Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

İnşallah canim aminn. Artik hem bir yandan sabırsızlanıyorum hemde heyecanlaniyorum. Insallah bu ay hersey diledigimiz gibi olur. Bebisimizin haberini alırız. Insallah mutlu olacagimiz saglikli olacagimiz evlatlarimiza kavusacagimiz bir ay olur 🙏🌸
Senin de azaliyor gunlerin 🥰
İnşallah cnm inşallah 🤲🤲🤲
Ben haftaya cuma test yapcam canım o güne kadar bekliycem hayırlısı bakalım daha bir hafta var benim öğrenmeme inşallah belirgin ikinci çizgi görürüm tek çizgi görmek istemiyorum 🥺

Gunaydin kızlar ☺️ aşılamanın 12. Gününden (aşılama günüde dahil) herkese selamlar.
Elimdeki son gebelik testinide bu sabah yaptim dune gore daha belirgin bi cizgi olustu.Cok umutlandiriyo bu testler beni ama cokta hayal kırıklığına ugratmisligida oldugu icin cok korkuyorum yarin inşallah kan veririm sonucunuda size yazarim rabbim hepimizin gonlune gore versin inşallah 🙏 fotofaki usteki dun alttaki bugun fotoda net cikmadigi icin biraz renkleriyle oynadim anlasilsin diye🩷
Cnm benm 12. Gün iğne etkisi gitmişti negatifi görmüştüm inşallah vardır ama ikinci çizgi var gibi bakalım yarına kadar nolck kan testinde belli olur aslında bugün kan versen. Hakkında hayırlısı inşallah pozitif olur 🤲🤲🥰

İnşallah canım bu sfer bende umutluyum ama gerçekten Baya ağır mis hapin bu kadar etkisi yoktu senin ne kadar oldu canım varmı hiç degisinlik 🥰
Evet canim igne biraz daha agir malesef ki bende bu ay anladim. Benim duygularımı bilr alt üst etti bi gun deli gibi sinirli bi gun duygusal bi gun sessiz.. neler yasadim neler 😃
Benim yarin regl günüm canim, bugun aşılamanın 11.günü. bakalim bende beklemeye devam ediyorum pozitifi gorcem ya insallah onu bekliyorum

İnşallah cnm inşallah 🤲🤲🤲
Ben haftaya cuma test yapcam canım o güne kadar bekliycem hayırlısı bakalım daha bir hafta var benim öğrenmeme inşallah belirgin ikinci çizgi görürüm tek çizgi görmek istemiyorum 🥺
İnşallah canim insallahh🙏🌸 inşallah burda bekleyen herkes pozitif görelim testlerimizde. Azicik daha zamana ihtiyacin var cok dusunme sen daha vakit var ya. Ben bile hala düşünmemeye calisiyorum mesela elimden geldigince 😁

Evet canim igne biraz daha agir malesef ki bende bu ay anladim. Benim duygularımı bilr alt üst etti bi gun deli gibi sinirli bi gun duygusal bi gun sessiz.. neler yasadim neler 😃
Benim yarin regl günüm canim, bugun aşılamanın 11.günü. bakalim bende beklemeye devam ediyorum pozitifi gorcem ya insallah onu bekliyorum
Amin inşallah canım guzel haberler alırsın bnde heycanladim yaz mutlaka olur mu rabbim inşallah mutluluğu yaşatır hayrlisiyla

Amin inşallah canım guzel haberler alırsın bnde heycanladim yaz mutlaka olur mu rabbim inşallah mutluluğu yaşatır hayrlisiyla
Yazarim canim tabiki 🥰 insallah Allahin izniyle pozitif olacak sizle de paylascam. En büyük duam o su an. Saglikla gelsin insallah. Allah hepimize hayalini kurdugumuz o hisleri yasatsin 🙏🙏

İnşallah canim insallahh🙏🌸 inşallah burda bekleyen herkes pozitif görelim testlerimizde. Azicik daha zamana ihtiyacin var cok dusunme sen daha vakit var ya. Ben bile hala düşünmemeye calisiyorum mesela elimden geldigince 😁
Yok canım düşünmüyorum ya bu ay daha rahatım iş yoğun bu hafta bide ona odaklandım bakalm geçiyor günler 🤭

Canim adet belirtin var mi ?
Gebelik testini trendyoldan almistim bu innovita nin teslerinden canim.

Sirtim agriyor sabah uyandigimda adet agrisi vardi o sonra yok oldu suan adet olcagima dair bisey yok canim merakla bekliyorum valla eger hamileysem şok olucam heralde okadar beklemiyorum yani senin tam tersinim 🤭

Insallah verdikleri doz ile hemen kolayca yumurtan büyür de canimcim. Yumurta büyütme süreci uzadikca da stresleniyor insan. Gittin mi sen bugun yoksa yarin mi gidiceksin
Bugün gittim canım. Geçen sefer 6-7 günde büyümüştü. Doktor şimdide öyle bekliyorum aynı dozda devam edelim dedi. Bundan sonra da tüp bebek hakkım oluyor zaten nasipse.

Gunaydin kızlar ☺️ aşılamanın 12. Gününden (aşılama günüde dahil) herkese selamlar.
Elimdeki son gebelik testinide bu sabah yaptim dune gore daha belirgin bi cizgi olustu.Cok umutlandiriyo bu testler beni ama cokta hayal kırıklığına ugratmisligida oldugu icin cok korkuyorum yarin inşallah kan veririm sonucunuda size yazarim rabbim hepimizin gonlune gore versin inşallah 🙏 fotofaki usteki dun alttaki bugun fotoda net cikmadigi icin biraz renkleriyle oynadim anlasilsin diye🩷
Selam canım ❤️ testte silik çıkabilecek kadar bir hcg varsa zaten kanda kesin çıkar. Ama benimde 12. Günümde silik çıkmıştı o yüzden testlere çok güvenim yok. Ama ben iğne etkisini takip etmemiştim.

Gebelik testini trendyoldan almistim bu innovita nin teslerinden canim.

Sirtim agriyor sabah uyandigimda adet agrisi vardi o sonra yok oldu suan adet olcagima dair bisey yok canim merakla bekliyorum valla eger hamileysem şok olucam heralde okadar beklemiyorum yani senin tam tersinim 🤭
Bende de sabah ayni hisler vardi adet oldum galiba diye uyandim hatta. Dedigin gibi bende de belirti yok adete dair. Ama evet ikimizin belirtiler falan hep tam tersi ikimizde hamile olalim inşallah 😍 böylece bir kez daha anlasilmis olur belirtili veya belirtisiz gebelik oluyor diye. Insallah nasip olsun amin 🙏🥰 sen fitil veya duphaston kullaniyor muydun

Bugün gittim canım. Geçen sefer 6-7 günde büyümüştü. Doktor şimdide öyle bekliyorum aynı dozda devam edelim dedi. Bundan sonra da tüp bebek hakkım oluyor zaten nasipse.
Hadi bakalim insallah hemen büyür canim kolayca ugrastirmadan. Kac vur dedi gunde? Insallah bu ay olur da hic tup bebeğe gerek kalmaz

Hadi bakalim insallah hemen büyür canim kolayca ugrastirmadan. Kac vur dedi gunde? Insallah bu ay olur da hic tup bebeğe gerek kalmaz
75 canım. İnşallah dediğin gibi olur canım ama ben aşılama ile olmayacak gibi hissediyorum :) çünkü anladığım kadarıyla yumurtlama sorunun yoksa normal ilişkiden çokta farklı değil.

X