim.

Ovulasyon testi ile gebelik testi yapıyorlar ama nasıl yorumluyorlar hiç bilmiyorum. Başka başlıklarda görmüştüm. Oradaki kızlara sorsana bi. Adetine kaç gün var?

Evet öyle aynısı yanii hatta ürün gelince eve gidip eczaneye sorayım diye dusundm ama orjinal ürün bnce gerek duymadım. Demin baktım onlarda arttırmış fiyatı 650 etmiş doktor 3 ay kullan demişti bunda 120 tane var iki aylık oluyor eve gelince kargo yine sipariş vermeyi düşünmüştüm yani sabah iki akşam iki tane kullanıyor eşim bakalım faydasını görür inşallah.
Tamam cnm bekliyoruz seninle hayırlı haberlere doğru inşallah

Bilmem mi o yıkılmaları hepimiz o yollardayiz ve gercekten cok zor. Insallah isteyen herkese nasip olsun hamile kalip saglikla bebisleri dünyaya getirmek. Amin canim aminn inşallah kabul olsun duan ❤ vallahi bende bir hamile kalsam bolca isteyenlere dua edicem simdide ediyorum gerci

Gorcez benden pozitifi cok az kaldi. Hepinize umut olcam ve sizde pesimden geleceksiniz bebislerinizle bir sürü tatlı bıdık arkadaslari olacak çocuklarımızın

Canim benim sadece psikolojik olarak rahatlamaya ihtiyaciniz varsa ara verin zaten. Onun dışında baslamisken tedavileri sürdürmek en güzeli bence.benim geçen ay bi mola veresim gelmisti sonra 5 gün gecikmem olmustu regl olacagimi anladiktan sonra dedim yok ben mola falan vermek istemiyorum bi an evvel adet olayim da yeniden deneyeyim. Mesela bu ay o sekilde hemen basladim yine. Ara verince sanki geciktiriyormusum gibi hissedecektim bende devam ettim. Insallah bu ay hepimiz pozitifleri görüp birbirimize destek olup asilama surecinden cikicaz. Sirada bebis bakimi ihtiyaclari konu basliginin altinda toplancaz

Anlik indirimler oluyor ya canim oyle denk geldi demek ki. Bide netten alinca kupon falan oluyor mesela her sekilde ucuza almis oluyoruz. Canim ne icin vermisti bu vitamini esine ? Bende desteklemek amaciyla esime baska markanin multivitaminini aldim da bunu doktor size önermişti ya bir sorayim dedim. Insallah faydasini görürsünüz canim benim
Insallah güzel haberi hemen vercem. Cok umutluyum. Yarin regl günü belirti de yok. O nedenle daha umutluyum. Insallah olacak aminnn ❤❤

Oh iyi canim bugun olmus bak igneyi vurduktan sonra 5 10 saniye cekme. Ilacin hepsi ciksin igneden. Insallah güzel sonuclar alirsin ❤
Amin canım inşallah öğrendim artk çok şükür netten falanda baktım ama heyecanlandım yaparken ama doğru yaptım ya sevindim çok

Gonal f mi kullanıyorsunuz ben gonalf 225 menopur 75 kullandım bende zor inşallah mükafatını alcaz bu uğraşın
Amin canim aynen inşallah o duyguyu yasicaz hepimiz gonal f 900 benimde 75 vuruyorum ilk gün yanlış yaptım panik oldum ama. Bugün çok şükür doğru yaptım

Yazalı baya olmuş ama belki görürsünüz. Bende de pkos var klomene yumurtalıklarım cevap veriyor büyüyor ancak 3 aydır gebelik olmadı. Bende gliforu doktoruma sordum gerek yok dedi siz ne için kullanmıştınız? Ve bu tedavinin kaçıncı ayında gebe kaldınız acaba?

Amin canım inşallah öğrendim artk çok şükür netten falanda baktım ama heyecanlandım yaparken ama doğru yaptım ya sevindim çok
Öyle oluyor canim igne kullanmak biraz zor. Benim hem igne fobim var birde beni düşün. Bir kez kendim vurdum onu da eşime gostermek icin, sonra hep eşim vurdu benimkileri. Asla vuramiyorum çünkü. Elim ayagim titredi ilk yaptigimda bayilacaktim nerdeyse ogrendin canim artik bundan sonra rahat yaparsin

Cnm ileri hareketli sperm sayısı düşük eşimin doktorlar gebelik için yeterli ama düşük diyolar en son özelde gittiğimiz doktor o ilacı kullan 3 ay sonra gel dedi o zaman yenileyecekler sanırım bakalım inşallah degerleri artar.
Belirti olmaması çok iyi cnm inşallah ya. Benim adetimden iki gün önce hep başım ağırir başım agirmazsa o zaman suphelenirim bnde aslında benim test uygulamam baş agrisi o varsa adet olcam demektir.
Dualarım seninle canım

Ben kendime iğne yapabiliyorum ama söz konusu bebiş oyuzden çok panikledim ya yanls olursa ya hepsi gtmezse diye ama yaptım , bende eşime yaptırmam korkarım esimide panik yaptırıyorum çünkü oda başımda bnle bir bekledi sayıya ikimiz baktık içimiz rahatladı çocuk gbi sevindik ya olunca

Yarin bizim icin kritik bir gün eger yarin adet olmazsak cok umutlanicam artik

Sagol canim cevapladigin icin❤ mfk falan cok pahali onlardansa bu daha uygun mesela bende bir bakayim
Canim benimde göğüs agrim ve sisligim olur genelde regl öncesi birde lekelenmem hemen baslar. Devami da gelir zaten sonra. Ama takvime gore ve catlatma ignesine göre yarin günüm. Simdilik lekelenme yok ama gogus hassasiyeti sisligi falan var hic gecmedi daha dogrusu
Innnsallahhh olmam regl falan da bebegimin haberini alirim❤ hepimiz alalim pozitifleri cok sagol canim benim❤

Hahahah anlayabiliyorum canim cok zor gercekten. Cok emek veriyoruz ve bir hata bile yapmak istemiyoruz napalim. Ben komple igneden korkuyorum ama kendim hic vuramiyorum esim vurunca da asla baktirmadi bana zaten o da binbir stresle vurdu. Iste herkesin bunyesi farkli oluyor. Belki baska arkadaslar bu ne ki bunda zorlaniyorlar falan diyebilir ama oyle olmuyor iste ben ilk ignemi kendim vurdugumda tansiyonum 16ya yükseldi elim ayagim titredi zor attim kendimi koltuga Allah yardimcimiz olsun zor seyler. Rabbim nasip etsin inşallah bebislerimizi cabucak
Bide dedigin gibi dogru vurunca insanda bi rahatlama oluyor

Aynen caniiimm. Insallah da olmayacaz olmayacaz ve bebis haberini alcaz. Sen yarin gebelik testi yapacak misin evde kan vermeye ne zaman gideceksin
Testim kalmadi valla olsa iyi olurdu testede iste biraz ogleden sonraya kadar beklim adet gelmezse gidim diyorum burdan haber ederim mutlaka sende gidersen yaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…