Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

İnşallah regl olmazsın cnm inşallah gerçekten kendimi değil seni sayıyorum güzel haber al bizede o haberi paylaş istiyorum.🤲🥰
Strestende bağırsakların öyle olabilir cnm bnm genelde stresten olur öyle. Kaşık agrin hep var evet ya hiç bu kdr demezdin inşallah iyi şeylerin habercisidir 🤲🤲❣️
Ay insallah canim ya insallah 🙏🙏 insallah pozitifi alcam kizlar hamileyim diye haber vermeye gelcem size. Umut oluyor bana burda okudugum asilamasi tutan bir kisi bile gercekten.
Olabilir canim stresten de olabilir, dün de donuyordum ustume pike alip uzandim bi ara üşüdüğümden 😂
Kasık agrim baş şüphelim zaten 🥲 insallah güzel seylerin habercisi insallah bebisin habercisi 🥰🥰 bide alt karnimda bir sertlik var. Eşim de farkediyor dokununca anlasiliyor yani. Insallah bebisim vardir orda 🥲🙏

Insallah canim 🙏 ben cuma yada cumartesi adet olmam gerekiyor catlatma ignesinden sonra 14. Gun adet olunuyosa en gec cumartesine kadar olmam gerekiyor eger olmazsam cumartesi kan beririm diye dusunuyorum.
Bu arada idrar renginiz ne durumda ben dedigim gibi cok sık idrara cikar oldum arti cok su icmem normalde suyuda cok icer oldum ve idrarimin rengi cok açık sari renkte olk defa gozume carpiyor acaba fazla su icmemden kaynaklimi bilmiyorum.Fazla su icmektense eger buseferde acaba hamile oldugum icinmi fazla su istegi duyuyorum diyorum😅
Birde inanilmaz terliyorum biseyle ugrasim şapır şapır akıyor😖
Aynen canim bende sen gibi hesapladigimda cumartesi regl günü oluyor. Insallahhhh olmayiz da. Daha garanti olsun diye belki ben beklerim pazartesini gecikmem olcak insallah tabiki buna inancim tam 🙏🥰
Insallah pozitifi alirsak harika olacak 🙏
Canim ayiptir soylemesi benim idrar rengim koyu. Aksine benimde su icmem azaldi havalarin aşırı sicagi gecince oldu galiba 😁 karnimin alt kisminda sertlik var benim bide artik bebisten dolayidir insallah diyorum.
Su cok icince cok terliyor insan 😂 benim biraz ishal durumum oldu bugun ama. Ekstradan farkli olarak yani.bide gece ne sagima ne soluma yatamadim uyanip durdum. Bakalim bizim bebisler hemen gosterseler kendilerini bariiiii

Ben alalı 2 ay oldu belki artmıştır şimdi bilemicem 🤣

Ben geçen ay boş geçtim önceki ay aşılama olmuştum. Tutmadı. Yarın tekrar başlıyoruz.
Insallah verdikleri doz ile hemen kolayca yumurtan büyür de canimcim. Yumurta büyütme süreci uzadikca da stresleniyor insan. Gittin mi sen bugun yoksa yarin mi gidiceksin

Canim bana 450 lik 2 kutu raporlu vermisti. 1 ayda 900ml lik raporlu aliyorsun ona 1900e yakin ödedim. O iki kutu yetmedi tabi sonradan bir kutu 450lik daha aldim ben, 3900 de ona ödedim. Catlatma da raporlu oldu bu ay ilk kez ,gonalf ile birlikte 300 civari sanirim ona ödedim 100 de progestan fitile ödedim. Ben bu ay 6200 tl sadece ilaclara ödedim.
Anladım canım bişey daha sorucam ben şimdi gonal f yaptım 75 mg ama 50 gözüktü hani sifirlanmadi eczacı tadigimiza sorduk o bişey olmaz dedi ama olmaz heralde dimi

Anladım canım bişey daha sorucam ben şimdi gonal f yaptım 75 mg ama 50 gözüktü hani sifirlanmadi eczacı tadigimiza sorduk o bişey olmaz dedi ama olmaz heralde dimi
75e cevirdin igneyi vurduktan sonra sıfıra inmesi gerekirken 50de mi kaldi ? O zaman 75in tamami vurulmamis olabilir canim sanki ya 😐

Ay insallah canim ya insallah 🙏🙏 insallah pozitifi alcam kizlar hamileyim diye haber vermeye gelcem size. Umut oluyor bana burda okudugum asilamasi tutan bir kisi bile gercekten.
Olabilir canim stresten de olabilir, dün de donuyordum ustume pike alip uzandim bi ara üşüdüğümden 😂
Kasık agrim baş şüphelim zaten 🥲 insallah güzel seylerin habercisi insallah bebisin habercisi 🥰🥰 bide alt karnimda bir sertlik var. Eşim de farkediyor dokununca anlasiliyor yani. Insallah bebisim vardir orda 🥲🙏
Yaa öyle mii ay test mi yapsan cnm ya ben dayanamazdım galiba yapardım yaa of çok heycanli inşallah güzel sonuç alırsın inşallah 🤲🤲🤲

Bişey olurmu ya sorduk olmaz 75 de vurduysan
75 de vurdum eliniz değmiş olabilir dedi
Bastin igneye ve 50de takili mi kaldi inerken yoksa igneyi vurup cikardiktan sonra mi 50 görünüyordu?
Bisey olmaz canim en fazla bir gün fazla igne vurursun oldu da düşük doz vurduysan bugun. Simdi riske atip bir kez daha vurma eger eczacinin dedigi gibi o 75lik vurulduysa yeniden vurman fazla gelir. Bisey olmaz yani canim stres yapma. Bugun mü basladin igneye. Bide aklinda olsun igneyi sen vuruyorsan o sayilarin oldugu kısım sana dönük olsun sifirlandigini gör eşin vuruyorsa eşine dönük olsun o kontrol etsin. Riske atmazsin hem o zaman

Yaa öyle mii ay test mi yapsan cnm ya ben dayanamazdım galiba yapardım yaa of çok heycanli inşallah güzel sonuç alırsın inşallah 🤲🤲🤲
Ay valla cok heyecanliii ama iste olasi bir yanılma olmasin diye bekleyelim diyoruz. Birkac gün daha. Zaten cumartesi regl günüm insalah olmayacam ve o zaman kan vermeye gidicem insallah da pozitif olcak bebis gelecek 🥰🙏🌸 amiinn.

Sagol canim benim Allah razi olsun 🙏🥰
Sen ne durumdasin var mi ağrın falan
Benim hiçbir belirtim yok hiçbir yerimde agirmiyor 🤭Ev iside ediyorum herşeyi yapıyorum yani öyle ağır felan kaldırmıyorum elbette. Sanki hiç aşılama olmamışim gibiyim ama o bir gün süren ağrım ilerki günlerde olabilir en çok ondan korkuyorum sadece. Bakalım hayırlısı cnm olmazsa vardır bir hayır diycem yinede bakalım bu ay en çok sana odaklandm 🤲🥰

Bastin igneye ve 50de takili mi kaldi inerken yoksa igneyi vurup cikardiktan sonra mi 50 görünüyordu?
Bisey olmaz canim en fazla bir gün fazla igne vurursun oldu da düşük doz vurduysan bugun. Simdi riske atip bir kez daha vurma eger eczacinin dedigi gibi o 75lik vurulduysa yeniden vurman fazla gelir. Bisey olmaz yani canim stres yapma. Bugun mü basladin igneye. Bide aklinda olsun igneyi sen vuruyorsan o sayilarin oldugu kısım sana dönük olsun sifirlandigini gör eşin vuruyorsa eşine dönük olsun o kontrol etsin. Riske atmazsin hem o zaman
Evet canım bugün başladım stres yaptım napicam diye doktoru arama gbi bı şansımda yok yarın aricam artk ne olduysa oldu inşallah sonu güzel olur hiç yoktan onlara soylimde bilsinler hani sonra vurmam gerekiyorsa gene vururum

Evet canım böyle yarı 50 gözüküyordu öyle yapicam ilk şeyde panik oldum zaten eczanede kuzenimin orda yaptım ilaç geç geldiği için 6 da olucak diye bekledim

Benim hiçbir belirtim yok hiçbir yerimde agirmiyor 🤭Ev iside ediyorum herşeyi yapıyorum yani öyle ağır felan kaldırmıyorum elbette. Sanki hiç aşılama olmamışim gibiyim ama o bir gün süren ağrım ilerki günlerde olabilir en çok ondan korkuyorum sadece. Bakalım hayırlısı cnm olmazsa vardır bir hayır diycem yinede bakalım bu ay en çok sana odaklandm 🤲🥰
Ya canim benim çok sagol. İnşallah sende bende hepimiz alcaz bu ay bebis haberini. Her ay farkli oluyor kuzum zaten o ignenin etkisi. Bende de 2.asilamadaydi galiba agrim falan hic olmamiati sanki yaptirmamisim gibi. Ama sonrakinde yine oldu agrim mesela. Bazen daha az etkiliyor bazen daha cok. Agrin simdiye kadar olmadiysa son gunlere dogru belki agrin olabilir ama bebis agrisi olabilir o agri da 🙏🥰 insallah pozitiflenelim bir an evvel

Evet canım bugün başladım stres yaptım napicam diye doktoru arama gbi bı şansımda yok yarın aricam artk ne olduysa oldu inşallah sonu güzel olur hiç yoktan onlara soylimde bilsinler hani sonra vurmam gerekiyorsa gene vururum
Sen bilirsin canim ama aramana gerek bile yok bence. Zaten yumurta takibin yapiliyor olacak muayeneye gittiginde büyümemiş olur en fazla. Cokta stres yapma canim bisey olmaz yani.
Evet canım böyle yarı 50 gözüküyordu öyle yapicam ilk şeyde panik oldum zaten eczanede kuzenimin orda yaptım ilaç geç geldiği için 6 da olucak diye bekledim
Stres yapma canim sakin ol. Igne birazcik sakinlik istiyor cokta kasma kendini. Ilk igneli tedavin miydi canim

Ya canim benim çok sagol. İnşallah sende bende hepimiz alcaz bu ay bebis haberini. Her ay farkli oluyor kuzum zaten o ignenin etkisi. Bende de 2.asilamadaydi galiba agrim falan hic olmamiati sanki yaptirmamisim gibi. Ama sonrakinde yine oldu agrim mesela. Bazen daha az etkiliyor bazen daha cok. Agrin simdiye kadar olmadiysa son gunlere dogru belki agrin olabilir ama bebis agrisi olabilir o agri da 🙏🥰 insallah pozitiflenelim bir an evvel
Amin cnm inşallah vücudumu dinlemiyorum ben ya o zaman daha çok herşeyden etkileniyorum bu ay rahat gidiyorum çok şükür maşallah bana 🤭 bakalım sonuda güzel olsun insalah🤲

Sen bilirsin canim ama aramana gerek bile yok bence. Zaten yumurta takibin yapiliyor olacak muayeneye gittiginde büyümemiş olur en fazla. Cokta stres yapma canim bisey olmaz yani.
Stres yapma canim sakin ol. Igne birazcik sakinlik istiyor cokta kasma kendini. Ilk igneli tedavin miydi canim
Yok canım letu diye bı hap vardı kullandım iğneyi yaptık bı zaman sonra böyle sağ kasığımda ağrı oldu seninde öyle oldumu canim

X